ADV TOP
ADV LEFT

Dobrooběd s "předváděčkou" Flexi8 v Brně

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Anaj » úterý 14. květen 2013, 19:18
Já to budu tedy sledovat, ráda bych se zúčastnila, flexiny mám na ukázku 3, možná bude do té doby čtvrtá. Ale v pátek bych to stíhala nejdřív na jednu. Spíš uvidím, co se vyklube za termín, a pak bych se přidala.
Jana
Anaj
Klábosilka
Klábosilka

351 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Maugli » úterý 14. květen 2013, 20:40
Jé, to by mohla být fajn akce, mohla bych se taky přidat?
Mám zatím jen jednu - eMko, a nějak nevím, co s ním. Říkala jsem si, že touto velikostí nic nezkazím, ale zmýlila jsem se, buď mi to klouže, nebo nedopnu. Takže bych si ráda nechala poradit, co vyčarovat s eMkem, nebo bych vyzkoušela, jak by mi sedla větší nebo menší velikost.
Co se týče termínu, mám pocit, že můžu všechny, ale jistá si tím absolutně nejsem, takže se buď přizpůsobím většině, nebo budu mít smůlu :-)
Maugli
Treperenda
Treperenda

1121 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Annabobr » středa 15. květen 2013, 09:46
Ahojte, to jsem ráda, že má akce ohlas :)
Zkusím to shrnout:

Sylvah: pátek ano, sobota 1 možná
Janička: pátek večer, sobota 2 možná
Mys_mys: možná všechny
Dacanka: pátek možná
Borovice: pátek, ostatní možná?
Dypecek: možná všechny
Štístko: pátek odpoledne
Novire: všechny
Suri: asi ne
Kejmiska: snad všechny
Anaj: možná
Maugli: všechny

Zatím to vypadá na ten pátek. Já mám čas jen do pěti, pak pomáhám s Nocí kostelů.
Janičko, nemohla bys dojít aspoň přes polední pauzu? Bydlím asi 7 min. pěšky od Vaňkovky.
Nerada bych, abys zrovna ty o to přišla - pokud opravdu nemůžeš, tak uděláme druhou akci pro všechny, kdo taky nemohly :)

Kejmi, naopak bych ráda, kdybys mohla dorazit s celým "krámem" - ať je pořádně na co koukat a třeba si někdo něco koupí (např. já tu květnovou ;-)).

Borovice, určitě se můžeš přidat i tak :) Já jsem sice na BC dýl, ale aktivní taky jen chvíli. A ani ještě nemám děti...

Suri, já se taky už delší dobu chci nějaké BC akce zúčastnit, tak si ji pořádám :)

Jinak se chci ještě zeptat, jestli někdo máte zkušenost s těmi hromadnými dobročinnými příspěvky na Zrnka. Asi bych to nechala na zvážení každého, ale bude fajn, když se něco vybere. Jak a kam se to pak posílá/vyúčtovává?
Annabobr
Krafařka
Krafařka

989 příspěvků
29. červen 2010
Brno
Příspěvekod Jana » středa 15. květen 2013, 12:22
Díky - tak o polední pauze bych to zvládnout mohla, pokud neva, že jen na chvíli :)

Co se příspěvku týče - když jsme dělaly dobrobabinec u mě, holky daly do hrníčku (nebo myslím to byla malá zavařovačka :) ) a po spočítání jsem to poslala převodem ze svého účtu. Čísla účtů aktuálních projektů jsou tady:
http://www.zrnka.cz/?page_id=1301
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3743 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Annabobr » pondělí 20. květen 2013, 10:51
Jsem zpět! Snad to ještě stihneme dotáhnout.

Počítám s vámi na páteční oběd a odpoledne. Nahlaste se prosím sem nebo po SZ, že přijdete, a já vám pošlu adresu a svoje číslo. Případně připište, jestli máte nějakou dietu nebo alergii.

Mám v plánu zeleninovou polévku a palačinky, aby si mohl dát i pozdě příchozí a každý s tím, co mu chutná.

Těším se na vás! :)

P.S. Kejmisko, jak to s tebou vypadá? Dorazíš? Přivezeš přebytky?
Annabobr
Krafařka
Krafařka

989 příspěvků
29. červen 2010
Brno
Příspěvekod Jana » pondělí 20. květen 2013, 22:55
Hurá! :)

Hlásím se tedy, pokud nevadí, že dojdu maximálně na cca tři čtvrtě hodiny, pak budu muset zas do práce. (Kdyžtak tam sponky můžu nechat na okouknutí a pak se pro ně zas stavit, pokud by se jich sešlo málo... ale budu je fakt chtít zpět :D ) A jak časově, na dvanáctou?

Co se jídla týče, jsem vegetariánka, takže tebou nabízené menu zní maximálně lákavě :mnam:
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3743 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Mys_mys » pondělí 20. květen 2013, 23:01
Ja jeste uvidim, doktorka se velice tesi na ockovani a ja uz nemam moznost, kam tuhle akci posunout.
Ockovani probehne ve Ct a nevim, jak dite bude reagovat.

Doufam, ze bych se na chvilku mohla stavit s ditetem, jen je to neposeda a dlouho nikde nevydrzi.
Mys_mys
Howgh
Howgh

10551 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Borovice » úterý 21. květen 2013, 07:53
Já se taky hlásím :). Alergie nemám. Mám třeba ještě něco upéct nebo připravit? Těším se!
Borovice
Žvatlalka
Žvatlalka

263 příspěvků
12. srpen 2012
Brno
Příspěvekod Sylvah » úterý 21. květen 2013, 07:56
Já se hlásím, časově teda ještě nevím, dcera se vrací z ŠvP ve 14.30, takže druhá je krajní hranice.
Sylvah
Drbna
Drbna

4304 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Maugli » úterý 21. květen 2013, 09:31
Tak já bohužel nemůžu, budu tu mít na návštěvě kamarádku, tak by mi bylo blbé hodit jí na krk obě děcka a sama se zdejchnout na "předváděčku" :D

ale ráda se zúčastním nějaké příští akce, pokud bude

mám novou xxl piknikovou deku, tak navrhuju třeba nějaký dobropiknik v Lužánkách, co byste na to řekly?
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Maugli
Treperenda
Treperenda

1121 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Jana » úterý 21. květen 2013, 10:19
Maugli, dobropiknik zní dobře :) Za sebe bych tedy navrhovala víkend, v pracovní dny nemůžu (ale taky nemusím být všude ;-) pokud by se to ostatním o víkendu nehodilo).
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3743 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Annabobr » úterý 21. květen 2013, 12:18
Díky za odpovědi, ještě teda upřesním, že začátek jsem stanovila na dvanáctou a kdo bude moct až později, přijde později. Sama mám čas asi do půl páté.
Janičko, možná kdybys dorazila tak na jednu, bude tam víc lidí než v těch dvanáct?
Uvidíme...
Jdu psát SZ.

Maugli, leda bys vzala i kamarádku, jestli tě teda nebude proklínat, že propadne flexinám taky :D

Dobropiknik ale zní skvěle!

P.S. Nemusíte nosit nic, max. kdyby se vám chtělo donést nějaké ovoce nebo zeleninu...
Annabobr
Krafařka
Krafařka

989 příspěvků
29. červen 2010
Brno
Příspěvekod Mys_mys » čtvrtek 23. květen 2013, 22:36
Ja se jdu omluvit. Posledni dobou mi neni moc dobre a bojim se, ze bych nebyla nejlepsi spolecnik.
Preji Vam, aby se akce podari a doufam, ze se uvidime jindy.
Mys_mys
Howgh
Howgh

10551 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Kejmiska » čtvrtek 23. květen 2013, 22:44
holky omlouvam se, ale nedorazim. :-?

musim do olomouce. nebyt jeste napul marod, asi bych to odpoledne otocila pres brno, dneska jsem ale sotva dolezla domu.

uzijte si
:holka:
Kejmiska
Howgh
Howgh

5219 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Jana » pátek 24. květen 2013, 06:56
Potvrzuju, že pořád plánuju dorazit :)
Jana
Klevetnice
Klevetnice