ADV TOP
ADV LEFT

Dobrofresh u PLenky út 16.7.

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Nico » středa 17. červenec 2013, 10:14
Karoli, mluvíš mi z duše ;-) Polepším se!
Nico
Howgh
Howgh

5386 příspěvků
21. září 2006
Praha - východ
Příspěvekod Sarah3 » středa 17. červenec 2013, 10:39
Ahoj,

já především děkuju PLence za vodní dráhu, protože jsme ji ráno s dětmi okopírovaly a už dvě hodiny u ní stojí a nalévají... :D

Tabule byla bohatá a vše moc dobré, společnost milá. Děti úžasné, jak to zvládaly...

Takže díky, ráda jsem vás viděla.

Š. a spol.
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4259 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mia_a_spol. » středa 17. červenec 2013, 12:43
Také se přidávám k díkům, bylo to milé!

Díky

Ráda jsem viděla známé i neznámé, třeba i ty, které jsem neviděla léta.

Omlouvám se za případná nenaplněná očekávání stran ňuchňání miminka :D Tžeba někdy až povyroste, případně v menší sešlosti :palma: :palma:
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2904 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Plenka » středa 17. červenec 2013, 12:56
Datez píše:...Bylo mi včera líto Filípka ( nevím, zda jsem jméno přiřadila správně :oops: ), byl úplně zoufalej, jak mu děti úřadujou s hračkama - doufám, že vše přežilo!

hračky přežily, Filip (ano, to byl on) měl z toho teplotu :-) jako medicínsky to hodnotím jako úžeh, ale myslím, že ty frustrace z hledané ploutve robo Nema, a zlomené šipky a tak podobně jsou zjevnou "duchovní příčinou" :-)

o foťáku jsem párkrát uvažovala že ho najdu, ale celý den jsem neudržela myšlenku, polívku jsem do lednice dávala na 4-krát, Loře chudince jsem těstoviny nandavala zcela zmateně :-)

no, moc jsem se nezastavila, ale beru to tak, že prostě někdy já dávám prostor pro to setkání, a jindy si zase sednu jinde :-) a příjemný to bylo i tak :-) aspoň u toho odšťavňování jsem byla v hloučku :-)

vodní dráha byla taková jednoduchá a pak už i nefunkční, ale něco jako tady: https://www.google.cz/search?q=water+ru ... 66&bih=664
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Plenka » středa 17. červenec 2013, 13:28
Missorka píše:Ach, ten šíp asi zlomila Violka? Já myslela, že je to tyčka k nafukovacímu balónku a neřešila to. Omlouváme se.

Já Vášu na dobroobědy dávám k mámě, taky to nemusí.

:-) šíp neřeš, šípy se lámou, a nepřisávají, jako praskají nafukovací balónky, a jako vyschne a smíchá se modelína, to je spotřební zboží :-) to byla jen ilustrace :-)

jako je pro mne zajímavé vidět ten rozpor, jak já s radostí otvírám svůj dům a nechávám otevřené skříňky ať si každý vezme a půjčí co je libo, a raduju se že u nás probíhá to setkání, a naplňuje mne to štěstím, a dítě chudák trpí že se všude hemží děti a lezou nám do "našeho domova" a tak. přitom když jsem je vyzývala že jim něco srdečního zamknu, aby k tomu ostatní nemohli, tak nikdo nic nejmenoval.... asi jim spíš vadí že jsou cizí lidi v našem prostoru :-) podnětné. šípy koupíme :-) teplotka odešla :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Datez » středa 17. červenec 2013, 19:40
Missorka píše:Jsem ještě zapomněla, Datez má strašně maldej obličej, fakt úžasný!

Miss - díky :oops: . A ty víš kolik mi je :D

Lukrecia píše:Datez ta tvoje roláda...hmmmm ta byla prostě úžasná! Bude se mi o ní ještě tejden zdát, sežrala bych ji celou sama :D

Lukrecia - díííky!
Pokud se dostanu na další dobroakci udělám jich víc, ať zbyde na všechny, i na Miss ;-) .

Bohužel v termínu BC srocení jsme pryč :( .

Datez
Datez
Krafařka
Krafařka

992 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Xnelli » středa 17. červenec 2013, 20:15
Karoli píše:Ženy, bylo to božíííí!!!

Loro - to nevim, ale prostě asi jak nemám zaplněnej ten mentální prostor, tak se k ostatním dětem chovám jako ke svejm, no :-) Každopádně jsem ti chtěla říct, že se mi s tebou pokaždý nesmírně příjemně povídá, máš ohromně uklidňující vliv na mě :-) A jsem úplně dojatá, jak máš děti soudržný a hodný, Rudolf, když skákal na trampolíně s naší Veru a viděl, že se bojí, tak za ní sám šel, řekl jí: Já tě vezmu za ručičku, aby ses nebála" a pomohl jí překonat strach :-) A Veru oddaně šla, to bylo tak hezký... Nebo jak Heduška krásně hraje na flétnu a úžasně to umí s Hermínkou, to je lábuž na to koukat... Můj sen, pokud se mi někdy ještě podaří povít nějaký dítě/děti je, aby se k sobě chovaly právě tak, jako ty tvoje :-)

Plenko - přemýšlela jsem, jestli ses za celé odpoledne vůbec zastavila :-) každopádně váš dům na mne udělal velmi příjemnej dojem, bylo mi tam tak hezky... A hele, to očůrávání, zvaž to :-D :-D :-D

Holky ostatní, co vás znám, opět jste mne nezklamaly, bylo to bezva :-)

Holky, co jsem do včerejška neznala, moc ráda jsem vás poznala a bylo s váma fajne popovídání :-)

Special pro Niko - ráda jsem tě viděla, osobo, ačkoli jsem si nebyla jistá, jestli tě vůbec poznám, po té době :-) Ale že jsme naskočily stejně, jako bychom se viděly naposledy den předtím, bylo prostě... ;-)

Prostě díky za bezva akci, bylo to neskutečně nabíjecí odpoledne.

A ségra, s tebou to bylo prostě neeeej, šak ty víš ;-)

Karoli

:erik: :erik: :erik: :erik: :erik:
Xnelli
Žvatlalka
Žvatlalka

112 příspěvků
18. říjen 2011
Příspěvekod Lora » středa 17. červenec 2013, 21:15
Miss, mohu napsat jen "nápodobně" ;-).
Karoli, myslím, že v tvé přítomnosti se musí všechny děti začít chovat mile a laskavě :).
Plenko, na tvoje milé kluky myslím stále, fakt, ještě dneska. Vnucuje se mi myšlenka, jak jim to vynahradit, oplatit... ne, to není ono, spíše poděkovat, sdělit, že to nepovažujeme za samozřejmou a vůbec lehkou věc. No, v souvislosti s čepičkou jsem se to snažila nějak srozumitelně sdělit, ale chtělo by to asi spíše nějaký čin. Něco s dětma vymyslíme! L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Plenka » čtvrtek 18. červenec 2013, 07:16
Lora píše:Plenko, na tvoje milé kluky myslím stále, fakt, ještě dneska. Vnucuje se mi myšlenka, jak jim to vynahradit, oplatit... ne, to není ono, spíše poděkovat, sdělit, že to nepovažujeme za samozřejmou a vůbec lehkou věc. No, v souvislosti s čepičkou jsem se to snažila nějak srozumitelně sdělit, ale chtělo by to asi spíše nějaký čin. Něco s dětma vymyslíme! L.

Uf :-) no tak jsem to nad návštěvou rozebranou autodráhou při jejím skládání ještě jednou probrala, pomazlila, omluvila se za zapůjčení čepice bez dovolení, vyřídila poděkování od účastníků, potvrdila že vím jak to bylo těžké, vysvětlila jak mne to těší a jak návštěvu to těší, vykomunikovala že minule to bylo fajn protože byl přítomen známý oblíbený kamarád....

no prostě děkuji, nakoply jste mne že to "řeším" více a systematičtěji než mi z mé pozice spokojence přišlo potřeba :-)

jo zbyla tu jakási malá vodní pistolka... mám ji chránit, vrátit, něčí srdeční? nebo můžeme přijmout za vlastní?
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Nico » čtvrtek 18. červenec 2013, 08:56
Plenko, jestli je taková žlutá, tak se k ní hlásím. Můžete ji přijmout do rodiny :D A ještě jednou děkuji :-*
Nico
Howgh
Howgh

5386 příspěvků
21. září 2006
Praha - východ
Příspěvekod Plenka » čtvrtek 18. červenec 2013, 09:05
Nico, není žlutá, je zelená průhledná ;-)

a rádo se stalo :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy