ADV TOP
ADV LEFT

Dobropečení cukroví - ONLINE :-)

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Le_chat_noir » pondělí 04. listopad 2013, 09:04
mohu predbezne? ale nevim jak to s nama vzhledem k okolnostem a patecnimu vlacku bude ;-)
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8617 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Puisek » pondělí 04. listopad 2013, 09:16
Nečekán, nezván - my bychom přijeli :-)
Puisek
Krafařka
Krafařka

904 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lora » pondělí 04. listopad 2013, 09:23
Missorko, ahoj, kdy bude, prosím, konec akce?
Někteří naši mají něco dopoledne... Ale já bych moc ráda přijela, klidně vlakem, a že by mě pak vyzvedli... L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Karoli » pondělí 04. listopad 2013, 09:54
Já přivezu asi linecký :-)

Loro, teoreticky budu mít v autě dvě místa, pokud krom gejby nepovezu ještě ségru, tak bych tě, kdyžtak, mohla vzít :-)
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2598 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kory » pondělí 04. listopad 2013, 11:09
jájájá , já chci .. moc .....mužu vzít pracny - pracky čokoládový, mam i docela dost formiček.

jen jsi mi šefová uzmula, nápad i termín, když mam ted víc času :palma: ;-) .

nehccete teda ještě nejakou dobroakci na konci listopadu _ adventní vence třeba ??? :oops: :oops:
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Lora » pondělí 04. listopad 2013, 11:19
Kory píše:jájájá , já chci .. moc .....mužu vzít pracny - pracky čokoládový, mam i docela dost formiček.

nehccete teda ještě nejakou dobroakci na konci listopadu _ adventní vence třeba ??? :oops: :oops:

Myslíš třeba 30.? :)
A co takhle perníčky? L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » pondělí 04. listopad 2013, 11:20
Karoli píše:Já přivezu asi linecký :-)

Karoli, jé, to jsi moc hodná... Já bych ale asi jela 3. Nebo možná... ale zase mám H2, která v autě hrozně vyvádí (srdceryvně pláče :-(). Počkám na odpověď Miss a pak se když tak ozvu. Díky! L.

Loro, teoreticky budu mít v autě dvě místa, pokud krom gejby nepovezu ještě ségru, tak bych tě, kdyžtak, mohla vzít :-)
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » pondělí 04. listopad 2013, 11:21
Lora píše:
Karoli píše:Já přivezu asi linecký :-)

Karoli, jé, to jsi moc hodná... Já bych ale asi jela 3. Nebo možná... ale zase mám H2, která v autě hrozně vyvádí (srdceryvně pláče :-(). Počkám na odpověď Miss a pak se když tak ozvu. Díky! L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Kory » pondělí 04. listopad 2013, 11:27
Lora píše:
Kory píše:jájájá , já chci .. moc .....mužu vzít pracny - pracky čokoládový, mam i docela dost formiček.

Myslíš třeba 30.? :)
A co takhle perníčky? L.

perníčky by šli taky, ale ta ty nejsem mistr .... ps vykrajovátka mam.
30 by šlo, nebo týden předtím( TO TU NEBUDOU HOLKY :oops: ) - na vence mam spoustu vetví+ zvládam netradiční ze svetru a tak :O)))
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Xnelli » pondělí 04. listopad 2013, 12:21
Muzu jet sama, je to dobra cesta...akorat teda prijdu o hodinove drbani v aute :-D ..tak nevim...:-)))

Jinak muzu vzit cokoladove testo, z ktereho se delaji bochanky s mandlema...
Xnelli
Žvatlalka
Žvatlalka

112 příspěvků
18. říjen 2011
Příspěvekod Zuza77 » pondělí 04. listopad 2013, 17:42
Miss, moje babička umí skvělé úlečky (vosí hnízda, nebo jak tomu kdo říká). vyzvím recept.
Možná odpadnu z dílničky tento víkend :-( Š. má nějakou virozu a pořád ne a ne nastoupit ta správná léčivá horečka. Takže tentokrát nemám ani odhad, jak dlouho se nás to bude držet.
Zuza77
Howgh
Howgh

12827 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Magrata » pondělí 04. listopad 2013, 17:56
já bych prosím jela, vzala bych perníkové těsto. Jedu bez dětí, Karol vzala by si mě? Na benzín přispěju:)
Magrata
Diskutérka
Diskutérka

2158 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Le_chat_noir » pondělí 04. listopad 2013, 18:13
ahoj. koketuji s myslenkou jet bez deti. takze auto volne kdyby byl zajem. pres prahu urcite pojedu. testo mi pridelte nebo navrhuji cibebky.

k.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8617 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Vochemerle » pondělí 04. listopad 2013, 19:19
Já chci taky, ale to asi nezvládnu. A speciálně pečení bych moc ráda. Tak vás uvidím jen při předávce krůt. Chjooo.

Miss: klasická vosí hnízda? Hnědé těsto, žlutý krém? Nebo se pak dělají ještě ořechová.

Hnědá vosí hnízda

stejný díl másla, moučkového cukru a nastrouhaných piškotů (v receptu je 200 gr o suroviny) na toto množství 4 lžíce rumu, 2 lžíce kakaa

krém: 2 vanilkový pudink uvařený v 1/2 litru mléka, Lžíce cukru do mléka. Po vychladnutí vyšlehat krém s 1/2 kostky másla, rum dle chuti a stáří dětí.

tvoření: formičku vysypat moučkovým cukrem, natlačit hmotu, vyrobit důlek, oříznout, vyklepat, naplnit krém, přiklopit piškot, uklidit hodně vysoko, aby mi to do druhého dne nesnědli.
Pro naší 4 členou rodinu dělám tak ze 3 dávek, jinak se opravdu vypařej do rána.

PS: pokud se do těsta nepřidá kakao, tak se udělá světlé hnízdečko a může se pak ozdobit čokoládou, mandličkou jako tučňáci.
Vochemerle
Klevetnice
Klevetnice

3879 příspěvků
18. prosinec 2006
soutok Labe a Orlice
Příspěvekod Lora » pondělí 04. listopad 2013, 19:47
Těsto na vosí hnízda můžu vzít také. Já prakticky nic jiného nedělám :-).
Pak ještě lanýžky, ty se ale nepečou, nýbrž vaří. A obaluje v kakau... L.

Edit, hnízda dělám ořechová. L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha