ADV TOP
ADV LEFT

Vánoční ozdoby pro Zrnka

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Yvča » sobota 02. listopad 2013, 18:32
Loni nebo předloni se u nás v práci začaly vyrábět vánoční patchworkové koule a zvonečky, nadšeně jsem tenkrát nakoupila nějaký materiál, ale už se nedostala k realizaci. Teď jsem je našla zapomenuté ve skříni, tak mě napadlo jestli by se tady nenašly šikovné ruce které by dílo zhotovily a následně nabídly do aukce, jejichž výtěžek by šel na Zrnka, já sama na to jaksi nemám prostor. Mám pár koulí různých velikostí, 2 krabičky obyč špendlíků a 2 balíčky stuh, ale jsem ochotná koupit další, případně věnovat peníze na koupení, protože to dle mého není úplně levná záležitost. Upřednostním předání v Brně a okolí.
A třeba se přidá i někdo jiný?

Návod je třeba tady (úplně dole je návod i na zvoneček), tady nebo tu, případně se dají najít jiné. Když dáte do googlu vánoční koule patchwork nebo artyčok tak vám vyjede spousta inspirace.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3053 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Zuza77 » neděle 03. listopad 2013, 13:43
Já mám sadu hotových háčkovaných (nebo paličkovaných?) bílých vánočních ozdob. Jsou nádherné, ale nevyužiju je, takže jestli bude zrnková vánoční aukce, tak je rovněž dávám k dispozici. Poslala bych foto, až to bude aktuální.
Zuza77
Howgh
Howgh

12618 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Zuza77 » neděle 03. listopad 2013, 13:51
Jestli bude všechno ok, tak jedu. Vezmu sebou.
Zuza77
Howgh
Howgh

12618 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Yvča » pondělí 04. listopad 2013, 17:50
Hezky jste si tu popovídaly :D, a teď někdo na tu výrobu?? Jsem doufala že bude aspoň trošičku zájem :(.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3053 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Maxik » pondělí 04. listopad 2013, 18:19
Yvča píše:Hezky jste si tu popovídaly :D, a teď někdo na tu výrobu?? Jsem doufala že bude aspoň trošičku zájem :(.

Pár kousků - nějakou sadu bych zvládla. Budu nakukovat, jestli se to bude realizovat.
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Chumlik » pondělí 04. listopad 2013, 20:40
Kolik si toho představuješ??? Možná bych něco zvládla :-)
Chumlik
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
19. leden 2007
Vysočina
Příspěvekod Yvča » úterý 05. listopad 2013, 18:19
Já si představuju že někdo něco vyrobí, nemyslela jsem zrovna sadu, stačí 1 kus, pak vyfotí, pošle zprávu někomu v Zrnkovedení, nejlíp asi Lucka nevímjakéčíslo :oops:, ta vyhlásí aukci a bude se dražit. I kdyby to byl jen jeden kousek, každá koruna na účtu dobrá si myslím.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3053 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Maxik » úterý 05. listopad 2013, 19:14
Rozumím; Lucka nějakéčíslo o tom ví 8-) ?
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Chumlik » úterý 05. listopad 2013, 19:23
Tak jsem dnes scháněla polystyrenové kouličky, zvonečky a ještě nic nemají :-( Myslela jsem že bych to vyzkoušela.
Tak až příští týden (snad už budou mít) :-)
Chumlik
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
19. leden 2007
Vysočina
Příspěvekod Yvča » úterý 05. listopad 2013, 19:55
Maxik, zatím asi neví, jestli se do toho fakt pustíte tak ji jdu někde nějak najít a napsat.

A kdyby někdo z vás chtěl ty koule poslat tak dejte vědět, bych se nějak přemluvila a zabalila je :oops:, mám 2 velké 12 cm, 2 menší 8 cm a 5 malých asi 5 cm. Zvonečky nemám, ale můžu se zítra zkusit zeptat. Červenou a zelenou stuhu se zlatým okrajem a nějakou zlatou šňůrku. Plus ty špendlíky, ale dočetla jsem se že existují nějaké spešl patchworkové, tyhle jsou úplně obyč.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3053 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Chumlik » čtvrtek 07. listopad 2013, 13:04
Tak můj první hokus pokus. Něco jsem našla doma tak jsem se pokusila. Není to ono ale jestli by tedy byl zájem můžu něco vytvořit. Obrázek
Chumlik
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
19. leden 2007
Vysočina
Příspěvekod Maggiemae » čtvrtek 07. listopad 2013, 13:22
Já se inspirovala na tvoření s dětmi a nakoupila jsem všechno v Bauhausu, tak kdybyste chtěl někdo tip (ovšem pálka to teda je).
Maggiemae
Howgh
Howgh

5215 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Yvča » čtvrtek 07. listopad 2013, 18:44
Chumlik píše:Tak můj první hokus pokus. Něco jsem našla doma tak jsem se pokusila. Není to ono ale jestli by tedy byl zájem můžu něco vytvořit. Obrázek

Krása, jsi šikulka a neříkej že je to první pokus!
Doplním fotku

Obrázek

A materiál na tvoření je už udaný, mám radost!
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3053 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Lucka73 » pátek 08. listopad 2013, 14:41
Jéé, holky, vy jste prostě úplně neskutečný!!!!

Moc díky!
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Chumlik » sobota 09. listopad 2013, 14:19
Holky a byl by zájem o toto? Luci ?Obrázek

nevím jestli se mě podaří vložit fotka :-(
Chumlik
Žvatlalka
Žvatlalka