ADV TOP
ADV LEFT

Dobrofresh u PLenky út 16.4.

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Plenka » sobota 13. duben 2013, 14:03
Ivca79 píše:Dotaz: Filip má skoro 2 měsíce už rýmu, nedělám si iluze, že se jí za 2 dny zbavíme. Vadí?

Pokud ne, budeme +2, pokud vadí, což chápu, tak nedorazíme

Hm. Jak příhodné :-) No tak mně to samozřejmě nevadí, protože nevěřím, že lidé dostanou rýmu prostřednictvním nakažení se od jiných, ale proto, že ji na něco potřebují :-) Takže v mém vesmíru nevadí, ale chápu, že většinové přesvědčení je takové, že rýma se chytne prostřednictvím kapénkové infekce, a dětské (nejhorší pak školkové) bacily jsou obzvláště zákeřné ;-)

Takže se musí vyjádřit ještě hosté :-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Tetakosta » sobota 13. duben 2013, 14:18
A co z toho udělat happening " kdo je vesmírem předurčen chytit rýmu".

Ne vážně, větší skupina dětí , kde aspoň jedno nemá rýmu neexistuje, nebo já se s žádnou takovou nesetkala :) Takže za mne nevadí.
Tetakosta
Krafařka
Krafařka

995 příspěvků
28. březen 2010
Praha západ
Příspěvekod Plenka » neděle 14. duben 2013, 22:10
Ahoj vespolek,

Aktualizuji:
Účastníci:
Ivca79 +2
Kocacko +1
Tetakosta +1
Zuzka (má vzácná eko/bio kamarádka šamanka +2)
Lukrecia +2 (bydlí za bukem a kabelková diskuse mne inspirovala ji pozvat, snad se nějak dopraví)

Zvažuje:
Sarah +3

Obrázek
Jarní sezóna zahájena: trampolína v provozu, bábovky na místě, židle na terase, předpověď jakž takž :-)

Plánuju vařit "dětskou svíčkovou" takže omáčku z kořenové zeleniny se smetanou bez masa. Mé děti ji milujou, mně taky chutná, pro dospělé bude asi lehce nudná, ale doufám že " v pohodě"? Společně s těma šťávama a různými dalšími, co? A ještě bezmasou rajskou.

Budu mít těstoviny, a jako vždy kupovaný :oops: knedlík. Poptávám tedy domácí knedlík případnou přípravu na místě pro ty, kdo kupované neradi :-)

Tak kdyby to někomu nevyhovovalo, reklamujte, podejte pozměnovací návrhy, nebo si dovezte vlastní :-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Sarah3 » neděle 14. duben 2013, 22:34
Plenko, myslím, že dorazíme, naftu snad rodinný rozpočet unese. Rýma ani v mém vesmíru není problém. Jídlo bezmasé je fajn, rozhodně ne nudné, knedlík občas dělám jen celozrnný, kdo není zvyklý, nejí ho rád. Zeptám se jen, smetanu používáš kravskou a do rajské dáváš cukr? :oops: Mohla bych dovézt něco sladkého, pokud všichni nehubnout, zase celozrnného, domácího a slazeného sladem, sirupem nebo tak něco... ;-)
Dočítám, tak edit: Schody problém nejsou, prolézací zábradlí může být, dekorace nevím, nemůžu zaručit, že je Est nesežere...

Na povídání se moc těším, láká mě téma výchovné a Naomi Aldort...
Ivčo, jeslti dorazíte, vezmeš mi balík? :-*
Naposledy upravil Sarah3 dne 14. duben 2013, 23:12, celkově upraveno 1
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4259 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dib » neděle 14. duben 2013, 22:57
och. takové skvostné osazenstvo a tak lákavá nadnesená témata.. moc ráda budu poslouchat.. pevně doufám, že nám to vyjde a dorazíme (já a vojta).
Dib
Drbna
Drbna

4631 příspěvků
15. listopad 2006
tělem dobříš, srdcem valašsko
Příspěvekod Lukrecia » pondělí 15. duben 2013, 00:12
Už se těšíme ;) Rýma nám nevadí ;) Ivčo, když nezapomenu, dovalim ti ten paklík, co máš u mě? Nebo raději dom?
Kryštof 10/07 + Jarek 5/10

www.lookrecia.cz - originální ručně šité kabelky
Obrázek
Lukrecia
Krafařka
Krafařka

977 příspěvků
23. listopad 2007
Velké Přítočno
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 15. duben 2013, 08:39
Lukrecia píše:Už se těšíme ;) Rýma nám nevadí ;) Ivčo, když nezapomenu, dovalim ti ten paklík, co máš u mě? Nebo raději dom?

Vezmi to prosím ssebou, díky

Knedlík jdu experimanálně zadělat. Vzhledem k tomu, že se mi daří tak 50/50, tak úspěch nazaručuju, pokud se povede, beru ho. Mám tu nějaký ty pidijablíčka :D
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 15. duben 2013, 08:39
Sarah3 píše:Ivčo, jeslti dorazíte, vezmeš mi balík? :-*

Ok, beru
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Plenka » pondělí 15. duben 2013, 09:04
Sarah3 píše:... Zeptám se jen, smetanu používáš kravskou a do rajské dáváš cukr? ...

smetanu dávám zakysanou kravskou, někam si napíšu abych oddělila část bez smetany pro případné alergiky, vegany, mimina a podobné a/nebo ty, co si chtějí přidat jinou ;-)
cukr obvykle spontánně nedávám, ale někam si napíšu ať na to nezapomenu ..... znáte ty snahy to vylepšit pro obzvláště vzácnou návštěvu... ;-) takhle u nás v rodině všichni do štrůdlu při speciálních příležitostejch přidávaj různé zbytečnosti který nejíme, jako ořechy nebo rozinky :-)

cibuli do rajské smažívám obvykle na másle, mám to dát na olej, vadí nějak máslo? neni problém :-) jen ta hlava...
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Tetakosta » pondělí 15. duben 2013, 10:25
Plenko, o nás se neboj, my žádnou dietu nedržíme (i když některým by to neuškodilo). Jen jsem chtěla podotknout, že jsme přecenili jarní počasí a Kajda má rýmu. Tak je to na vás jestli dostaneme červenou kartu či nikoliv.

Pokud by měl někdo zájem, mám tady zakořeněnou kroucenou vrbu a estragon už vystrkuje růžky, tak můžu nabídnout odkopek (jeden dva). Taky můžu nastříhat větve ze svídy krvavé, ale ty už by jste si musely dát zakořenit samy ;-)
Tetakosta
Krafařka
Krafařka

995 příspěvků
28. březen 2010
Praha západ
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 15. duben 2013, 10:37
Knedlíky zdá se kynou zdárně, takže budu mít knedlíky z asi půl kila mouky. Pro ten počet asi nic moc, co :oops:
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Plenka » pondělí 15. duben 2013, 10:56
Ivca79 píše:Knedlíky zdá se kynou zdárně, takže budu mít knedlíky z asi půl kila mouky. Pro ten počet asi nic moc, co :oops:

:-) super :-)

budou těstoviny, a mám knedlíky koupený, takže když budou domácí sníme domácí, a koupený zamrazim, když domácí nevyjdou nebo se snědí, jsou náhradní :-) takže klíd :-) všechno bude OK :-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Plenka » pondělí 15. duben 2013, 11:54
Dib píše:och. takové skvostné osazenstvo a tak lákavá nadnesená témata.. moc ráda budu poslouchat.. pevně doufám, že nám to vyjde a dorazíme (já a vojta).

Dib, nezvládla bys ten božský tvarohový, ten byl luxusnííííí! :hura:

Sarah, zdravé sladké berem, hubnutí jsem nepostřehla :-)

Jinak jsem to teda pojala jako "fakt zdravě"... i když, kdo ví, že, řekněme prostě, bez různých přídavků :-) a tu "svíčkovou" nesolím :-) Filip jí baští i bez soli, Lukáš ne :palma:, ale dosolit se to dá vždycky, co? ;-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 15. duben 2013, 17:36
Nějak sem se zasekla venku :oops: Je možnost upéct štrůdl na místě? 8-)
Ivca79

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Plenka » pondělí 15. duben 2013, 17:42
Ivca79 píše:Nějak sem se zasekla venku :oops: Je možnost upéct štrůdl na místě? 8-)

troubu máme, plech máme, pečící papír máme, nemám vál, obvykle válím přímo na lince, struhadlo mám, cukr skořici vejce váleček mám ... takže jako asi jo, ale žádnej idilickej klid a prostor na to asi nebude ;-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy