ADV TOP
ADV LEFT

Je mi z toho smutno!

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:04
Je mi opravdu moc smutno a chci vám tady s dovolením Missorky napsat jeden příběh.

Byl jeden král a královna, moc se milovali, jediné co jim chybělo k úplnému štěstí bylo děťátko. Přáli si ho několik let, ale stále nepřicházelo. Až se tedy rozhodli přírodě trochu pomoci a na třetí pokus se KONEČNĚ zadařilo!
Královna byla tolik šťastnáá :erik: obzvlášť když se dozvěděla, že to budou dvojčátka - malý princ a malá princezna.
Ale najednou kde se vzala tu se vzala, přiletěla zlá čarodějka, která krále očarovala a on milou královnu vykázal z jejich krásného království.
Nepomohla slova, ani slzy, ani prosby - nic, kouzla čarodějky jsou silnější.

Královna teď stojí bolavá, slabá, uplakaná na studené dlažbě, nemajíc pro svá dvě srdíčka, která přijdou na svět v lednu skoro nic.

Obracím se proto na vás milé kamarádky, jestli pomůžete. Dneska jsme obešly všechny úřady /soud, sociálka, úřad práce, hmotná nouze/, abychom zjistily na co vše má nárok, ale nepořídily jsme téměř nic - o vše se dá žádat až se narodí dětičky a na bydlení zase až po třech měsících. Taťka sice bude muset něco poplatit, ale vše půjde soudně a dlouho to trvá.

Sehnala jsem docela levně kočárek, autosedačky, fusáčky a jednu postýlku. Sehnala jsem již nějaké oblečení, ale ne úplně malinkaté. Chybí nám toho hrozně moc - povlečení, prostěradýlka, ještě jedna postýlka, vanička, oblečky-hlavně teď zimní, peřinky do postýlek, ..........atd.
Kdo má dvojčátka ví jaká velká spotřeba bude plínek a dětské kosmetiky a já nevím co ještě.

PORADÍTE, POMŮŽETE???

Vaše Greti :-*

PŘIPISUJI ZDE ČÍSLO ÚČTU A SVOJÍ ADRESU, ABY SE TO NEMUSELO STÁLE HLEDAT.

č.ú.: 3789354087/5500 VS 777

ŠÁRKA ERBERTOVÁ
VINTÍŘOV 139
35744
Naposledy upravil Gretina dne 08. listopad 2012, 17:44, celkově upraveno 1
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:09
Miss, díky :-* oficiální termín je začátkem února, ale těhotenství je rizikové, navíc jsou to dvojčata, takže doktoři nevylučují, že to klidně může být i prosinec :-? ale samozřejmě čím déle se tam broučci udrží, tím lépe.
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:11
Makytka píše:mám tu spoustu látkových plenek (ne klasických čtvercovek, ale kalhotkových) po dětech, i maličkých pro dvojčátka.
Pokud by měla královna zájem, ozvi se.

Určitě má zájem, už jsme o tom mluvily, ona má strach, že na ty jednorázovky nebude mít peníze a že jich bude potřeba u dvojčat, tak říkala, že by ráda pro jistotu i látkové.
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Palcerik » středa 07. listopad 2012, 19:12
Můžu věnovat vaničku. Teda doufám, zítra udělám průzkum na půdě.
Palcerik
Kecka
Kecka

1993 příspěvků
26. září 2010
Praha
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:14
Palcerik píše:Můžu věnovat vaničku. Teda doufám, zítra udělám průzkum na půdě.

Bezva :-*
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Fleur » středa 07. listopad 2012, 19:14
Greti, ráda pošlu to nejmenší oblečení, jenom to nebude na dvojčata. Nebude vadit?
Napiš prosím kam.
Paní držím palce!
Fleur
Krafařka
Krafařka

799 příspěvků
28. červen 2009
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:20
Fleur píše:Greti, ráda pošlu to nejmenší oblečení, jenom to nebude na dvojčata. Nebude vadit?
Napiš prosím kam.
Paní držím palce!

určitě nebude vadit :-*

Prosím o zasílání na moji adresu, tady jí zveřejním, abych nemusela stále rozesílat -

Erbertová Šárka
Vintířov 139
35744

Ona zatím nemá byt, už týden lítáme, hledáme, ale všechno je hrozně drahý a taťka si chce už nastěhovat tu druhou do konce listopadu k sobě, tak moc času nemáme :(
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Evyk » středa 07. listopad 2012, 19:20
Greti, jsi dobrá.

Měla bych růžovou rychlozavinovačku, nějaké povlečeníčko, prostěradlo, osuška a tak by se našla.
Na mrňousky oblečení už nemám.

E.
Evyk
Treperenda
Treperenda

1158 příspěvků
12. červen 2008
Příspěvekod Lucia » středa 07. listopad 2012, 19:21
to je ale kretén...
sorry, ale nemohla jsem jinak - chlap kterej opustí ženskou po kusu společnýho života a po hormonální smršti při um. op. a pak když se zadaří a ona je těhotná?!?!?!
uf
kam se ty věci budou posílat?
mám teď právě takové vyklízecí období, ale moc úplně malých věcí mít nebudu, Adam se narodil 4 kg
mám určitě dost bodýček (jestli nevadí trošku fleky od slunečnicového oleje)
povlečení do postýlky
nějaké deky

Greti, ty jsi ANDĚL
paní královně posílám velikou pusu, hlavně přání zdraví a ono se to nějak setřese a bude líp :erik: :erik: :erik:
Obrázek
Obrázek
Lucia
Diskutérka
Diskutérka

2217 příspěvků
13. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Matulienka » středa 07. listopad 2012, 19:21
Greti..určitě najdu nějaké prostěradlo....
Matulienka
Moderátor dlouhodobých diskusí
Moderátor dlouhodobých diskusí

14410 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:22
Evyk píše:Greti, jsi dobrá.

Měla bych růžovou rychlozavinovačku, nějaké povlečeníčko, prostěradlo, osuška a tak by se našla.
Na mrňousky oblečení už nemám.

E.

Bereme všechnóó ;) děkuji
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Sarah3 » středa 07. listopad 2012, 19:27
Greti,
já se podívám, co tu najdu, jen jak to teď rychle čtu, myslím, že druhá postýlka není potřeba, rozhodně zatím, třeba i půl roku. Mám dvě kamarádky, co mají dvojčata a obě potvrzují, že děti zvyklé na sebe z bříška, mnohem lépe fungovaly ve společném prostoru, ona ta klasická dětská postýlka je pro novorozence beztak veliká, tak že byste nemusely shánět.

Jinak příběh je to tedy silný... A smutný.
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4210 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:27
Holky moje zlatý, chci vás ještě o něco poprosit. Ona je teď opravdu hodně něšťastná, zničená, podvedená, moc vás prosím, kdybyste vyšetřily čas - napište jí, nějaká povzbudivá slova, nebo jen tak cokoliv, dneska probrečela celý den, nebyla schopná na těch úřadech skoro mluvit, nejí, nespí, hrozně jí to ublížilo, potřebuji aby se začala soustředit na ty miminka a aby to zvládla.
Posílejte dopísky na mojí adresu, jen co najdeme nějaký levný podnájem napíšu její adresu.

Čekají chudinku asi ty nejsmutnější vánoce............ :(
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Gretina » středa 07. listopad 2012, 19:30
Sarah, dobrá rada :erik: nemáme s dvojčatama zkušennosti, takže uvítáme jakékoliv rady a zlepšováky ;)
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Lucia » středa 07. listopad 2012, 19:31
já to celé proberu až o víkendu, snad je ještě trochu času - určitě mám a přibalím i nějaký chrastítka, naprosto čisté a nepoužívené plyšáčky, pár hraček
psaníčko je samozřejmost

ach jo, to je TAK smutný
Obrázek
Obrázek
Lucia
Diskutérka
Diskutérka

2217 příspěvků
13. srpen 2007
Praha