ADV TOP
ADV LEFT

30.11 ADVENTNÍ VENCE - - DOBROAKCE U KRALUP

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kory » pondělí 04. listopad 2013, 23:05
V předstihu před dobropečením, zvu k nám na adventní vence -je to teda těsně, ale do nedele bude vyrobeno :o)

k dispozici
větve, spíš ale tis,thuje a buxus,
nasbíram nějaké přírodniny,
základy vence si dovezte, mašle a svíčky také dle preference vašich barev.

drátky a tavící pistoly mam, ale další se nestratí.

kdo by chtel netradiční novinový, tak ty tu snad máme a kdo by chtěl svetrový, tak je třeba vzít si rukávy od svetru, zbytek tu snad nalezneme:o)

počítam že bychom zvládli tak 8-9 věnců(= počet rodin), dětěm připravim jednoduché tvoření až budu vědet kolik a jaký vekový složení dorazí.

čas cca 10-18 , jede k nám vlak s Masaričky, k nám 5 min z nádraží skoro po rovině :o)

adresu pošlu do sz

jídlo vymyslim akčně
Na tvoření rozložím pinpongový stul, takže místo bude, jen zvažte batolata, je fakt třeba je hlídat.
lze samozdřejmě s detma, jen nejsme uplne už vybaveni na mrnata a batolata,ale máme velkou obytnou halu a kuchyn tak snad to dáme :o)
Kdo upřednostní klidnou tvořivou sobotu bez děetí také v pohodě, já sama budu s/ bez dětí - už jsou to malé satelity netušim jaký budou mít program.
Naposledy upravil Kory dne 15. listopad 2013, 17:08, celkově upraveno 3
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » pondělí 04. listopad 2013, 23:07
jen zitra budu až odpoledne, takže budu reagovat nejdřív večer.
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » pondělí 04. listopad 2013, 23:18
Kebu dá v pohode vetšinou i nizkopodlažní panťák, často dvoupatrový - pro deti atraktivní - pišu tě a teším se .o))
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Cance » pondělí 04. listopad 2013, 23:51
Kory, ja se hlasim. 1+2 nebo 3 dle toho, jak udam nebo neudam malou. :)
Cance
Diskutérka
Diskutérka

2795 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 05. listopad 2013, 00:26
Ačkoliv mě dílna láká, letos to s batoletem a novorozenětem moc nevidím.
Ale vpadnu sem s dotazem off topic, na který by Kory nebo někdo jiný tvůrčí mohl znát odpověď :oops: - v jakém typu kamenného obchodu seženu toto? http://www.svicky.net/oci-s-pohyblivou-zornickou.php
(Nechce se mi z pochopitelných důvodů objednávat balíček samolepících očí za cca 10 korun přes internet :roll: )
Ještě jednou se omlouvám, na založení samostatné diskuze mi to přijde příliš malicherné ;-)
Lachtanicka
Kecka
Kecka

1550 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Petulka74 » úterý 05. listopad 2013, 07:27
U nás ve výtvarných potřebách nebo v papírnictví, které prodává i hračky.
Petulka74
Howgh
Howgh

5057 příspěvků
24. září 2006
Kladno
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 05. listopad 2013, 08:46
Missorka píše:
Lachtanicka píše:Ačkoliv mě dílna láká, letos to s batoletem a novorozenětem moc nevidím.
Ale vpadnu sem s dotazem off topic, na který by Kory nebo někdo jiný tvůrčí mohl znát odpověď :oops: - v jakém typu kamenného obchodu seženu toto? http://www.svicky.net/oci-s-pohyblivou-zornickou.php
(Nechce se mi z pochopitelných důvodů objednávat balíček samolepících očí za cca 10 korun přes internet :roll: )
Ještě jednou se omlouvám, na založení samostatné diskuze mi to přijde příliš malicherné ;-)

U nás je maj v papíráku, kdybys neměla prostor, tak pošlu...

A nechceš přijet? Mimino do šátku? :-)

Kdyby už aspoň mohl být na zádech, ale takhle? Při spatření diskuse mě zachvátilo nadšení, a pak jsem si představila manipulaci s tavicí pistolí přes dítě na břiše a zas mě rychle přešlo... :roll:
A hlavně všelijaké předvánoční virózky. Pere se to ve mně, říkám si, že když je kojenej, tak přece nic nechytí, a pak si vzpomenu na kamarádku, co měla dvouměsíční mimino v nemocnici se zápalem plic... (ale už byl dvakrát v hospodě, o tom se starší v jeho věku mohlo jen zdát :D )
Budu na vás myslet a těšit se na jaro. ;-)
A. + ♀ 10/2011 + ♂ 10/2013
Lachtanicka
Kecka
Kecka

1550 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 05. listopad 2013, 08:47
Díky za rady, půjdu shánět oči.
Myslím, že aspoň nutně potřebujem ježky, když ne věnec. http://theimaginationtree.com/2012/10/h ... asket.html
A už mizím :oops:
Lachtanicka
Kecka
Kecka

1550 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Ajulka » úterý 05. listopad 2013, 11:16
Lachtanicka píše:Díky za rady, půjdu shánět oči.
Myslím, že aspoň nutně potřebujem ježky, když ne věnec. http://theimaginationtree.com/2012/10/h ... asket.html
A už mizím :oops:

Ježci jsou luxusní .-)

No já hurá, že pojedu a my máme advent v muzeu :( :(
Ajulka
Kecka
Kecka

1820 příspěvků
08. říjen 2008
Ústí nad Labem
Příspěvekod Marki » úterý 05. listopad 2013, 11:42
Zvažuju, máme to blízko. Děti bych mohla vzít klidně všechny tři, ale záleží na tom, jestli budou v té době bez virózek a rýmy, co se všechno do té doby vyvrbí...
Takže předběžně se přihlásím 1+3 (příp. méně dětí :-), přece jen Kamilka je ještě batole pod 3 roky, ale velice společenská).
Tavící pistoli mám, náboje taky. Možná dotáhnu i nějaké větévky, když se budu snažit.
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3984 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Kory » úterý 05. listopad 2013, 22:52
Lachtanicko
90% vence je připevnováno porvázkem - tavnou pistolí se lepí až ozdobičky a s detma to delávám tak že si to naaranžujou a pak jim to tavnou nalepim já.

a netradiční svetrovej je tada s jehlou na vlnu :o))

jen kdyby ses ješte odhodlala .o))
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » pátek 15. listopad 2013, 17:08
Tangerine - ty bez detí se vlezeš snadno, tak te napíšu a budu e tešit .. doufá, že jsi postřehla že nejaký deti tu budpu ( a ne moje) :D
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » pátek 15. listopad 2013, 17:13
kdo by jste mel zájem tak mužu koupit takový ty talířky pod svíčky - snad ješte příští týden budou maj zlatý a stříbrný za 8kč ks , tj 32kč na venec, je to kvuli prohoření, ale neni to nezbytné.

kdo jste pražák tak slamené vence - základ maj v dlouhý v řempu podle velikosti 24-35kč.( je to kousíček od haštalské, od masaryčky), jinak asi obchodáky a bauhaus a tak.
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » sobota 16. listopad 2013, 16:51
vetve mam - očešu před zimou zahradu,a le nemam klasické strnečkové - všechno to jsou tuje , buxusy a tak .. taže i vetve vítány :o))

v lidlu jem koukala na toto - maj o mín od 21.11za70kč/56ks - je to dovcela rozmanité a kousek pod 1,5kč

Obrázek
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » sobota 16. listopad 2013, 16:53
ot chtela jsm se m hodit odkaz na svetrovej a novinovej, ale stále nemam fotky v galerii ?
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009