ADV TOP
ADV LEFT

Dobropečení cukroví - ONLINE :-)

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Linka » sobota 07. prosinec 2013, 21:33
Prosím vás, čípak muž ulovil toho mého messengera? Chlapa zaujal, tak ať vím, ským se kámošit. :)
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Gedžitka » sobota 07. prosinec 2013, 21:53
Holky, nasypejte sem pěkně všechny recepty, ať se my ostatní můžeme inspirovat :-)

Já mám napečené pracny, rohlíčky, citronové linecké a pak jedno oříškové, co budu lepit krémem... A dneska babi dodala těsto na vánočku, takže jsem právě ochutnala a je moc dobrá :mnam:
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Le_chat_noir » sobota 07. prosinec 2013, 22:40
jo, dala jsem si hodne ulku ;-)
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Sylvah » sobota 07. prosinec 2013, 22:46
To je nějaká složitá hračka na ty úly.....

Jsem ráda, že chutnají, se asi hecnu a ač jsem letos péct nechtěla, tak budu.....i když nevím kdy.... ;-) . Ale děláte mi chutě.
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Lucka73 » neděle 08. prosinec 2013, 09:19
Tož já jedu dneska v pokračovacím módu. Už mám úly vytvarovaný, ještě naplnit a přiklopit a budu mít hotovoooo

Těsto na úly dělám obdobný (jen jsem ho až do letoška ředila mlékem!!! Tak letos poprvé s rumem ;))
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Lucka73 » neděle 08. prosinec 2013, 10:40
VELMI!!

Tak já mám hotovo. Díky za to, že jste mi popohnali a zvládla jsem to za jeden víkend! Doufám, že příští rok to zopakujeme!!!
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Kory » neděle 08. prosinec 2013, 10:45
tyjo Lucko, ty jsi rychlík, včera to bylo užasný, já tu mam ochutnávkové připravené na dnešní pozdní adventní obed, neb rodina odjela o kina, ALE teprve se chytám z test vytvářet nejaké cukroví na vánoce.
na to že mam v prosinci fakt realtivne volno volako nestíhám. :palma:

začínám kokosovejma a slepovanejma rolíčkama, budou následovat čokoládové sádláky a čokoládová srdíčka.

nekde mezitim musim upect vepřové k obedu .

tak to sjem sebe zvedavá.

Když Vzpomenu na včera kmitající tehotnou ZUZU a LE Chat, tak si přijdu jako mastodont 8-)
Kory
Howgh
Howgh

6792 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » neděle 08. prosinec 2013, 10:46
PLS a recept na to čokoládové s mandlí by nebyl - bylo užasne okamžitě měkké :o)
Kory
Howgh
Howgh

6792 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » neděle 08. prosinec 2013, 10:53
Missorka píše:
Kory píše: Když Vzpomenu na včera kmitající tehotnou ZUZU a LE Chat, tak si přijdu jako mastodont 8-)

Jako podle mě to dělaly schválně, abychom se my netěhotné cítily obzvláště trapně a pak se doma zhroutily a dnes se nehnou!

Supúer situace, když už skoro všichni odešli a já si sedla k PC a Violka spadla ze schodů a já nepoznala, že je to ona podle pláče :palma: , přinesla mi ji těhotná Katka a jen lehce poznamenala, že váží víc než Kryštof
:palma:

i kdyby se zhroutily, já se taky hroutím do ted a to jsem vstávala v 9 a rodina se sebrala a odjela do kina bez mých jakýhkolvek svačinek či jiné podpory :palma:

jinak já ani neslyšela že se nekdo sypal ze schodů natož že brečel, moje instinkty jsou uplne v háji, minule až když sjte odjeli, jsme si uvedomila že máme léky už v poličce kam deti od 3 let dosáhnou, neb asi 5 let nemam potřebu je mít na skříni :oops:
Naposledy upravil Kory dne 08. prosinec 2013, 11:05, celkově upraveno 1
Kory
Howgh
Howgh

6792 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Ajulka » neděle 08. prosinec 2013, 11:02
Missorka píše:
Kory píše:PLS a recept na to čokoládové s mandlí by nebyl - bylo užasne okamžitě měkké :o)

Ano, také potřebuji, Xnelli!!!

A Gejby "recept" na vnitřek těch úlků?

Nooo vnitřek úlú asi takto postav vedle sebe vaječnák,mletý ořechy, moučkovej cukr, namletý piškoty a přisypávej, ono to nějak vyjde :D :D jinak origoš vnitřek má tuším Zuzi
Ajulka
Kecka
Kecka

1778 příspěvků
08. říjen 2008
Ústí nad Labem
Příspěvekod Zlutydabel » neděle 08. prosinec 2013, 11:12
Ajulka píše:
Missorka píše:
Kory píše:PLS a recept na to čokoládové s mandlí by nebyl - bylo užasne okamžitě měkké :o)

Ano, také potřebuji, Xnelli!!!

A Gejby "recept" na vnitřek těch úlků?

Nooo vnitřek úlú asi takto postav vedle sebe vaječnák,mletý ořechy, moučkovej cukr, namletý piškoty a přisypávej, ono to nějak vyjde :D :D jinak origoš vnitřek má tuším Zuzi

no povedl se, nasadily jste laťku hodně vysoko :mnam:

jinak se stydím a ochutnala jsem po jednom kousku všeho, co se včera vytvořilo (ano z té krabice, na kterou jsem slíbila nesáhnout) a všem online pečícím musím doporučit i ostatní recepty, na kuličky od ajulky a ostatní :mnam:

Také volám a prosím Xnelli o recept :D
Zlutydabel
Klábosilka
Klábosilka

407 příspěvků
17. červenec 2009
Berounsko
Příspěvekod Le_chat_noir » neděle 08. prosinec 2013, 11:13
miss vic nez jachym jsem rikala ;-) ale zkusmo jsem si otezkala ted fikuse a mozna i nez on no ...

ale ja jsem zvykla takhle fungovat. dokonce mi prislo, ze sedim vic nez doma. to si pri delani cukrovi nesedam. ani nevim proc??? v aute jsem z prahy domu usla, priznavam, ale pak jsem sla spat asi v pul treti :roll:

dnes dopecu rohlicky a cibebky. mam jeste par krabicek na dobaleni. pak tu mam rukodelne darky z filcu. do ctvrtla bych chtela dosit ... no uvidime. jinak planuji jen a jen odpocivat a treba take stihnout jednou cele v midsumeru. ale predpokladam ze jako obvykle do toho neco prijde ;-) jo jeste musim upect kralika a vyprat!
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Le_chat_noir » neděle 08. prosinec 2013, 11:14
ano recept od xnelli myslela jsem ze s poctem druhu koncim, ale tento recept me nejak nuti to prehodnotit ;-)
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Le_chat_noir » neděle 08. prosinec 2013, 11:26
Missorka píše:Le chat, to zní jako úplně odpočinkový den!!!!

a taky se na nej tesim ;-)
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Le_chat_noir » neděle 08. prosinec 2013, 11:31
a napsala jsem lore plan vyjezdu do prahy v nejblizsim tydnu
Le_chat_noir
Howgh
Howgh