ADV TOP
ADV LEFT

SBÍRKA malých hraček pro nemocnici - STÁLE POKRAČUJE !

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gejby » středa 29. únor 2012, 16:54
Se svolení paní domácí zakládám diskuzi s prosbou o malé hračky ( ideální hračky z Kinder vajíček či omalovánky ).

Hračky poté odnesu do nemocnice Ke Karlovu v Praze, kde je budou děti dostávat za odběry krve. Se sestřičkami jsem domluvená a budou za ně vděčné. Je jich obrovský nedostatek a myslím, že hlavně maličké děti si za takové "utrpení" :) malou odměnu zaslouží :erik: Předání hraček proběhne 11.4.2012. Další termín 30.7.2012. A další termín zveřejním jakmile ho budu vědět :)

PS: je možné zaslat i větší hračky nebo knížky do herny v nemocnici, nicméně tam moc nezaručím, že je někdo neukradne. Bohužel se to stává.

díky všem :erik:

Samozřejmě je možné hračky nechat i na obchodě na Proseku, nebo v Milovicích. Adresa na mě, i obchody přes SZ
Naposledy upravil Gejby dne 27. červenec 2012, 16:42, celkově upraveno 1
Gejby
Treperenda
Treperenda

1132 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Llevelyn » středa 29. únor 2012, 17:22
Ahoj, plyšáky bereš? :D
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14078 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Puisek » středa 29. únor 2012, 17:39
Ahoj Gejby, něco se ségrou vyhrabeme a předáme osobně na dobrozkrášlovací akci 12. 3. :-) Díky za prima nápad a organizaci, Verča
Puisek
Krafařka
Krafařka

784 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gejby » středa 29. únor 2012, 17:43
Llev, herna je tam už celkem vyrabovaná a spousta hraček je hnus na vyhození, takže tam to určitě i plyšáci oživí. Jinak sestřičky pak případně plyšáky dají do ordinací v ambulanci a doktoři pak taky někdy rozdávají po vyšetření.
Gejby
Treperenda
Treperenda

1132 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dendul » středa 29. únor 2012, 18:08
Uáááááá, v lednu jsem vyhodila půl krabice klumpů z Kinder :-? Ale posbírám od kámošek a něco pošlu, také budou rády, když se to někde upotřebí...
Dendul
Klábosilka
Klábosilka

309 příspěvků
03. leden 2008
Příspěvekod Monha » středa 29. únor 2012, 18:19
Super! Štosuju tady tyhle věcičky, že se to jednou určo bude někomu hodit :-) Chtěla jsem to dát jako odměny do školky na den dětí, ale do té doby ještě nasyslím.
Monha
Howgh
Howgh

6291 příspěvků
21. září 2006
Praha 5
Příspěvekod Claricia » středa 29. únor 2012, 18:20
Super, prohrabu těch asi osm krabic hraček, co tu jsou, a něco pošlu. Díky za iniciativu!
Claricia
Tornado Emergency

19016 příspěvků
15. listopad 2009
Vysočina u HB
Příspěvekod Anulenka » středa 29. únor 2012, 18:45
taky pohrabu, něco tu snad bude (ačkoli já se je snažím průběžně vyhazovat :oops:
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2850 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Esme » středa 29. únor 2012, 18:54
Upotřebí šmoulí kartičky? Tady se to jenom válí bez užitku...
Esme
Drbna
Drbna

4041 příspěvků
31. prosinec 2010
Ostrava
Příspěvekod Llevelyn » středa 29. únor 2012, 18:55
Kinderka sbírám, nedám :D :D :D plyšáky a podobné klumpy dovezu.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14078 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Inkognito » středa 29. únor 2012, 18:57
A mohou to být tedy i omalovánky? Když to vypadá, že se hraček sejde dost... Omalovánek máme spoustu, kluky nikdy moc nebavily, ráda bych je poslala.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod -fifik- » středa 29. únor 2012, 18:59
Nevím, proč jsem Inko... :roll: To jsem byla já s těma omalovánkama.
-fifik-
Krafařka
Krafařka

709 příspěvků
03. leden 2008
Ostrava
Příspěvekod Helienka » středa 29. únor 2012, 19:13
Gejby, prosím o adresu obchodu na Proseku včetně otvíracích hodin, abych nejela zbytečně ;) Díky!
Helienka
Klábosilka
Klábosilka

526 příspěvků
17. červen 2008
Příspěvekod Zafu » středa 29. únor 2012, 20:10
Jé Gejby, to je skvělý nápad :hura: :hura: Alex vždycky nějakou drobnost dostane a je nadšený :D :D
Kdyby jsi chtěla nějak organizačně pomoct tak ráda pomůžu. Často jsem si říkala, co pro metabolickou ambulanci udělat, ale tohle mě fakt nenapadlo. Jsi dobrá.

V herně toho fakt moc není a je hrozný,že jsou lidi schopný to ukrást, to nepochopím :?
Zafu
Kecka
Kecka

1765 příspěvků
09. srpen 2007
Příspěvekod Gejby » středa 29. únor 2012, 20:46
Helienka, máš SZ

Jinak může být opravdu vše ! Omalovánky, šmoulí karty, malé pastelky, přívěšky, autíčka...taková ta drobotina, co se doma válí. Drobné věci půjdou do krabice od velkého lega ( taková ta plastová ) a ostatní do herny, nebo k doktorům do ordinací ( tam sem tam také rozdávají, nebo se dávají dětem při UTZ apod. na zabavení )

Zafu: Jj, je to tam už hodně olezlé. Tak to třeba krapet vylepšíme. A určitě to budeme čas od času opakovat ;)
Gejby
Treperenda
Treperenda

1132 příspěvků
21. září 2006