ADV TOP
ADV LEFT

Zrnka - dotazy a odpovědi

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lucka73 » středa 26. listopad 2014, 13:01
Assol píše:Chtěla bych se zeptat, zda funguje e-mail zrnek (info@zrnka.cz) - asi před 14 dny jsem na něj psala dotaz a nepřišla mi žádná odpověď. Díky.

Assol - zkus ho ještě přeposlat na zrnka@email.cz (dočkáš se odpovědi vzápětí)

Jinak emailová adresa funguje, jen Blanka (která zrovna tuhle adresu spravuje) nemá čas vždycky hned. (při čemž teda nevím, jestli tvůj email dostala či nikoliv - zjistím a napíšu)
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Assol » středa 26. listopad 2014, 17:55
Děkuju. To úplně chápu, že není čas hned, ale po víc než 14ti dnech už jsem si přecijen nejistá, jestli to někam došlo :-)
Assol
Pískle

3 příspěvků
09. listopad 2008
Praha
Příspěvekod Drracek » čtvrtek 04. srpen 2016, 09:00
Kontaktovala jsem bez úspěchu s konkrétním dotazem mailem Janu a Missorku - dotaz se týkal Zrnek, odpověď (dlouhou dobu) žádná. Nevylučuju, že mám špatné kontakty? Existuje někdo konkrétní, kdo mi odpoví?
Drracek
Pískle

14 příspěvků
19. leden 2011
Příspěvekod Lucka73 » čtvrtek 04. srpen 2016, 11:21
Drracek píše:Kontaktovala jsem bez úspěchu s konkrétním dotazem mailem Janu a Missorku - dotaz se týkal Zrnek, odpověď (dlouhou dobu) žádná. Nevylučuju, že mám špatné kontakty? Existuje někdo konkrétní, kdo mi odpoví?

Ahoj,
pokud dokážu odpovědět já, napiš mi, prosím, na zrnka@email.cz. Pokud sama odpovědět nedokážu, určitě zaurguji tak, aby se ti odpovědi dostalo co nejdříve.

Jinak se omlouvám - vím, že by bylo správné odpovědět na email a dotaz vždy co nejdřív, ale prázdniny nás (a tím myslím všechny rodiče bez rozdílu) zaměstnávají a vytrhávají z pravidelného rytmu. To jen na vysvětlenou.
Vím, že Miss je teď mimo - na táboře. Jana ani nevím, jak na tom aktuálně je. Takže Ještě jednou se omlouvám, že tvůj dotaz zůstal zatím bez odpovědi.

Ale slibuji, že se postarám, aby se ti odpovědi dostalo co nejdříve.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod -evka- » čtvrtek 06. říjen 2016, 11:10
..
-evka-
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006