ADV TOP
ADV LEFT

Nepřebývá vám hrazdička, hrací deka či kojící polštář? :-)

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lora » neděle 22. září 2013, 22:58
Milé ženy,
nejsem asi v úplně správné sekci, ale snad to nebude příliš vadit.
Pro jednu rodinu s více malými miminky sháním více hracích dek a hrazdiček (zkrátka cosi, na čem a s čím se zabaví miminko ve stádiu ležení, koulení a obracení se :-) ). Nemáte, prosím, některá doma nepotřebné, zachovalé a jste ochotna přenechat?
Více informací ráda poskytnu SZ.
Maminka by také uvítala kojící polštář, kdyby se našla dobrá duše.
Rodina dělá, co může, ale jejich situace je opravdu náročná. Třeba se nás najde více, kdo se můžeme podělit o přebytky...
Díky moc, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Hamina » pondělí 23. září 2013, 00:55
Loro, mas SZ.

HAmina
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3330 příspěvků
21. září 2006
Doma
Příspěvekod Peggy » pondělí 23. září 2013, 05:42
Kojící polštář se mi tu válí, ale je plněnej těma kuličkama, takže trochu přepravní problém.
Já ho použila asi dvakrát a od tý doby mi tu leží.
Peggy
Drbna
Drbna

4387 příspěvků
13. únor 2008
Praha
Příspěvekod Klaris » pondělí 23. září 2013, 06:31
kojící polštář taky mám takovej dlouhej, původně snad i pro dvojčata(?). Je bavlněný, akorát teda návleky na něj jsou samodomo výroba, nevpyadá to nic extra (já :oops: )
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8327 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Bren » pondělí 23. září 2013, 10:46
LORO, jednu hrací deku s hrazdičkou a nějakým melodiemi apod. bych doma už i u nejmladší snad taky obhájila k odeslání.
P.S. vyloženě holčičí, růžová, tak kdyžtak prosím SZ. A případně nějaké hračky,oblečení...
Bren
Klevetnice
Klevetnice

3336 příspěvků
28. únor 2007
Příspěvekod Vrtina » pondělí 23. září 2013, 10:55
Mám taky polštář, zrovna se všeho zbavuji, tak dej vědět. Snad seženu krabici.
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Lora » pondělí 23. září 2013, 10:56
Ahoj,

děkuji strašně moc všem zde i v Sz.
Prosím o laskavou trpělivost, lovím volné okamžiky v zářijovém provozu rodiny (znáte to). Všem postupně odpovím, kam zvládnu, dojedu...
Vypadá to, že je již založená zamčená diskuse o rodině s hodně miminky (Šest sourozenců). Kdybyste chtěly sledovat situaci kontinuálně, budeme si vyměňovat informace tam.
Napište mi klidně do SZ své nicky, já je shromažďuji pro Miss.

Díky, díky... L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lucka73 » pondělí 23. září 2013, 11:07
Zdravím!

Pokud by byly nějaké kojící polštáře a Lora bude mít situaci již vyřešenou - určitě je udáme v rámci BabyKlokánků. Skoro ve všech nemocnicích je kojicích polštářů nedostatek. Pořád jsou potřeba. A je to velikej pomocník jak při kojení, tak třeba při polohování miminek....

Takže pokud vám doma leží kojící polštář, napište mi. Určitě najdeme místo, kde pomůže...

Díky předem! :erik:
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Lora » pondělí 23. září 2013, 11:11
Lucko 73, díky... Tak nějak jsem si říkala, že to když tak provedem. :)
Ozvu se ti večer (v noci) SZ.
Díky, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lucka73 » pondělí 23. září 2013, 11:15
Loro, budu moc ráda!

A opravdu díky.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Vrtina » pondělí 23. září 2013, 11:25
Lucka73 píše:Zdravím!

Pokud by byly nějaké kojící polštáře a Lora bude mít situaci již vyřešenou - určitě je udáme v rámci BabyKlokánků. Skoro ve všech nemocnicích je kojicích polštářů nedostatek. Pořád jsou potřeba. A je to velikej pomocník jak při kojení, tak třeba při polohování miminek....

Takže pokud vám doma leží kojící polštář, napište mi. Určitě najdeme místo, kde pomůže...

Díky předem! :erik:

Ahoj, nevíš, jak ve FN Lochotín Plzeň? Mohla bych to tam hodit...
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Lucka73 » pondělí 23. září 2013, 11:55
Vrti - od těch momentálně zprávy nemám. Vím, že potřebují polštáře v Karlových Varech, v Ostravě, v Šumperku.... Ale i když o ně nežádali a my je dovezli, vždycky našly uplatnění.

Pokud se ti chce, zajeď tam - nebo si tam nejdřív zavolej (ať to netáhneš nadarmo) - ale kojopolštářem nikdy nic nezkazíš. Aspoň takovou máme zkušenost...

Budou vděční, uvidíš.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Vrtina » pondělí 23. září 2013, 12:04
Díky, Lucko!
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Gvendy » pondělí 23. září 2013, 12:06
Loro, já mám všechny tyto věci teď rozpůjčované, ale bude se mi vracet mimi-oblečení, ta nejmenší velikost a něco z toho bych snad mohla poslat. Jakou mají teď miminka velikost?
Je to už po několika dětech, takže fakt hodně používané a rozhodně ne "reprezentativní", tak je mi blbé to na jednu stranu nabízet, na druhou stranu pokud někdo řeší každou korunu, tak by to třeba ještě rádi využili.

A posílám SZ.

Gvendy
Gvendy
Diskutérka
Diskutérka

2360 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Lora » pondělí 23. září 2013, 23:49
Gvendy píše:Loro, já mám všechny tyto věci teď rozpůjčované, ale bude se mi vracet mimi-oblečení, ta nejmenší velikost a něco z toho bych snad mohla poslat. Jakou mají teď miminka velikost?
Je to už po několika dětech, takže fakt hodně používané a rozhodně ne "reprezentativní", tak je mi blbé to na jednu stranu nabízet, na druhou stranu pokud někdo řeší každou korunu, tak by to třeba ještě rádi využili.

A posílám SZ.

Gvendy

Milá Gvendy,
díky moc. Miminka mají oblečeni a vše potřebné do 6m věku. Jak jsou na tom dále, to právě zjišťuji. Až budu vědět, ozvu se ti po SZ. Díky moc, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha