ADV TOP
ADV LEFT

Dobropiknik s dobroběhem v pražské Stromovce tuto neděli

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Matap » úterý 01. říjen 2013, 13:02
tady to místo jsem myslela 50°6'19.648"N, 14°24'35.950"E
Matap
Drbna
Drbna

4582 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 01. říjen 2013, 13:05
Gothardská bude o víkendu na zaparkování asi dost beznadějná.

Jediné, co mohu s jistotou prohlásit, je, že já tuto sobotu nikde a nikam nepoběžím :D . Ale kdyby nám odpadl jiný program, ráda se s batoletem zastavím.
A. + ♀ 10/2011 + ♂ 10/2013
Lachtanicka
Kecka
Kecka

1550 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 13:14
Matap píše:Na pikniky mi přijde dobrá ta část pod Šlechtovkou směrem k Bubenči, jsou tam ohniště. Jedno je mezi Šlechtovkoua fontánkou, pak další o kus dál u hřišťátka směrem k Bubenči (tam mi to přijde takové poklidnější), a pak je určitě ještě piknikové místo vně Stromovky u slepého ramena, jak je posilovací zóna.

Já osobně bych asi volila tu klidnější část směrem k Bubenči a Olympu, tam se bude moct dát zaparkovat, dá se tam dojít od busu nebo vlaku z Nádraží Bubeneč, zkusím hodit mapu...

Msťo, díky, já právě váhám, zda někde u hřiště (líbí se mi teba to místo, kde je hřišťátko a takový ten velký padlý strom na šplhání), nebo piknikové místo, kde bude možnost si sednout na lavice (přeci jen, moc teplo už není). O ohništi vím jen tam u toho výlezu do Gottharské, tam je i lanovka a velká sedací houpačka (tu ale nemám ráda, malé děti tam propadávají ;-) ) a je to také na psí louce. Což mě moc nevadí, ale někdo cizí psi a malé děti moc nemusí. Také jsme měli jeden piknik v altánu u vodotrysku...
Hm, vypadá to, že dneska budu muset obout tenisky :) .
Když tak ještě napiš, nebo kdokoli, co tě / vás k tomu napadá... dík, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 13:17
Matap píše:tady to místo jsem myslela 50°6'19.648"N, 14°24'35.950"E

Matap :) , to je na mě moc. Mapa by byla fajn, když tak sem zkusím taky hodit, ale až večer, teď jsem nakukuji po sekundách a za chvíli už musím letět... L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Katchen » úterý 01. říjen 2013, 13:22
Sím, já bych šla ve složení 1+2 (cca 3 a 1,5 r). Muž bude stěhovat, tak se nám to skvěle hodí. Jestli někdo z nás poběží, tak to bude kategorie děti do 3 let, pokud by se tedy náš mimoněk rozhodl účastnit organizované aktivity. :palma: A já zkusím zatnout zuby a přichystat taky něco k jídlu.

Pojedu MHD, takže by se mi nejvíc líbila ta část, u tramvají, kt. tady nikdo nenavrhuje. Ale to neva. Každopádně bych to prosila někde v rozumné vzdálenosti od MHD. Jsem ochotná i zkusit trefit ten vlak. A když by bylo nejhůř, tak holt i to auto můžu vzít.
Katchen
Howgh
Howgh

5196 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Katchen » úterý 01. říjen 2013, 13:25
Lachtanicka píše:Ale kdyby nám odpadl jiný program, ráda se s batoletem zastavím.

A co máš na programu? Rodit? :D
Katchen
Howgh
Howgh

5196 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Matap » úterý 01. říjen 2013, 13:27
Tak snad jsem se s tím poprala dobře
Přílohy
Stromovka.jpg
Matap
Drbna
Drbna

4582 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Matap » úterý 01. říjen 2013, 13:29
Lachtanicka píše:Gothardská bude o víkendu na zaparkování asi dost beznadějná.

Jediné, co mohu s jistotou prohlásit, je, že já tuto sobotu nikde a nikam nepoběžím :D . Ale kdyby nám odpadl jiný program, ráda se s batoletem zastavím.

Lachtaničko, zas bys mohla v neděli trochu popohnat to rození, ne?
Já takhle jeden den běžela 100m pro Paraple a druhý den večer za tři hoďky porodila Rodericka ;-)
Matap
Drbna
Drbna

4582 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 01. říjen 2013, 13:31
Katchen píše:
Lachtanicka píše:Ale kdyby nám odpadl jiný program, ráda se s batoletem zastavím.

Bože chraň! :D :D :D

(mám v plánu rodit 25. října v ranních či dopoledních hodinách. :makeup: )
Lachtanicka
Kecka
Kecka

1550 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 13:36
Katchen píše:Sím, já bych šla ve složení 1+2 (cca 3 a 1,5 r). Muž bude stěhovat, tak se nám to skvěle hodí. Jestli někdo z nás poběží, tak to bude kategorie děti do 3 let, pokud by se tedy náš mimoněk rozhodl účastnit organizované aktivity. :palma: A já zkusím zatnout zuby a přichystat taky něco k jídlu.

Pojedu MHD, takže by se mi nejvíc líbila ta část, u tramvají, kt. tady nikdo nenavrhuje. Ale to neva. Každopádně bych to prosila někde v rozumné vzdálenosti od MHD. Jsem ochotná i zkusit trefit ten vlak. A když by bylo nejhůř, tak holt i to auto můžu vzít.

Príma! přijdem ti naproti... s kočárem! :) L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Ratta » úterý 01. říjen 2013, 13:40
Lachtanicka píše:
Katchen píše:

Ten smajlík :palma:
Ratta
Howgh
Howgh

5743 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 01. říjen 2013, 13:42
Ratta píše:
Lachtanicka píše:
Katchen píše:

Ten smajlík :palma:

Taky jsem se lekla, vypadal, že bude menší. :D
Lachtanicka
Kecka
Kecka

1550 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Lora » úterý 01. říjen 2013, 13:46
Lachtaničko, přijeď, IK k nám zná dobře cestu, kdybys potřebovala ;-) .

Matap, dík moc, jo tak to je to místo u psí louky...
Stále zvažuji to hřišťátko s tím padlým stromem (je to blízko k točenému ;-) ) nebo piknikové místo / altán u vodotrysku.
Já to teď už nerozčísnu, budu zpět večer.
Tady by to ale také šlo (máme to domů taky nejblíž :) ).
Zatím, L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Vladimira » úterý 01. říjen 2013, 13:48
Kdybychom měli cestu kolem, tak se stavíme. Plánování není moje silná stránka.
(psy teda nemusim, ale vzhledem k tomu, že Stromovka, tak to je stejně jedno)
Vladimira
Howgh
Howgh

15395 příspěvků
07. červen 2009
Příspěvekod Bren » úterý 01. říjen 2013, 13:53
Lora píše:
Bren píše:Ahoj,
super nápad. Určitě se hlásím, jen počty upřesním, aktuálně já, muž a 1 z dětí nemocné, ale určitě já a mininimálně 1 dítě běžící a 1 nosící/kočárkové dorazíme. (a přinejhorším předám, co jsem slíbila poslat, ale snad pošlu dřív :palma: )
Díky
M.

Bren, budu se těšit. Nemoci nám tím asi ještě trochu zamíchají, ale budeme doufat.
Předat můžeš. Ale já budu bez muže a bez auta, tak prosím jen, co uneseme :-) (uneseme hodně). Dík, L.

Ještě doplním - z dětí bude určitě jedno 13 měsíců (takže samostatně neschopno závodit 8-) ) a pak 10tileťačka a možná ještě 3leťák (tam to vidím na odrážedlo). Já se hlásím maximálně do netrénovaných nebo jako zázemí, pokud to zdravotně ještě nebude nic moc.
Bren
Klevetnice
Klevetnice

3378 příspěvků
28. únor 2007