ADV TOP
ADV LEFT
Právě je 17. říjen 2017, 17:41

Obsah fóra » O Baby-café.cz » ZRNKA - BC POMÁHÁ

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

[ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 11:25 
Klevetnice
Klevetnice

Pro Zrnka a po dohodě možná pro Šest sourozenců...

Přijďte tuto neděli 6.10. 2013
do pražské Stromovky
na PIKNIK,
přijďte si ZABĚHAT
!

I. PIKNIK

Ve Stromovce je krásně... Když se dobře oblékneme, bude nám kolem poledne i teplo :-).
Máte-li někdo přenosný gril, můžete ho vzít s sebou :-). Když bude velká zima, můžeme se utábořit u ohniště.
Bude salát, pečená podzimní zelenina, domácí chléb, oříšky, ovoce, mošt, možná ještě burčák a spousta jiných dobrot.

II. BĚH

Ve Stromovce je krásně... Běžet je možné pár desítek či set metrů, ale klidně i pár kilometrů. Sestavíme vám trať na míru! Já sama běhám spíše pro radost a nejsem moc závodivý typ (taky neumím moc zrychlit :-) ), takže mám představu kondičního běhu, na konci kterého bude čekat na každého milá odměna! Samozřejmě, kdo bude chtít, tomu změříme čas! :-) No a kdo by chtěl přeci jen závodit, bude závodit... (a dostane medaili).
Aktualizované kategorie (hlásit se můžete do jakékoli bez ohledu na příslušnost) ;-) :

1. Vysvoboď princeznu (výstup na ledovou horu, stínání hlav drakům, poklad)
2. Vysvoboď prince (výstup na ledovou horu, zmocňování se kouzelných bylin, poklad)
3. Cesta kolem světa (cca 2 - 4 km, vhodné i pro psy, kola a odrážedla)
4. Sedmero krkavců aneb jak dlouho vydržíte bez maminky (cca 6-7 km, i pro kola)

Kdo by se chtěl nedejbože zpotit, může se klidně zaběhnout k nám osprchovat. Je to ze Stromovky cca 1km. :)

Vezměte si s sebou koloběžky, motorky, odrážedla, kola, kolečkové brusle a cokoli dalšího, co nezbytně potřebujete mít v městském parku.
Doporučujeme polštářek na sezení, případně deku na zamuchlání.

Místo konání:
Dětské hřiště v centrální části Stromovky (s domečkem, poblíž pahorku a padlého stromu, zhruba v úrovni Šlechtovky na jedné straně a tunelu pod tratí směrem na Císařský ostrov na straně druhé (k tomu blíže))

Čas konání: cca od 11,00 do 16,30 nebo podle zimy...

Způsob dopravy:
to je trochu problém. Parkuje se tu vesměs špatně. Ale kdo umí, ten umí ;-) . Na Praze 6 se parkuje lépe, sedmička má parkovací zóny. Nejlepší je to asi v ulici Gotthardská (když bude plno, tak nahoře na Krupkově náměstí) Dá se projet i od Výstaviště ulicí Za elektrárnou a zaparkovat na kraji Stromovky u mostu na Císařský ostrov. Pozor, zavřený podchod pod tratí, který odtud do Stromovky vede - nutno obcházet kolem slepého ramene Vltavy.
Můžete přijet také tramvají, autobusem, metrem nebo vlakem.

Pište, prosím, věk vašich dětí a výběr běžecké kategorie (neváhejte navrhnout další), případně požadavky na délku trati, časomíru a chuť závodit.

Pokud jsem něco zpomněla, budu s dovolením připisovat a aktualizovat.

Doposud přihlášení:

Mia + 4
Missorka
Plenka + 2
Okaa
Matap + 4
Bren + kdo bude zdravý (2?)
Karoli + 2 psi
Lachtanička?
Vladimíra + 1
Katchen + 2
Porrima
Ivca79?
Carsa?
Kebusa + 1
Maar + 2
Frantischka + 3
Lora + 5

Těšíme se na vás! :) Lora

Naposledy upravil Lora dne 04. říjen 2013, 21:21, celkově upraveno 5

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 11:38 
Drbna
Drbna

Loro, jsi úžasná :-)

Se hlásím (+4) a doufám, že Bea se stihne uzdravit...
Počítám, že poběží všechny mé děti..

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 11:41 
Klevetnice
Klevetnice

Matap píše:
Loro, jsi úžasná :-)

Se hlásím (+4) a doufám, že Bea se stihne uzdravit...
Počítám, že poběží všechny mé děti..

Matap! Já v tě doufala! :-)
Jak tě tu moc nevídám, už jsem se chystala, že ti pošlu SMS.
Tak se moc těšíme!
(můžu se někdy během dne ozvat? možná bych s tebou ráda zkonzultovala, kde se přesně utábořit, nějak se nemůžu rozhodnout ;-) ) L.

Jo a Beušce hodně zdraví! (Když tak uděláme kategorii marodů v kočárcích...)

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 11:44 
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

A musim běžet? Běh nesnáším, ale vás bych viděla ráda :-) A musím přijít s dítětem? Je u biootce, tak to teda nevim, jak bych zvládla :-) Ale zas můžu vzít dva psy :-)

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:04 
Klevetnice
Klevetnice

Ahoj,
super nápad. Určitě se hlásím, jen počty upřesním, aktuálně já, muž a 1 z dětí nemocné, ale určitě já a mininimálně 1 dítě běžící a 1 nosící/kočárkové dorazíme. (a přinejhorším předám, co jsem slíbila poslat, ale snad pošlu dřív :palma: )
Díky
M.

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:05 
Diskutérka
Diskutérka

Super!!!

Zúčastním se 1 + 2 (věk hodně +4,5 a 6)

Zúčastním se běhu v kategorii normální žena s dvěma doprovodnými cyklisty ve věku 4,5 a 6 let. Nemyslím že by kluci chtěli běhat, ale myslím že mne doprovodí na kole případně by na kole někam jeli, třeba i přes překážky nebo tak, ale já to rozhodně organizovat nebudu, tak když by se někomu chtělo, nabízím dva účastníky dětské dobrocyklo jízdy :-)

Přivezu určitě nivový dip s nakrájenou zeleninou, a dost možná i kváskoovu šumavu, ale to neslibuju :-)

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:11 
Klábosilka
Klábosilka

Tuhle neděli jdeme na zlatovlásku :( , užijte si to, vypadá to na super akci,
d.

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:16 
Klábosilka
Klábosilka

Citace:
Nevím, jestli se dá projet od Výstaviště ulicí Za elektrárnou, nebo jestli je tam zákaz vjezdu. Nevíte někdo?

Ahoj, bohužel se nezúčastním, ale píšu kvůli tomu parkování. V ulici Za elektrárnou podle vody se dá parkovat výborně a dokonce zdarma. Projde se pak tunelem pod tratí a jste ve Stromovce je to kousek ;-)

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:22 
Klevetnice
Klevetnice

Ajan píše:
Citace:
Nevím, jestli se dá projet od Výstaviště ulicí Za elektrárnou, nebo jestli je tam zákaz vjezdu. Nevíte někdo?

Ahoj, bohužel se nezúčastním, ale píšu kvůli tomu parkování. V ulici Za elektrárnou podle vody se dá parkovat výborně a dokonce zdarma. Projde se pak tunelem pod tratí a jste ve Stromovce je to kousek ;-)

Ajan, díky!
Mám v plánu tam zaběhnout, ale podle toho, jak poslední měsíc dopadá moje běhání (vyšlo to jednou :-? ), tak se na to nedá spoléhat. Nějak jsem měla v paměti, že se tam nesmí...
Dá se projet až k tomu můstku na Císařský ostrov? Fakt? To by bylo ovšem na parkování i na cestu do Stromovky nejlepší... Díky!! L.

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:24 
Klevetnice
Klevetnice

Karoli píše:
A musim běžet? Běh nesnáším, ale vás bych viděla ráda :-) A musím přijít s dítětem? Je u biootce, tak to teda nevim, jak bych zvládla :-) Ale zas můžu vzít dva psy :-)

Karoli, no to bys mi udělala radost! Běhat rozhodně nemusíš, ani se na to nemusíš dívat :) . Psy velmi vítáni. H2 se těší na tvou náruč! ;-) L.

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:26 
Klevetnice
Klevetnice

Bren píše:
Ahoj,
super nápad. Určitě se hlásím, jen počty upřesním, aktuálně já, muž a 1 z dětí nemocné, ale určitě já a mininimálně 1 dítě běžící a 1 nosící/kočárkové dorazíme. (a přinejhorším předám, co jsem slíbila poslat, ale snad pošlu dřív :palma: )
Díky
M.

Bren, budu se těšit. Nemoci nám tím asi ještě trochu zamíchají, ale budeme doufat.
Předat můžeš. Ale já budu bez muže a bez auta, tak prosím jen, co uneseme :-) (uneseme hodně). Dík, L.

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:27 
Klevetnice
Klevetnice

Plenka píše:
Super!!!

Zúčastním se 1 + 2 (věk hodně +4,5 a 6)

Zúčastním se běhu v kategorii normální žena s dvěma doprovodnými cyklisty ve věku 4,5 a 6 let. Nemyslím že by kluci chtěli běhat, ale myslím že mne doprovodí na kole případně by na kole někam jeli, třeba i přes překážky nebo tak, ale já to rozhodně organizovat nebudu, tak když by se někomu chtělo, nabízím dva účastníky dětské dobrocyklo jízdy :-)

Přivezu určitě nivový dip s nakrájenou zeleninou, a dost možná i kváskoovu šumavu, ale to neslibuju :-)

Plenko, píšu si, cyklisti... :-)
Dip vítán! Těšíme se, Lora

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:32 
Klábosilka
Klábosilka

Lora píše:
Ajan píše:
Citace:

Ajan, díky!
Mám v plánu tam zaběhnout, ale podle toho, jak poslední měsíc dopadá moje běhání (vyšlo to jednou :-? ), tak se na to nedá spoléhat. Nějak jsem měla v paměti, že se tam nesmí...
Dá se projet až k tomu můstku na Císařský ostrov? Fakt? To by bylo ovšem na parkování i na cestu do Stromovky nejlepší... Díky!! L.

Citace:

Já to tam zas tak moc neznám, parkovali jsme tam začátkem září, právě kousek od toho mostu přes kanál.

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:38 
Klábosilka
Klábosilka

Ajan píše:
Lora píše:
Ajan píše:
Citace:

Ajan, díky!

Citace:

Já to tam zas tak moc neznám, parkovali jsme tam začátkem září, právě kousek od toho mostu přes kanál.

souřadnice gps zde N 50° 06.647 E 014° 25.191 :D

PříspěvekNapsal: úterý 01. říjen 2013, 12:58 
Drbna
Drbna

Na pikniky mi přijde dobrá ta část pod Šlechtovkou směrem k Bubenči, jsou tam ohniště. Jedno je mezi Šlechtovkoua fontánkou, pak další o kus dál u hřišťátka směrem k Bubenči (tam mi to přijde takové poklidnější), a pak je určitě ještě piknikové místo vně Stromovky u slepého ramena, jak je posilovací zóna.

Já osobně bych asi volila tu klidnější část směrem k Bubenči a Olympu, tam se bude moct dát zaparkovat, dá se tam dojít od busu nebo vlaku z Nádraží Bubeneč, zkusím hodit mapu...

[ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Obsah fóra » O Baby-café.cz » ZRNKA - BC POMÁHÁ

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]