ADV TOP
ADV LEFT

Sháním vìci na vybavení bytu + nákup v ikei a zaslání ÈP

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Suri » úterý 08. květen 2012, 17:19
Ahoj,

já myslím, že máme dokonce i dvě funkční rychlovarné konvice, které nepoužíváme. Podívám se na půdu. Máme i ten počítač, ale je to opravdu už špatně a musel by to někdo asi dávat nějak dohromady a taky nevím, jak to posílat. Pokud chtějí něco na připojení k netu, tak to asi už moc nebude. Zeptám se manžela.
Suri
Kecka
Kecka

1833 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » úterý 08. květen 2012, 17:46
Soni, mně teď byl nabídnut odkup počítače z nejmenované firmy za 500,- Kč - klasický "nepřenosný" se starým typem monitoru + legální windows. Vše staré cca 6 let, v naprostém pořádku (jedná se o počítačovou firmu). Pokud by to mělo být s lcd monitorem, tak je vše celkem za 1000,-
Tak to zvaž. Jen nevím, jak bych Ti to poslala. Do Pekla asi bohužel letos nejedu - nebo se to rozhodne na poslední chvíli, když budu mít čas a oni místo.

Brala bys na Kačku i "klučičí" věci? Něco bych měla (i když pořád naivně schovávám a doufám, že nějaká dušička kolem nás ještě lítá a zvažuje, jestli by to u nás nestálo za to - takže všechno pryč dávat nebudu).
Plus mám nějaké povlečení do dětské postýlky, kdyby se hodilo.

A pokud by neurazil nějaký starší hrnec či jiné nádobí, tak se mrknu a zeptám ségry (ta má zásoby :-))
Zuza77
Howgh
Howgh

12900 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Josefka » úterý 08. květen 2012, 18:21
Líbili by se ti bílé oválné talíře? Mám jich 12 a nechám je za polovičku PC. Zdarma přidám nějaké skleničky nebo hrníčky ještě z mojí výbavy.

Obrázek
EDIT: A nějaké dětské povlečení možná taky najdu.

Nechceš na sebe červené saténové pyžamo XXL? To na mě vypadlo, když jsem hledala to povlečení :D
Josefka
Howgh
Howgh

6171 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Llevelyn » úterý 08. květen 2012, 18:47
Starý PC by se hodil :D mojemu odešel zdroj.. ale těch 500.- volných fakt nemám :-? , stačilo by bez monitoru, ten mám funkční.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14071 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Vochemerle » úterý 08. květen 2012, 19:00
Nepotřebuješ povlečení na dospělácké peřiny a záclonu 3 X 1,5 metru, takovou uprostřed vykrojenou?
Vochemerle
Klevetnice
Klevetnice

3612 příspěvků
18. prosinec 2006
soutok Labe a Orlice
Příspěvekod Silkas » úterý 08. květen 2012, 21:12
Mám tu několikero povlečení do dětské postýlky (bez prostěradel teda)+dětskou peřinku z dutých vláken, naprosto v pořádku. Měla bys zájem?
Silkas
Žvatlalka
Žvatlalka

187 příspěvků
13. leden 2009
Brno
Příspěvekod Kasia » úterý 08. květen 2012, 21:20
Soni,

škoda že jsi výbavu do bytu nepotřebovala před 2 měsíci. Likvidovali jsme byt po mamince a zbavovali jsme se úplně všeho, co v bytě bylo. Bylo by to na vybavení dvou menších bytů. Porozdávali jsme, co se dalo. Zbytek se položil k popelnicím a za pár hodin zmizel.

Můžu aktuálně nabídnout (tj. darovat) jen klasická bílá bavlněná prostěradla. Ta, co se používala dřív. Normální obdelník na dospěláckou postel. Třeba bys je mohla složit Káti do postýlky nebo z toho něco ušít (masku na karneval, podložku do kočárku a já nevím co)

Kdyžtak dej vědět. Prostěradla jsou nová. Ale léta ležela u mamky ve skříni. Vyprala bych je a poslala.

K.
ObrázekObrázekObrázek

Kasia
Howgh
Howgh

5918 příspěvků
21. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Hamina » úterý 08. květen 2012, 21:59
POvleceni do detske postylky i s prosteradlem muzu taky poslat, taky nejake obleceni holcici.

Mam tu 22 nosene sandalky a 21 polobotky.

Nic za to nechci.

H.
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3325 příspěvků
21. září 2006
Doma