ADV TOP
ADV LEFT

30.11 ADVENTNÍ VENCE - - DOBROAKCE U KRALUP

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Andruša » čtvrtek 28. listopad 2013, 07:57
Kory píše:MUŽU ZÍTRA KOUPIT A DOVEST ZÁKLADY NA VENCE - MAJ V DLOUHÝ
SLAMENÝ
PRUMER 25CM ZA 25KČ
PRUMER 30 CM ZA 35KČ

JEDU KOLEM 11H TAK KDO SI NAPÍŠTE TOMU DOVEZU.

Kory tak já potvrzuju že jedu (i se synem). Prosila bych koupit jeden věnec, spíš ten menší. A kdybys narazila na nějaké ty plíšky pod svíčky tak bych taky uvítala 4 ks, barva je jedno, budu kupovat asi krémové svíčky.

Co mám dovézt ? Jedu vlakem, takže těžké pití asi neuvezu, ale třeba box nějaké omáčky (třeba boloňské k těstovinám) bych mohla udělat. Nebo můžu koupit ty rozpékací bagety česnekové/bylinkové, ty se dají jíst i samotné. Napiš co by se hodilo.
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Kory » čtvrtek 28. listopad 2013, 09:14
větve z thuje budou i u nás.
vence mam napsané
já jsem hlavne přez přírodniny, neco tu je, ono zase na ten venec toho neni třeba tolik

pistoli mam s tenkou náplní- myslim že se zvládnm vystřídat.

jídlo necham na vás -

-palčinky děti - přiveze mis, přlohy máme
- pro dospelé jsme chtela rizoto - delám "minutkové" , ale testoviny taky mužem, ty me ani nenapadly, máme je hoodne často.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » čtvrtek 28. listopad 2013, 09:17
Andruša píše:
Nebo můžu koupit ty rozpékací bagety česnekové/bylinkové, ty se dají jíst i samotné. Napiš co by se hodilo.

vlakem je to k nám sice kousek, ale nic nevleč, max ty bagety, nebo neco lehkého do ruky, at ti zbyde ruka pro syna, když nic nedozezeš nic se nedeje, o to přece nejde.

já tu budu mít muže i maminku - výborne se mi to sešlo, ale my jsme odolná rodina až na nejstaší, ta se určitě zdejchne .o)), tak hlavní pro dospelé jidlo pořešim , že bych nejak stála u plotny myslim nehrozí, se znam .o))
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Kory » čtvrtek 28. listopad 2013, 10:54
tak za me ty rdíčka vedou, ty jsou fakt jednoduchý a velmi exektní - derovačka tu je, naví já mám hodne ozdobných, nechápe deti jak se to vivine.

jedu takže vence mam napsaný.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Andruša » čtvrtek 28. listopad 2013, 12:35
Nemáte doma někdo kousek kvásku na věnování ?
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Kory » pátek 29. listopad 2013, 10:47
poslala jsem všem sz s adresou - první pokus o hromadné poslání - pls , kdyby někomu nedorazilo, tak pište. K.

koupila jsem vence, jen už mely jen ty vetší, ale když sjem to porovnávala tak to tak velkej rozdíl neni, snad budete spokojené.

K.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Andruša » pátek 29. listopad 2013, 19:15
Kory SZ došla, já přijedu v 11,20 hod
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Lora » pátek 29. listopad 2013, 21:36
Ahoj všem a hlavně Kory,

tak já se vzdávám :( . K tomu všemu, co jsem se snažila přeložit nebo zrušit jsem ještě zapomněla na dceřin koncert. Omlouvám se a především je mi moc líto, ale nedorazíme :cry: . Kory, píšu SZ. Ať se vám akce vydaří. L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3220 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Kory » pátek 29. listopad 2013, 22:28
Lora píše:Ahoj všem a hlavně Kory,

tak já se vzdávám :( . K tomu všemu, co jsem se snažila přeložit nebo zrušit jsem ještě zapomněla na dceřin koncert. Omlouvám se a především je mi moc líto, ale nedorazíme :cry: . Kory, píšu SZ. Ať se vám akce vydaří. L.

Loro :erik: :erik: , už sjem ti psala minule, hlavne v pohodě jo :o)))

neni nad klidný víkend :o)
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Marki » pátek 29. listopad 2013, 23:50
Já zatím počítám, že zítra přijedu a vezmu obě dcery (aby měly taky povyražení :-)). Mám to asi nejblíž, takže se časově trefím asi tak mezi 10-10.30h.
Doufám, že silnice budou sjízdné a mlha už bude pryč...
Mám upečený jablkový koláč s drobenkou.
Thújky ještě nějaké nastřihám ráno. Do lesa pro větve jsme nestihli. Jaké přírodniny byste ještě braly? Mám doma dost nasbíraných šišek, různých (malých i velkých), beru taky. Jinak ozdoby takové napůl přírodní (slaměné a i kuličky ovinuté lesklými nitěmi apod.).
Dobrou noc, M.

Kory - nočník asi už k dispozici nemáte?
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3889 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Kory » pátek 29. listopad 2013, 23:53
Marki píše:Já zatím počítám, že zítra přijedu a vezmu obě dcery (aby měly taky povyražení :-)). Mám to asi nejblíž, takže se časově trefím asi tak mezi 10-10.30h.
Doufám, že silnice budou sjízdné a mlha už bude pryč...
Mám upečený jablkový koláč s drobenkou.
Thújky ještě nějaké nastřihám ráno. Do lesa pro větve jsme nestihli. Jaké přírodniny byste ještě braly? Mám doma dost nasbíraných šišek, různých (malých i velkých), beru taky. Jinak ozdoby takové napůl přírodní (slaměné a i kuličky ovinuté lesklými nitěmi apod.).
Dobrou noc, M.

nočník asi fakt ne, jedine nekde na pude a to bych dátku fakt ani nepřála
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Marki » pátek 29. listopad 2013, 23:58
Kory píše:
Marki píše:

nočník asi fakt ne, jedine nekde na pude a to bych dátku fakt ani nepřála

Pro jistotu tedy jeden nočník vezmu sebou. Kamča ho potřebuje mít raději poblíž.
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3889 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ
Příspěvekod Andruša » sobota 30. listopad 2013, 08:44
Dobré ráno,
chvojí taky nevezu (jsme u lesa ale kolem jsou SAMÉ borovice). A na zahradě ty naše mláďátka ještě ořezat nemůžu. Jinak vezu ty dopékací bagety, krabičku buchty a pomelo. A teď jdu mezi dvaceti krabicema štrachat tu vánoční :palma:
Už se na vás těším, včera jsem měla introvertní žaludeční neurózu z toho, kam jsem se to zase přihlásila, ale dneska zatím dobrý :mrgreen:
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Kory » sobota 30. listopad 2013, 09:13
Kebusa píše:Já jsem byla cestou ze školky (lesem) tak zaujatá strašlivým příběhem o sprostých slovech a ukradených oříškách, že jsem úplně zapomněla nasbírat větve. Snad mi něco prodají cestou, budu doufat, že nějaké chvojí uchvátím na Masaryčce.

Koukám, že pečení se už ujala Marki, tak co já bych... Udělám salát, resp. vezmu zálivku a po cestě splaším zeleninu.

Budu se snažit dorazit co nejdřív, ale koukám na to spojení a úplně optimální to není... Kory, je ještě únosný vlak ve 11:40 z Masaryčky?

dojedete po 12,30 pro me v pohodě - vy to máte jak cestu na aljašku :palma:
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Marki » sobota 30. listopad 2013, 09:34
Když by to pomohlo, tak můžu sjet do Kralup někoho vyzvednout autem. Mám v autě autosedačku do 18 kg, další do 36 kg a ještě podsedák.
Marki
Klevetnice
Klevetnice

3889 příspěvků
22. září 2006
Praha-západ