ADV TOP
ADV LEFT

Dobrofresh u PLenky út 16.4.

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Plenka » čtvrtek 11. duben 2013, 12:07
Aktualizované informace pro dlouho slibovaný dobrofresh - tedy tematické setkání:

Náplň fyzická: čerstvé ovocné (případně zeleninové) šťávy, něco k obědu vymyslím, asi omáčku :oops:
Náplň diskusní: nabízím sdílení svých pohledů a poznatků v oblasti duchovních příčin nemocí, ale můžeme jen tak normálně klábosit jako vždy ;-)
Termín: úterý 16.4. od 9-10? do 15, v 16 už máme program v Kladně
Místo: u nás, tedy u Kladna, kdo neví dostane SZ
Účastníci:
Ivca79 +1-2
Kocacko +1
Tetakosta +1
Zuzka (má vzácná eko/bio kamarádka šamanka +1-2)
Zvažují:
Sarah +3

Technické/alergické informace: nemáme žádná zvířata, jen pohovku Ektorp s peřím jakéhosi vodního ptactva. Nemáme mikrovlnku, máme vodní lázeň (jako na ohřívání mimijídla, koupání účastníků jsem nepředpokládala) Před akcí vyluxuju a snad i vytřu :-) přiznám se, že jak děti odrůstají, není naše domácnost už úplně "baby" friendly, nemohu zajistit spolehlivou absenci malého lega, různých kuliček a potenciálně nebezpečných hraček. Nemám obavu o porouchání něčeho u nás, ale nemohu zaručit že by mimino nenašlo něco vhodného ke spolknutí, vdechnutí, vetknutí do nosu apod. Máme uprostřed místnosti trochu nevhodné schodiště s nevhodným zábradlím, viz to iritující široké foto níže v diskusi. Nemáme smetáček a lopatku, což není zapříčiněno ideologicky, to jsem nějak dosud nepotřebovala.

Těším se :-)
Naposledy upravil Plenka dne 13. duben 2013, 08:10, celkově upraveno 2
PLenka

Filípek 15.9.2007
Lukášek 14.1.2009
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Marcella » čtvrtek 11. duben 2013, 12:30
Hmmm, Kladno je dáááleko :(

Tak jen přeju, ať vám to hezky výjde.
Marcella
Treperenda
Treperenda

1420 příspěvků
03. únor 2010
Příspěvekod Sarah3 » čtvrtek 11. duben 2013, 12:43
To mě láká, ještě to musím propočítat, tak předběžně bychom byli 1+3.
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4259 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Tetakosta » čtvrtek 11. duben 2013, 13:45
Plenko, ty jsi skvělá! Moc ráda přijedu i s Kájou. A aby to nebylo tak zdravé, co kdybych přivezla nějakou bábovku nebo zmrzlinu? A slibuju, že spolknu a vdechnu pouze vhodné věci ;)

Zapsáno v kalendáři a teď se jen těším.
Tetakosta
Krafařka
Krafařka

992 příspěvků
28. březen 2010
Praha západ
Příspěvekod Kocacko » čtvrtek 11. duben 2013, 14:10
Ježiš, stráááášně ráda!!!
Ale jen na chvílu :( 09:30 rehabka na Kladně, 14:30 odnos Matyho dom. Takže jsem schopná 11-14? :( málo ale moc ráda.
Děkuji :)
Kocacko
Vždycky je kam dál

7514 příspěvků
20. květen 2007
Kladno
Příspěvekod Marki » čtvrtek 11. duben 2013, 16:44
Já se hlásím předběžně, buď dorazím luxusně sama nebo s Kamčou.
Máte ještě branku/zábranu na schodech, kvůli mrňouskům?
Ale nevím jestli budu dostatečně ideologicky připravená na tématickou diskuzi. :)
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3984 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 11. duben 2013, 17:15
Díky za rezervaci místa. možná budu jen +1, uvidím.
Pokud to vyjde, donesla bych nějaký jablíčka ze zahrádky, nejsou to teda zrovna euro jabka, ale do odšťavňovač dobrý :oops:

Doufám, že zvládnu něco upéct.

Počítám, že dojedeme opět vaším exkočárem, cestu si snad pamatuju, pokud se po cestě ztratím, volám :D
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Plenka » čtvrtek 11. duben 2013, 17:38
....Máte ještě branku/zábranu na schodech, kvůli mrňouskům?.....

Nojo, holky to nemáme. Máme uprostřed obýváku schody do patra pokryté zátěžovým kobercem, nejsou nijak klouzavé, ale je tam trochu divné zábradlí :-( jsou to takové dva kovové dráty v odstupech kudy dítě pohodlně proleze :-( to je pro lezoucí mrňata velké lákadlo a zároveň asi nebezpečí :-(

Obrázek
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 11. duben 2013, 17:53
Aspoň že ty svíčky kolem televize už jsou fuč :D :D
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Plenka » čtvrtek 11. duben 2013, 18:06
:-) naopak, ta fotka je ještě před svíčkama :-) ale na požádání dekorace z televizního stolku ráda odklidím, je tam miska šišek, miska mušlí, dvě misky duhových svíček a dva kominíci "pro štěstí" ;-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 11. duben 2013, 18:12
Plenka píše::-) naopak, ta fotka je ještě před svíčkama :-) ale na požádání dekorace z televizního stolku ráda odklidím, je tam miska šišek, miska mušlí, dvě misky duhových svíček a dva kominíci "pro štěstí" ;-)

Pokud bys nerada, aby ti ti filip se slový Tááák rozházel po celém bytě, tak to dej min do metrové výše :D
Zatím říká jen Tááák a Táta :D
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Tetakosta » čtvrtek 11. duben 2013, 21:52
Ivčo, náhodou jsem vlezla do diskuse Flexi8 a zjistila, že nějakou vlastníš. Mohla by jsi být tak hodná a vzít ji s sebou?

A pokud je tu ještě někdo další, budu ráda, když se přidá a ukáže tu svou :D

Že já do tý diskuse lezla, doteď jsem si myslela, že je pro nějaké nadšené fotogafky, proč, to se mne neptejte :D
Tetakosta
Krafařka
Krafařka

992 příspěvků
28. březen 2010
Praha západ
Příspěvekod Ivca79 » čtvrtek 11. duben 2013, 21:55
Já budu mít samozřejmě jednu ve vlasech :D , pokud dorazí i ty další, vezmu je taky... jednu mi bohužel dítě zpronevěřilo a nemůžu jí nikde najít. Tvrdil, že je dal do kočárku, ale našla sem tam jen tu jednu (M), tak mi chybí ještě to XS a to fakt nevím, kde je... pokud dorazí balík, tak budu počítat s tím, že ho vezmu celý a kamarádce zbytek předám až po předváděčce :D
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Plenka » pátek 12. duben 2013, 09:02
Missorka píše:Tak to je výzva :-)

no tak co? víš, že bych tě moc ráda viděla, ale chápu, že na koštěti nepoletíš, kabelka NUTNÁ, do toho muž cosi.... benzín k nám není úplně zanedbatelná částka....

Sarah3 píše:To mě láká, ještě to musím propočítat, tak předběžně bychom byli 1+3.

mám dodat nějaká data na to počítání? :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Ivca79 » sobota 13. duben 2013, 11:26
Dotaz: Filip má skoro 2 měsíce už rýmu, nedělám si iluze, že se jí za 2 dny zbavíme. Vadí?

Pokud ne, budeme +2, pokud vadí, což chápu, tak nedorazíme
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006