ADV TOP
ADV LEFT

Dobrooběd s "předváděčkou" Flexi8 v Brně

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Štístko » úterý 09. červenec 2013, 07:42
Taky se musím omluvit, o víkendu nemůžu přijet.
Štístko
Diskutérka
Diskutérka

2177 příspěvků
22. leden 2007
Příspěvekod Maugli » úterý 09. červenec 2013, 08:45
Myš_myš, Štístko, škoda :-(

počkáme, co Dacanka a ještě hodím echo Dalif

řekla bych, že o termínu je víceméně rozhodnuto, bude to NEDĚLE 14.7. od 15 hodin v Lužánkách, přesnou lokaci upřesním

Novire, mám staršího pouze tříletého, takže nevím, nakolik by to Tvé starší uspokojilo, Asi moc ne. Ten náš by byl ovšem rád, je "na starší" :D
Pokud vím, tak muffiny už inzeroval někdo jiný, Jana? Tak klidně stačí to ovoce.

Taky nevím, nakolik budu schopná se pouštět do nějakých složitých receptur (chaos po oknech a malování), takže možná skončím jen u zeleniny a dipů, pčípadně něco slaného z listovéh těsta. A může být víno? Nebo je to proti nějakým pravidlům? :roll: :oops:

Tak v neděli!

Na jaký projekt budem přispívat se dohodneme až na místě, nebo musíme předem?
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Borovice » úterý 09. červenec 2013, 11:05
Ahoj holky, moc ráda bych se zúčastnila, ale nevím nevím, jak to budu v tu neděli stíhat. Diskuzi sleduju a když mi to vyjde, tak přijdu :). Přišla bych i s roční holčičkou :).
Borovice
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
12. srpen 2012
Brno
Příspěvekod Annabobr » úterý 09. červenec 2013, 12:00
Pro vlhkou variantu klidně přístřeší poskytnu (zast. Vlhká, tak by se asi muselo šalinou).
Sama ještě nevím, co donesu - na sobotní večer plánujem grilování, tak buď něco z toho, nebo se inspiruju piknikem v Lužánkách, na který jdu dneska večer :)
Proti vínu osobně nejsem, ráda se přidám, když se na něm shodneme, ale nebude mi líto, když nebude :)
Projekt můžem vymyslet až tam.
Annabobr
Krafařka
Krafařka

921 příspěvků
29. červen 2010
Brno
Příspěvekod Dalif » úterý 09. červenec 2013, 13:47
ahoj,
tuto nedeli budem mit 1.den / ze 4 dni v roce/ bez vsech deti (i psa),takze budu chodit do prace a uzivat si to jinak.
Mohli bychom tak na prelomu cervence a srpna a pak od pulky srpna- to uz s detma nebo jen nejmladsim.
Dalif
Howgh
Howgh

5174 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Jana » středa 10. červenec 2013, 10:33
jj, slibovala jsem čokomuffiny, počítám že je donesu :)

a chci se zeptat - mělo by smysl, abych donesla paklík různých kuponů do DM? porůznu si je vyměňujeme s kolegy, ale většina je nevyužitá... že kdyby se vám něco z toho hodilo, aspoň částečně byste si to rozebraly.

Edit - a ještě dodatek: mám dvě kočkový flexi8, jednu XS a jednu L; nakonec mi asi stačí jedna :) tak popřípadě jednu z nich vyměním za jinou, buď S nebo (po vyzkoušení) mini, tyhle velikosti mi chybí... Máte-li tedy něco na výměnu, třeba se domluvíme - jen tedy prosím ne zlatou barvu.
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3559 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Novire » pátek 12. červenec 2013, 12:57
Jani, škoda že kočková není S, tu bych brala hned. No i když... můžu si zamluvit to XS k vyzkoušení? Pokud je hezká, tak stejně asi neodolám :oops:

Já budu mít na prodej jednu XS, foto je k dispozici ve vláknu burza.

Aktualizuju jídelníček - dovezu šneky z listového těsta s hermelínem a brusinkama, nealko pití a ovoce.

Kolik nás nakonec bude? Ptám se, jestli mám brát i piknikovou deku, nebo jestli bude místa dost. Co kelímky na pití?

Uvažuju, že staršáky přece jen vezmu, jsou celkem samozabavitelní... Ještě někdo bere i děti?
Tobiáš *06/2007
Anika *08/2009
Simon *02/2012
Novire
Treperenda
Treperenda

1215 příspěvků
13. listopad 2007
Zastávka
Příspěvekod Maugli » pátek 12. červenec 2013, 13:26
sakra, teď se mi smazal příspěvek, a dlouhý :-( to už se mi dlouho nestalo

Jani, kupony vem, taky vezmu, mám nějaké čerstvé, které nevyužiju.

Novire, děti vem, jestli jsou samozabavitelné. Ten náš Tobiáš je právě někdy lump a posledně byl hrozně zdrhací, když jsem se tam s děckama chtěla vyplácnout, tak to zvažuju... malou roční asi vezmu, ta je pohodová. Možná si domluvím manžela na telefonu, aby byl připravený mě ho zbavit, kdyby moc peklil, přece jen bych si s váma ráda splkla a ne ho celou dobu naháněla po parku jak urvaná...

Beru:
- deku 2x2 metry (Novire, klidně vem taky, zvlášť jestli víš, že děti taky posedí)
- 8 ks kelímků, papírové talířky a ubrousky
- vodu, vínko
- zeleninu a dipy, tyčinky k těm dipům
- buchtu nevím, když už ze sladkého mají být muffiny... sní se to? jste na sladké?
- a ten zbytek ještě musím domyslet

napadá vás ještě něco?

A co místo? Preferovala bych nějaký polostín ve vrchní polovině, dole jsou od potoka komáři a lákadla v podobě potoka a pískoviště.
Třeba někde tady? http://www.mapy.cz/#!x=16.607951&y=49.2 ... iknik%3F_1
nevím, co dneska dělám blbě, ale nejde mi vložit odkaz a nechci riskovat, že se mi to zase smaže
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Maugli » pátek 12. červenec 2013, 13:35
aha, tak ono to blbne i takhle, zkopírujte si, prosím, celý ten odkaz, musím teď už běžet
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Jana » pátek 12. červenec 2013, 13:35
Maugli díky za info :)

Krátký klikatelný odkaz na tu mapu:
http://www.mapy.cz/s/7SHJ

resp. souřadnice :D
49°12'22.968"N, 16°36'29.023"E

Edit: Novire - ok, XS zamluveno :)
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3559 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Novire » sobota 13. červenec 2013, 05:58
Díky :-)

Dorazí i kejmiska?
Novire
Treperenda
Treperenda

1215 příspěvků
13. listopad 2007
Zastávka
Příspěvekod Annabobr » sobota 13. červenec 2013, 10:59
Jana píše:Maugli díky za info :)

Krátký klikatelný odkaz na tu mapu:
http://www.mapy.cz/s/7SHJ

resp. souřadnice :D
49°12'22.968"N, 16°36'29.023"E

Edit: Novire - ok, XS zamluveno :)

Ha, naprosto přesně na tomhle místě jsme seděli v úterý :) Tak to aspoň najdu.
Komáři byli i tam, ale dalo se to. Radši pro jistotu vezmu repelent.
Donesu asi mrkvový salát, nějak nám tu přebývá mrkve. A nějaké tyčinky nebo tak něco.

Jo a Tobiáše mám synovce a taky jsem překládala knížku o Tobiášovi (teprve vyjde), tak jsem na něj zvědavá!
Annabobr
Krafařka
Krafařka

921 příspěvků
29. červen 2010
Brno
Příspěvekod Kejmiska » sobota 13. červenec 2013, 23:05
zdarec, ja se pokusim dorazit a pokud prijedu a najdu vas, budu mit 2 deti a ranec pagacku - teda snad je nezkazim, budu delat poprve bez dozoru.
Kejmiska
Howgh
Howgh

5339 příspěvků
09. listopad 2008
Příspěvekod Maugli » neděle 14. červenec 2013, 08:17
Kejmiska píše:zdarec, ja se pokusim dorazit a pokud prijedu a najdu vas, budu mit 2 deti a ranec pagacku - teda snad je nezkazim, budu delat poprve bez dozoru.

Super! Máš na někoho z nás kontakt, abys kdyžtak mohla volat, kdybys nás nemohla najít?
Maugli
Treperenda
Treperenda

1107 příspěvků
19. srpen 2009
Morava
Příspěvekod Novire » neděle 14. červenec 2013, 10:04
jen hlásím, že dorazíme v počtu 1+2, těším se :-)
Novire
Treperenda
Treperenda

1215 příspěvků
13. listopad 2007
Zastávka