ADV TOP
ADV LEFT

30.11 ADVENTNÍ VENCE - - DOBROAKCE U KRALUP

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kory » sobota 30. listopad 2013, 23:31
Katchen píše:Holky, příští rok bude zas? Si to tady čtu a možná bych... konečně... prvně... jeden věnec... Zkusila bych odhodit ostych a vstoupila do jámy lvové (rozuměj společnost více silných ženských osobností :oops: ). Krom toho jsem ohledně vánoční výzdoby fakt začátečník, o svých dvou levých rukou ani nemluvím. :palma:

Letošní věnce ale chci vidět!

o rukách nemluv to na začátku řikalo lidí 8-) , jako zvauju že to opet zkusím, jen budu muset lépe plánovat, aby moje deti byly mimo dům, byl to moc zásah do jejich teritoria, přece jen už tráví času doma méně než více , ale to snad dam .o))
Kory
Howgh
Howgh

6576 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Zuza77 » sobota 30. listopad 2013, 23:34
Já se na příští rok taky hlásím, jestli mi to mimi tolerovat.
Ruce mám levé, ale tvořím vášnivě ráda.
Zuza77
Howgh
Howgh

12986 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Katchen » sobota 30. listopad 2013, 23:44
Já právě k těm levým rukám vlastním ještě docela odpor k tvoření. Ale občas někde zblbnu a pak sama sebe s údivem sleduji, jak tvořím. :? Posledním příkladem je ten narozeninový dort pro synátora. Tak třeba se mi jednou i ten věnec přihodí.
Katchen
Howgh
Howgh

5240 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Kory » sobota 30. listopad 2013, 23:47
Katchen tvuj dort pro synátora byla boží detektivka - objevila jsem diskuzi pozdě, ale napjatá až do konce jako kšandy .. děsně se podcenuješ .o)))
Kory
Howgh
Howgh

6576 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Zuza77 » sobota 30. listopad 2013, 23:49
Ten dort byl luxusní. Já se tomu bráním ze strachu, že to pak bude vyžadováno pokaždé a nebudu stíhat. Výmluva, já vím.
Zuza77
Howgh
Howgh

12986 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Kory » neděle 01. prosinec 2013, 15:55
mis poslal jsme ti přez uschovnu fotky - nedošlel mi ale kontrolní email, tak ti ješte hážu kod zásilky do sz
Kory
Howgh
Howgh

6576 příspěvků
17. listopad 2009