ADV TOP
ADV LEFT

Dobrojablečné přástky

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jana12 » pátek 18. říjen 2013, 16:32
Hlásím se a přivezu i nějaké sklenice. Plus 2 děti. :holka: :holka:

Jo a případné nešťovice nevadí.
Jana12
ZRNKA tým
ZRNKA tým

7451 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Calime » sobota 19. říjen 2013, 20:56
Já bych moc ráda přijela, ale jsem bezautová. Teda auto by i bylo, ale odvaha ne
Tak když mi prosím nepíšeš tu vísku, že bych to nějak vymyslela, nebo nepojede zase někdo předobrý z Plzně?
Calime
Treperenda
Treperenda

1032 příspěvků
28. leden 2010
Plzeň
Příspěvekod Santhe » sobota 19. říjen 2013, 21:02
Já bych taaak ráda, ale už jsem vcelku nepoužitelná na celý den :-(

Tak někdy příště :-)
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8192 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Kacules » sobota 19. říjen 2013, 21:18
Můžu se taky nahlásit s poloviční pravděpodobností účasti? Tedy jestli nevadí , že jsem vlastně neznámá. Máme to na cestě z lázní , nepletuli se? Jedem z Kynžvartu, přes Plzeň směr Praha a pak na sever. A 29. ráno odsuď odjíždíme. k
Kacules
Pískle

82 příspěvků
03. leden 2011
Příspěvekod Delin » čtvrtek 24. říjen 2013, 12:03
Zdravím všechny ochotné ruce k pomoci:-))) Nejdřív díky.

Myslím, že můžete přijet všechny, kdož jstese přihlásily. Vlezeme se.

K organizaci:

není nutné být celou dobu (pokud máte méně času nebo projíždíte kolem, stačí i malá pomoc)
-pošlu SZ s adresou, parkovat lze přímo kolem domu
-jsme na venkově (a furt rekonstruujeme), takže počítejte s oblečením spíše pracovním, rozhodně se zašpiníte, přezůvky netřeba - dovnitř v botách, kdo bude mít chuť do herny, tak se zuje (zvažte v tom případě bačkůrky pro mrňata)
-jablka předem načešeme, ale kdyby někdo toužil do sadu, nic mu nebude bránit tam jít
-nevím, jaký si předstacvujete recept - možná bych to konzultovala ( v případě potřeby kukuřičný škrob, cukr i vanilku mám v dostatečném množství připraveny
-sklenice vítány
-hrnce mám
-škrabky mám pouze dvě, tak přivítám - škrabky s sebou
-oběd uvařím, něco upečeného ke kafi také bude, na kafe máme stroj, pokud někdo pije něco jiného, tak nechť si doveze
-pití bych ráda, když někdo dokáže přivést (máme potíže s vodou ve studni (vodu potřebnou k přípravě přesnídávek přivezeme v barelech vhodnou pro kojence)
- písně lidové i umělé zajistíme :-)
-pro děti muž připraví promítání
- připomínky a návrhy jsou vítány

Do večera se mi snad podaří rozeslat všem sms

EDIT: informace pro alergiky: máme štěně, koťata a kocoura, želvu, rybičky, slepice jsme měli než byly vyvražděny kunou, takže teď máme kuny, a nemálo roztočů, v sadu máme včely
Naposledy upravil Delin dne 24. říjen 2013, 12:35, celkově upraveno 1
Delin
Diskutérka
Diskutérka

2106 příspěvků
12. leden 2011
Příspěvekod Zuza77 » čtvrtek 24. říjen 2013, 12:22
Ke kafi ořechová buchta - slibuju. Čaj si přivezu. Škrabku taky. Sklenic pár vezmu, ale nemám žádné velké zásoby. Tak deset?? Víc tam asi nebude.
Děti zatím vypadá, že ne, ale nijak to netlačím, takže kdyby chtěly se mnou, tak jsme 1+2

Kory, jestli jsi nezměnila mobil, tak zavolám a domluvíme si, kde Tě naberu. Normálně bych jela od Chomutova kolem letiště, obchvatem dolů. Můžu přijet taky od Lovosic, je to jen o kousek delší. A nebo někam na MHD. Jak si řekneš.
Zuza77
Howgh
Howgh

12614 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Rosse » čtvrtek 24. říjen 2013, 20:25
Hlásím se i tady. Nenašlo by se jedno místo v autě z Prahy? Popřípadě jedno místo a jedno dítko (autosedačka 9-18kg). Nebo naopak mám místa v autě (a autosedačky 9-18kg a 9-36kg, s tím, že možná bych tu 9-18kg využila).
Rosse
Klábosilka
Klábosilka

331 příspěvků
20. srpen 2012
Praha
Příspěvekod Kacules » čtvrtek 24. říjen 2013, 20:40
Je mi líto, nezúčastníme se, musíme být doma již před polednem. K
Kacules
Pískle

82 příspěvků
03. leden 2011
Příspěvekod Kory » čtvrtek 24. říjen 2013, 22:55
Zuza77 píše:Ke kafi ořechová buchta - slibuju. Čaj si přivezu. Škrabku taky. Sklenic pár vezmu, ale nemám žádné velké zásoby. Tak deset?? Víc tam asi nebude.
Děti zatím vypadá, že ne, ale nijak to netlačím, takže kdyby chtěly se mnou, tak jsme 1+2

Kory, jestli jsi nezměnila mobil, tak zavolám a domluvíme si, kde Tě naberu. Normálně bych jela od Chomutova kolem letiště, obchvatem dolů. Můžu přijet taky od Lovosic, je to jen o kousek delší. A nebo někam na MHD. Jak si řekneš.

ozvu se ti zítra nebo v sobotu do emila, tel. mam stejnej,
podle toho jaks e domluvíme zkusim vzít taky nějaký sklenice, škrabku jasně :o))
a zkusim upect chleba, takovej poodomácí,ale nám chutná.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Zuza77 » pátek 25. říjen 2013, 12:08
Rosse - tak kdyby bylo potřeba, tak ke mně se vejdeš. Manžel má dovolenou, takže děti nejedou, myslím, že dají přednost atraktivním aktivitám s tatínkem (on jim udělá atraktivní všechno :-)).
Jedna sedačka 9-18 je k dispozici - BebeConfort Iseos Neo+

Holky, že nemusím čistit auto :-? Ono už by chtělo, ale mě se s tím pupkem nechce a vrchního čističe do úterka neseženu.
Zuza77
Howgh
Howgh

12614 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Kory » pátek 25. říjen 2013, 17:34
Zuza77 píše:Rosse - tak kdyby bylo potřeba, tak ke mně se vejdeš. Manžel má dovolenou, takže děti nejedou, myslím, že dají přednost atraktivním aktivitám s tatínkem (on jim udělá atraktivní všechno :-)).
Jedna sedačka 9-18 je k dispozici - BebeConfort Iseos Neo+

Holky, že nemusím čistit auto :-? Ono už by chtělo, ale mě se s tím pupkem nechce a vrchního čističe do úterka neseženu.

vubec nic nečisti :o))
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Lydushe » pátek 25. říjen 2013, 18:38
Delin, to úterý je takový blbý. Musela bych se všema haranti :-(
Lydushe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

10709 příspěvků
21. prosinec 2006
Rokycansko
Příspěvekod Delin » pátek 25. říjen 2013, 20:47
Lydu, když se ti bude chtít se všema...

Zuzo, ořechová bábovka hmmm. Ořechy jsou u nás nedostatkové zboží a manžel ořechovou bábovku přímo miluje. Tak to jsi se trefila. Jo a auto nečisti, abych se nemusela stydět za to naše:-)

Missorko ;-) doufám, že něco dietního

Kačules, Tangerine tak třeba někdy jindy to vyjde. I snahy si cením

Rosse, budu se těšit na oba

Kory chlebaskorodomosamo je vítán, ochutnáme zase jiný

A všem se omlouvám, že jsem zatím nerozeslala sz s adresou, nějak jsem to nedala, doufám, že dnes dám. Byli jsme s domškoláky na výletě v Praze za hudbou a ještě není všechno uahnáno do postelí
Delin
Diskutérka
Diskutérka

2106 příspěvků
12. leden 2011
Příspěvekod Zuza77 » pondělí 28. říjen 2013, 15:26
Hlásím, že vyjíždíme kolem desáté ze Zličína, takže Zuza a spolucestující dorazí tak do jedenácti.
Zuza77
Howgh
Howgh

12614 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Delin » pondělí 28. říjen 2013, 18:21
Kebuso, tak hlavně ať jste zdraví, spalovka je pěkný hnus. Treba to vyjde jindy.

Zuzo, diky za zpravu. Těším se.
Delin
Diskutérka
Diskutérka

2106 příspěvků
12. leden 2011