ADV TOP
ADV LEFT

30.11 ADVENTNÍ VENCE - - DOBROAKCE U KRALUP

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kory » úterý 26. listopad 2013, 10:18
Holky přemejšlim nad jidlem - budu mít doma všechny svý deti (nezávislé,ale jíst chtít budou) - původně jsem chtěla delat rizoto a bramboračku ( polívku předem, rýži uvařim podel počtu doražených), ale mohla bych případne i palčinky pro deti ( musim ty svý nejak uplatit myslela sjem že budou na výprave a já budu mít volnej barák :palma: :oops: ),
tak počítam kolik bude etí, jestli to dam.

pls kdo přijedete s detma - aktualizace počtu- jako stačí mi to v pátek,a le já nejsem ted moc akční na vaření :oP:

Kebuša +1
Misorka +0?
Lora ???
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Marki » úterý 26. listopad 2013, 10:32
Kory - u mě to vypadá na dvě děti (třetí má program jinde), ale ještě potvrdím v pátek.
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3984 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Lora » úterý 26. listopad 2013, 10:55
Missorka píše:Kory, Missorka fakt ještě vůbec neví...

Rozhodnu dneska večer a dám vědět, moc chci je, ale komplikuje se to...

Kory, jsem na tom, bohužel, podobně (více v SZ) a trochu to i s Miss souvisí. Ještě stále bojuji, ale trochu už prohrávám :-? . L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Andruša » středa 27. listopad 2013, 09:30
Ahoj, mám neplánovaně volnou sobotu, tak přemýšlím že bych možná (+1) taky přijela, je ještě místo ? Kory do kdy to chceš potvrdit ?
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2329 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Andruša » středa 27. listopad 2013, 10:08
Missorka píše:
Andruša píše:Ahoj, mám neplánovaně volnou sobotu, tak přemýšlím že bych možná (+1) taky přijela, je ještě místo ? Kory do kdy to chceš potvrdit ?

Rozhodni se rychle, vykašlala bych se na poštu :-))

Miss tak s poštou počkej, poslat se to dá vždycky :-)
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2329 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 11:58
Missorka píše:
Kory, z kolika litrů mám udělat ty palačinky?
palčinky jsme myslela že udelam na míste? ale když se nabízíš ...... já práve netušim našim třem detem delam cca 0,7litru, teda delam min z litru ale dycky neco málo zbyde.
chtela sjempráve počítat tak 3ks na díte ( delam na tu ikeáckou pánvičku).
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 12:00
Andruša píše:Ahoj, mám neplánovaně volnou sobotu, tak přemýšlím že bych možná (+1) taky přijela, je ještě místo ? Kory do kdy to chceš potvrdit ?

klidne doraž, vzhledem k převaze jen dospelých .o),

jen si nepamatuju jak malé máš dítko - už jsme domácnost 10+, takže je tu max nejaké lego, kuchynku sjem už zrušila, ale uhlídat se tu daj :o)
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Andruša » středa 27. listopad 2013, 12:27
Kory píše:

jen si nepamatuju jak malé máš dítko - už jsme domácnost 10+, takže je tu max nejaké lego, kuchynku sjem už zrušila, ale uhlídat se tu daj :o)

Mám pětileťáka který se mi asi stejně nehne z klína, ale musím ho trochu sociálně otužovat (je po mamince ;-)
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2329 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 13:19
Missorka píše:
Kory píše:
Missorka píše:
Kory, z kolika litrů mám udělat ty palačinky?
palčinky jsme myslela že udelam na míste? ale když se nabízíš ...... já práve netušim našim třem detem delam cca 0,7litru, teda delam min z litru ale dycky neco málo zbyde.
chtela sjempráve počítat tak 3ks na díte ( delam na tu ikeáckou pánvičku).

Palačinky tedy dovezu :-)

Marmeládu?

mam - ribízovou, z černého bezu, pampeliškový med, kakao, skořici ....o)))
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 13:20
Andruša píše:
Kory píše:

Mám pětileťáka který se mi asi stejně nehne z klína, ale musím ho trochu sociálně otužovat (je po mamince ;-)

tak třeba se utrhne k jakubovi do pokojíka - máme 5ti letého synovce tak je zvyklej bejt občas "za velkýho" náš benjamínek. ;-)
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 21:48
MUŽU ZÍTRA KOUPIT A DOVEST ZÁKLADY NA VENCE - MAJ V DLOUHÝ
SLAMENÝ
PRUMER 25CM ZA 25KČ
PRUMER 30 CM ZA 35KČ

JEDU KOLEM 11H TAK KDO SI NAPÍŠTE TOMU DOVEZU.
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Lora » středa 27. listopad 2013, 22:31
Kory píše:MUŽU ZÍTRA KOUPIT A DOVEST ZÁKLADY NA VENCE - MAJ V DLOUHÝ
SLAMENÝ
PRUMER 25CM ZA 25KČ
PRUMER 30 CM ZA 35KČ

JEDU KOLEM 11H TAK KDO SI NAPÍŠTE TOMU DOVEZU.

Prosím dva velké a dva malé. Stále doufám. Když to neklapne, zbudou mi na příští rok ;-) . L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3586 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 23:00
Kebusa píše:Kory, já bych jeden užila, velikost... na čtyři svíčky :-) Výběr bych nechala na tobě, ju?

Jinak jak vždycky chystáš i něco pro malý děti, napadlo mne, jestli by se neužil tenhle Mikuláš? Stačí na to tiskárna, list papíru, nůžky a červená pastelka:

Tady je hotový:
http://krokotak.com/2013/11/hartien-dya ... -varianta/

a tady je střih:
http://krokotak.com/wp-content/uploads/ ... /santa.pdf
(přivezla bych to rovnou, ale mám rozbitou tu tiskárnu)

Edit: tím neříkám, že máš něco chystat, ju? Jen se ti snažím šetřit práci, pro případ, že by ses chystat chystala. :-)

mam tu neco už zalinknutýho, tohle je na me volako složité :palma: , fakt nesjem ve formš, navíc mam ráda když je to víc o volné tvorbě a řikala sjem si že pokud by detí bylo vícero tak papírový řetezy ze starých časopisu to jistí, mam je moc ráda a jednou kubík slepoval při vorize celý týden, máme ho kolem celého stromku .o))

věnce si píšu snad budpu v dostatečném množství:o))
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » středa 27. listopad 2013, 23:05
ale stránky inspirativní me se líbí tohle

http://krokotak.com/2009/12/oshte-snezhinki/
Kory
Howgh
Howgh

6448 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Marki » středa 27. listopad 2013, 23:42
Ahoj holky,
tak u nás sice řádí virozka (Lea začala, Kamilka pokračuje),ale já zatím držím. Takže uvidíme, jak se to vyvine do soboty...
Korpus na věnec mám slaměný, vezmu tavící pistoli, mám doma nasbíráno za x let mnoho dekorativního vánočního materiálu, který také dovezu. Něco z toho jsou přírodní ozdobičky na strom a dají se taky dobře využít. Snad mám i čtyři kovové "tentononc" pod svíčky, recyklované :-) Svíčky mám růžové a k tomu stříbrnou stuhu. Větvičky nějaké také seženu, ale bude to nejspíš jen túje. Ledaže by holky se mnou zvládly malý výlet někam do lesa zítra nebo v pátek....
A ještě teda doufám, že ta pneumatika na autě, co je částečně vyfouklá, není píchlá. Snad by manžel stihl pneuservis v pátek.....vlakem se mi moc nechce (to jen, kdybych jela bez dětí).
Mám něco upéct? Jablkový koláč? Nebo máte jiný nápad?
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3984 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ