ADV TOP
ADV LEFT

1. turnaj ve stolním fotbálku - Ignácův memoriál

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gejby » pátek 17. leden 2014, 18:17
vítězný dort bude !

A můžu být fanoušek ? Nejsem nijak nadaná na sporty vč. stolního fotbálku :palma: :D
Dovezu pak ještě něco slaného, trénuju na mužovu oslavu a budete pokusní králíci :D
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lora » pátek 17. leden 2014, 22:22
Já tedy vezmu tu slivovici ;-) a již dříve slibované pomelo a mandarinky a zapečenou zeleninu s kozím sýrem a cizrnu. Těším se... L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Le_chat_noir » pátek 17. leden 2014, 22:27
Lora píše:Já tedy vezmu tu slivovici ;-) a již dříve slibované pomelo a mandarinky a zapečenou zeleninu s kozím sýrem a cizrnu. Těším se... L.

je. zelenina s kozim syrem! bych se po tom utliukla. snad i tu kozu si poridim abych mela prisun ;-)

ja jsem take zvedava gejby, fotbalek jsem nehrala od stredni ...
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Martina » sobota 18. leden 2014, 21:31
Pokud budeme mít auto a berete nás tak já a děti :) so nebo ne asi jedno hlavní je mít auto :)
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3252 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Cance » úterý 21. leden 2014, 13:08
Gejby píše:vítězný dort bude !

A můžu být fanoušek ? Nejsem nijak nadaná na sporty vč. stolního fotbálku :palma: :D
Dovezu pak ještě něco slaného, trénuju na mužovu oslavu a budete pokusní králíci :D

Gejby, ja rozhodne budu jenom fanousek. :D

Minuly vikend me muz a deti dokopali k "souboji" (samozrejme jsem prohrala) v petiboji na X-boxu. :palma: Jako nepamatuju se, ze bych se nekdy v tehotenstvi snazila behat (i kdyz na miste) nebo hazet ostepem :grr: . A tak stolni fotbalek spadl do stejne kategorie, proste nemozne. Zvladnu uz JEN prochazku nebo plavat. :D
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3700 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Zuza77 » úterý 28. leden 2014, 09:30
Tak my možná budem muset odhlásit závodníky, protože ten mladší má neštovice. Prý do kolektivu nesmíme do 3.února. Takže na turnaj bychom mohli být ok - ale kdyby měl někdo obavy, účast zrušíme.
Zuza77
Howgh
Howgh

12658 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Cance » úterý 28. leden 2014, 09:43
Zuza77 píše:Tak my možná budem muset odhlásit závodníky, protože ten mladší má neštovice. Prý do kolektivu nesmíme do 3.února. Takže na turnaj bychom mohli být ok - ale kdyby měl někdo obavy, účast zrušíme.

Zuzi, mi to nevadi. ;-)
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3700 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Le_chat_noir » úterý 28. leden 2014, 09:51
Cance píše:
Zuza77 píše:Tak my možná budem muset odhlásit závodníky, protože ten mladší má neštovice. Prý do kolektivu nesmíme do 3.února. Takže na turnaj bychom mohli být ok - ale kdyby měl někdo obavy, účast zrušíme.

Zuzi, mi to nevadi. ;-)

turnaj je az 9. ne? to by melo byt dobre. ne ze bych chtela nestovky u miminaka, ale budete urcite uz po ...
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Lora » úterý 28. leden 2014, 09:57
My také v pohodě ;-) L.
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Magrata » úterý 28. leden 2014, 11:48

nám to tedy nevadí
Magrata
Kecka
Kecka

1924 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » úterý 28. leden 2014, 12:02
Missorka píše:

Chápu, ale moc doufám, že to vyjde! :-)

Pozdravujeme pana neštovičníka, jak to dává?

Pan neštovičník má celých šest pupínků a po jedné scéně, že to stráááášně svědí (věřím) a namazání Fenistilem, mi tady asi s takymarodným bráchou zboří barák.
Brácha už včera vymýšlel, jak to zaonačit, tak si do rána pořídil bolení v krku :-) No něco tam má, tak jsem tentokrát za měkkou a jsou tu spolu. Nikdo by netipoval, že choří.
Zuza77
Howgh
Howgh

12658 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Martina » čtvrtek 30. leden 2014, 21:51
U nás neděle ohrožena :( už je jisté, že to bude neděle?
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3252 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Martina » pátek 31. leden 2014, 10:02
Missorka píše:
Martina píše:U nás neděle ohrožena :( už je jisté, že to bude neděle?

Ano, neděle. Co se děje?

ále děťátka mají v neděli každoroční karneval o kterém básní už od Vánoc jak se těší, jen jsem do včera nevěděla termín, kdy bude, a on zrovna v tu neděli :-Z takže to musím asi nechat na nich aby se rozhodli.
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3252 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Martina » pátek 31. leden 2014, 10:16
Missorka píše:
Martina píše:
Missorka píše:
Martina píše:U nás neděle ohrožena :( už je jisté, že to bude neděle?

Ano, neděle. Co se děje?

ále děťátka mají v neděli každoroční karneval o kterém básní už od Vánoc jak se těší, jen jsem do včera nevěděla termín, kdy bude, a on zrovna v tu neděli :-Z takže to musím asi nechat na nich aby se rozhodli.

Pošli je s mužem a dojeď sama ;)

taky určité řešení :)
počkám až se vrátí od babičky a uvidíme :) ale teta s kočičkami je taky velké lákadlo to zas jako jo :)
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3252 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Mia_a_spol. » pátek 31. leden 2014, 21:47
chcete nás?

omlouvám se leden by krutopřísný a já Vás našla až teď, tak se zcela vážně ptám a je nás moc.

NIcméně bychom mohli i upéct, uvařit, koupit ... dle zadání
Mia_a_spol.
Diskutérka
Diskutérka

2818 příspěvků
21. září 2006