ADV TOP
ADV LEFT

Dobrofresh u PLenky út 16.7.

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Plenka » neděle 07. červenec 2013, 21:02
Lukrecia píše:
Ivca79 píše:Co já a dva?

:hura: ještě, že ta PLenka dělá ty dobroakce, jinak se ani neuvidíme... :D

No :-) vidíte, zadarmo se nesejdete, a musím vám pořádat dobroakce :-) S Ivčou + 2 se tak nějak počítá jako se stálým inventářem :-) akorát jsme od minule asi nestihli nic obnosit ;-)

A já teda prohlížím bokovky, jestli bych nějakou nepotřebovala, ale snad odolám .... :oops:

Holky, já dumám nad tím jídlem, jako můžu uvařit omáčku jako obvykle, ale to byl asi nejslabší bod minulé početné akce - protože skoro nikdo nejedl dohromady, tak se to valilo jako vlna postupně, tak mne napadá postavit to na nějakých pomazánkách, dipech, ovoce, zelenina, takový jednohubky?

Neděláte někdo sushi třeba? klidně vegetariánský?

Jo koukám polívka zní super!!!

Nepečete někdo kváskový chléb? Že bychom dali nějaké polévky, chleba, pomazánky?
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Sarah3 » neděle 07. červenec 2013, 21:08
To zní dost slíbně. Chleba kváskový peču, dovezu, taky dělám docela dobrý hummus (pomazánka z cizrny po arabsku). Zelenina, dipy, pomazánky a spol jsou ideální. Akorát kluci pravili, že jet nechtějí, tak to musím nějak vykomunikovat, nebo je nechám babičce a dorazím jen se slečnou...
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4259 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lukrecia » neděle 07. červenec 2013, 21:13
Lenko a co nějakej těstovinovej salát? To se dá jíst i ve vedru za studena...
Na humus se těšim, konečně ho ochutnám ;)
Kryštof 10/07 + Jarek 5/10

www.lookrecia.cz - originální ručně šité kabelky
Obrázek
Lukrecia
Krafařka
Krafařka

977 příspěvků
23. listopad 2007
Velké Přítočno
Příspěvekod Dib » neděle 07. červenec 2013, 22:05
taková krásná společnost, a nám to nevyjde. bé.
užijte si to.
d.
Dib
Drbna
Drbna

4631 příspěvků
15. listopad 2006
tělem dobříš, srdcem valašsko
Příspěvekod Ilju » neděle 07. červenec 2013, 22:08
Avokadovy dip, se zeleninou mnam,i na chlebik je mnam.
Ilju
Krafařka
Krafařka

959 příspěvků
21. září 2006
u Noveho Straseci
Příspěvekod Plenka » neděle 07. červenec 2013, 22:16
těstovinovej salát miluju :-) mňam :-) naštěstí moje děti nejedí nic co je smíchaný :-) tak mi zbyde víc

tak uděláme studený bufet, ne? saláty, chleba, pomazánky, plus tu polívku

a rozhodně musím uvařit něco s houbičkama ;-)

je někdo proti? vlastním dětem asi budu muset tu omáčku stejně uvařit, tak udělám hodně, ale spíš jako vedlejší "program" než hlavní, co? :-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Nico » pondělí 08. červenec 2013, 06:37
Ahojky,

nakukuju a dnes mám už několik důvodů proč přijet. Můžu? Jsem taková ztracená dcera ;) + 2.
Nico
Howgh
Howgh

5386 příspěvků
21. září 2006
Praha - východ
Příspěvekod Martina » pondělí 08. červenec 2013, 07:57
Leni,

já to risknu a přijdeme :) Počítám kolem poledne, přinesu domácí lučinu, nějakou pomazánku asi tuňákovou a nějaké pečivo.

PS: tu pánskou peněženku si budu muset nutně prohlídnout :)

Martina + 2
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3417 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Puisek » pondělí 08. červenec 2013, 07:59
Ahoj, hlásím se jako náhradník + 2 děti. Přivezu, co je potřeba, díky. Verča
Puisek
Krafařka
Krafařka

905 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ilju » pondělí 08. červenec 2013, 08:06
Tak já potvrzuji účast, vezu polévku nádoba má 4litry.Avokadovy dip a nějakou zeleninu k tomu. PLenko,můžeš mi prosím poslat adresu?
Ilju
Krafařka
Krafařka

959 příspěvků
21. září 2006
u Noveho Straseci
Příspěvekod Plenka » pondělí 08. červenec 2013, 08:16
Nico píše:Ahojky,

nakukuju a dnes mám už několik důvodů proč přijet. Můžu? Jsem taková ztracená dcera ;) + 2.

jasně :-)

akorát teda v tomhle počtu by to za deště asi nešlo.... ale předpověď hlásí slunečno, tak kdo má doma plážový slunečník nebo stan, tak to hoďte do auta, uděláme pikniková stanoviště na zahradě :-)

bydlíme ve slepé ulici, tak případně pro větší děti můžete vzít nějaký badminton, nebo něco na ulici, aby se neunudili :-) malý asi můžou popojíždět na odrážedlech, několik jich dokonce máme.

může se tu kreslit křídou na asfalt, takže panáky, nebo nějaký slalomy, je tu pár míčů, trampolína, nová síť objednaná ;-)

asi bude cákací bazének, takovej ten mrňavej nafukovací, ne koupací, tak kdyžtak počítejte že děti svlíknem, nebo se zlijou :-) nevím zda zakázat nebo podpořit stříkací "zbraně"? máme tu dvě ty pěnové stříkačky.... mám je zamknout, nebo přivezete též? :-)
Plenka
Klevetnice
Klevetnice

3005 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Nico » pondělí 08. červenec 2013, 08:39
Super, jen pak poprosím o adresu do SZ :-)
Nico
Howgh
Howgh

5386 příspěvků
21. září 2006
Praha - východ
Příspěvekod Ilju » pondělí 08. červenec 2013, 08:53
Ha, nesmim se tesit, nebo mi to zhati nemocne ditko, jako loni ;) takze jsem v kliduuu.
Co se tyka nas, tak vodni zbrane akceptujeme, ale prijedu asi jen s dvouletakem, tak ten ma svuj maly stiu stiu (rozumej střil střil) to aby se nesapal po zbranich tech ostatnich ;) vodu milujeme, pokud v ni nemusi plavat :D

I.
Ilju
Krafařka
Krafařka

959 příspěvků
21. září 2006
u Noveho Straseci
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 08. červenec 2013, 08:57
Vzhledem k tomu, že jsem stále ještě nedala kondiční jízdy :oops: , tak za deště nepřijedu, protože se nám nechce tajdat pěšky :D

já si říkala, že bych upela něco sladkého na plech - už by mohl být červený rybíz, tak s ním... dumám, co ještě bych udělala - napadlo mě třeba nějký den slaný štrůdl, to se dá jíst i studený? Jen doufám, že jednu cestu ujede D na odrážedle (využiju úložný prostor v kočáře)... a možná bych poprosila L, aby nás odpolko vyzvedl :D
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21708 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 08. červenec 2013, 08:58
Ještě mě napadlo, mám s L domluvit, aby mi dovezl ze slaného jabka? Už se teda dost rychle kazí, sem tam je ťuknutý, ale do odšťavňovače dobrý ;-)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21708 příspěvků
05. prosinec 2006