ADV TOP
ADV LEFT

Dobropiknik s dobroběhem v pražské Stromovce tuto neděli

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 11:25
Pro Zrnka a po dohodě možná pro Šest sourozenců...

Přijďte tuto neděli 6.10. 2013
do pražské Stromovky
na PIKNIK,
přijďte si ZABĚHAT
!

I. PIKNIK

Ve Stromovce je krásně... Když se dobře oblékneme, bude nám kolem poledne i teplo :-).
Máte-li někdo přenosný gril, můžete ho vzít s sebou :-). Když bude velká zima, můžeme se utábořit u ohniště.
Bude salát, pečená podzimní zelenina, domácí chléb, oříšky, ovoce, mošt, možná ještě burčák a spousta jiných dobrot.

II. BĚH

Ve Stromovce je krásně... Běžet je možné pár desítek či set metrů, ale klidně i pár kilometrů. Sestavíme vám trať na míru! Já sama běhám spíše pro radost a nejsem moc závodivý typ (taky neumím moc zrychlit :-) ), takže mám představu kondičního běhu, na konci kterého bude čekat na každého milá odměna! Samozřejmě, kdo bude chtít, tomu změříme čas! :-) No a kdo by chtěl přeci jen závodit, bude závodit... (a dostane medaili).
Aktualizované kategorie (hlásit se můžete do jakékoli bez ohledu na příslušnost) ;-) :

1. Vysvoboď princeznu (výstup na ledovou horu, stínání hlav drakům, poklad)
2. Vysvoboď prince (výstup na ledovou horu, zmocňování se kouzelných bylin, poklad)
3. Cesta kolem světa (cca 2 - 4 km, vhodné i pro psy, kola a odrážedla)
4. Sedmero krkavců aneb jak dlouho vydržíte bez maminky (cca 6-7 km, i pro kola)

Kdo by se chtěl nedejbože zpotit, může se klidně zaběhnout k nám osprchovat. Je to ze Stromovky cca 1km. :)

Vezměte si s sebou koloběžky, motorky, odrážedla, kola, kolečkové brusle a cokoli dalšího, co nezbytně potřebujete mít v městském parku.
Doporučujeme polštářek na sezení, případně deku na zamuchlání.

Místo konání:
Dětské hřiště v centrální části Stromovky (s domečkem, poblíž pahorku a padlého stromu, zhruba v úrovni Šlechtovky na jedné straně a tunelu pod tratí směrem na Císařský ostrov na straně druhé (k tomu blíže))

Čas konání: cca od 11,00 do 16,30 nebo podle zimy...

Způsob dopravy:
to je trochu problém. Parkuje se tu vesměs špatně. Ale kdo umí, ten umí ;-) . Na Praze 6 se parkuje lépe, sedmička má parkovací zóny. Nejlepší je to asi v ulici Gotthardská (když bude plno, tak nahoře na Krupkově náměstí) Dá se projet i od Výstaviště ulicí Za elektrárnou a zaparkovat na kraji Stromovky u mostu na Císařský ostrov. Pozor, zavřený podchod pod tratí, který odtud do Stromovky vede - nutno obcházet kolem slepého ramene Vltavy.
Můžete přijet také tramvají, autobusem, metrem nebo vlakem.

Pište, prosím, věk vašich dětí a výběr běžecké kategorie (neváhejte navrhnout další), případně požadavky na délku trati, časomíru a chuť závodit.

Pokud jsem něco zpomněla, budu s dovolením připisovat a aktualizovat.

Doposud přihlášení:

Mia + 4
Missorka
Plenka + 2
Okaa
Matap + 4
Bren + kdo bude zdravý (2?)
Karoli + 2 psi
Lachtanička?
Vladimíra + 1
Katchen + 2
Porrima
Ivca79?
Carsa?
Kebusa + 1
Maar + 2
Frantischka + 3
Lora + 5

Těšíme se na vás! :) Lora
Naposledy upravil Lora dne 04. říjen 2013, 21:21, celkově upraveno 5
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Matap » úterý 01. říjen 2013, 11:38
Loro, jsi úžasná :-)

Se hlásím (+4) a doufám, že Bea se stihne uzdravit...
Počítám, že poběží všechny mé děti..
Matap
Drbna
Drbna

4582 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 11:41
Matap píše:Loro, jsi úžasná :-)

Se hlásím (+4) a doufám, že Bea se stihne uzdravit...
Počítám, že poběží všechny mé děti..

Matap! Já v tě doufala! :-)
Jak tě tu moc nevídám, už jsem se chystala, že ti pošlu SMS.
Tak se moc těšíme!
(můžu se někdy během dne ozvat? možná bych s tebou ráda zkonzultovala, kde se přesně utábořit, nějak se nemůžu rozhodnout ;-) ) L.

Jo a Beušce hodně zdraví! (Když tak uděláme kategorii marodů v kočárcích...)
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Karoli » úterý 01. říjen 2013, 11:44
A musim běžet? Běh nesnáším, ale vás bych viděla ráda :-) A musím přijít s dítětem? Je u biootce, tak to teda nevim, jak bych zvládla :-) Ale zas můžu vzít dva psy :-)
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2598 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Bren » úterý 01. říjen 2013, 12:04
Ahoj,
super nápad. Určitě se hlásím, jen počty upřesním, aktuálně já, muž a 1 z dětí nemocné, ale určitě já a mininimálně 1 dítě běžící a 1 nosící/kočárkové dorazíme. (a přinejhorším předám, co jsem slíbila poslat, ale snad pošlu dřív :palma: )
Díky
M.
Bren
Klevetnice
Klevetnice

3378 příspěvků
28. únor 2007
Příspěvekod Plenka » úterý 01. říjen 2013, 12:05
Super!!!

Zúčastním se 1 + 2 (věk hodně +4,5 a 6)

Zúčastním se běhu v kategorii normální žena s dvěma doprovodnými cyklisty ve věku 4,5 a 6 let. Nemyslím že by kluci chtěli běhat, ale myslím že mne doprovodí na kole případně by na kole někam jeli, třeba i přes překážky nebo tak, ale já to rozhodně organizovat nebudu, tak když by se někomu chtělo, nabízím dva účastníky dětské dobrocyklo jízdy :-)

Přivezu určitě nivový dip s nakrájenou zeleninou, a dost možná i kváskoovu šumavu, ale to neslibuju :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2988 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Doremi » úterý 01. říjen 2013, 12:11
Tuhle neděli jdeme na zlatovlásku :( , užijte si to, vypadá to na super akci,
d.
Doremi
Klábosilka
Klábosilka

330 příspěvků
02. srpen 2007
Příspěvekod Ajan » úterý 01. říjen 2013, 12:16
Nevím, jestli se dá projet od Výstaviště ulicí Za elektrárnou, nebo jestli je tam zákaz vjezdu. Nevíte někdo?

Ahoj, bohužel se nezúčastním, ale píšu kvůli tomu parkování. V ulici Za elektrárnou podle vody se dá parkovat výborně a dokonce zdarma. Projde se pak tunelem pod tratí a jste ve Stromovce je to kousek ;-)
Ajan
Klábosilka
Klábosilka

554 příspěvků
18. leden 2008
MB
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 12:22
Ajan píše:
Nevím, jestli se dá projet od Výstaviště ulicí Za elektrárnou, nebo jestli je tam zákaz vjezdu. Nevíte někdo?

Ahoj, bohužel se nezúčastním, ale píšu kvůli tomu parkování. V ulici Za elektrárnou podle vody se dá parkovat výborně a dokonce zdarma. Projde se pak tunelem pod tratí a jste ve Stromovce je to kousek ;-)

Ajan, díky!
Mám v plánu tam zaběhnout, ale podle toho, jak poslední měsíc dopadá moje běhání (vyšlo to jednou :-? ), tak se na to nedá spoléhat. Nějak jsem měla v paměti, že se tam nesmí...
Dá se projet až k tomu můstku na Císařský ostrov? Fakt? To by bylo ovšem na parkování i na cestu do Stromovky nejlepší... Díky!! L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 12:24
Karoli píše:A musim běžet? Běh nesnáším, ale vás bych viděla ráda :-) A musím přijít s dítětem? Je u biootce, tak to teda nevim, jak bych zvládla :-) Ale zas můžu vzít dva psy :-)

Karoli, no to bys mi udělala radost! Běhat rozhodně nemusíš, ani se na to nemusíš dívat :) . Psy velmi vítáni. H2 se těší na tvou náruč! ;-) L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 12:26
Bren píše:Ahoj,
super nápad. Určitě se hlásím, jen počty upřesním, aktuálně já, muž a 1 z dětí nemocné, ale určitě já a mininimálně 1 dítě běžící a 1 nosící/kočárkové dorazíme. (a přinejhorším předám, co jsem slíbila poslat, ale snad pošlu dřív :palma: )
Díky
M.

Bren, budu se těšit. Nemoci nám tím asi ještě trochu zamíchají, ale budeme doufat.
Předat můžeš. Ale já budu bez muže a bez auta, tak prosím jen, co uneseme :-) (uneseme hodně). Dík, L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 12:27
Plenka píše:Super!!!

Zúčastním se 1 + 2 (věk hodně +4,5 a 6)

Zúčastním se běhu v kategorii normální žena s dvěma doprovodnými cyklisty ve věku 4,5 a 6 let. Nemyslím že by kluci chtěli běhat, ale myslím že mne doprovodí na kole případně by na kole někam jeli, třeba i přes překážky nebo tak, ale já to rozhodně organizovat nebudu, tak když by se někomu chtělo, nabízím dva účastníky dětské dobrocyklo jízdy :-)

Přivezu určitě nivový dip s nakrájenou zeleninou, a dost možná i kváskoovu šumavu, ale to neslibuju :-)

Plenko, píšu si, cyklisti... :-)
Dip vítán! Těšíme se, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Ajan » úterý 01. říjen 2013, 12:32
Lora píše:
Ajan píše:

Ajan, díky!
Mám v plánu tam zaběhnout, ale podle toho, jak poslední měsíc dopadá moje běhání (vyšlo to jednou :-? ), tak se na to nedá spoléhat. Nějak jsem měla v paměti, že se tam nesmí...
Dá se projet až k tomu můstku na Císařský ostrov? Fakt? To by bylo ovšem na parkování i na cestu do Stromovky nejlepší... Díky!! L.

Já to tam zas tak moc neznám, parkovali jsme tam začátkem září, právě kousek od toho mostu přes kanál.
Ajan
Klábosilka
Klábosilka

554 příspěvků
18. leden 2008
MB
Příspěvekod Ajan » úterý 01. říjen 2013, 12:38
Ajan píše:
Lora píše:
Ajan píše:

Ajan, díky!

Já to tam zas tak moc neznám, parkovali jsme tam začátkem září, právě kousek od toho mostu přes kanál.

souřadnice gps zde N 50° 06.647 E 014° 25.191 :D
Ajan
Klábosilka
Klábosilka

554 příspěvků
18. leden 2008
MB
Příspěvekod Matap » úterý 01. říjen 2013, 12:58
Na pikniky mi přijde dobrá ta část pod Šlechtovkou směrem k Bubenči, jsou tam ohniště. Jedno je mezi Šlechtovkoua fontánkou, pak další o kus dál u hřišťátka směrem k Bubenči (tam mi to přijde takové poklidnější), a pak je určitě ještě piknikové místo vně Stromovky u slepého ramena, jak je posilovací zóna.

Já osobně bych asi volila tu klidnější část směrem k Bubenči a Olympu, tam se bude moct dát zaparkovat, dá se tam dojít od busu nebo vlaku z Nádraží Bubeneč, zkusím hodit mapu...
Matap
Drbna
Drbna

4582 příspěvků
23. září 2006