ADV TOP
ADV LEFT

1000 jeřábů pro štěstí...

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ropushka » neděle 16. únor 2014, 22:05
Hamina píše:Holky, jasne kdo chce poslat at posle, navazem je a poslem podle toho jak se domluvime.

Pepro, jasne dojed.

Děkuji moc, za čas, který to bude stát a za sílu, kterou tomu dáš - mě se dneska třásly ruce jen jsem tu krabici balila...
Ropushka
Pískle

48 příspěvků
07. leden 2014
Příspěvekod Hamina » neděle 16. únor 2014, 22:11
Ropushka píše:
Hamina píše:Holky, jasne kdo chce poslat at posle, navazem je a poslem podle toho jak se domluvime.

Pepro, jasne dojed.

Děkuji moc, za čas, který to bude stát a za sílu, kterou tomu dáš - mě se dneska třásly ruce jen jsem tu krabici balila...

Tohle bych mela dotahnout do konce, kvuli Jane :erik: :erik:
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3330 příspěvků
21. září 2006
Doma
Příspěvekod Katynam » neděle 16. únor 2014, 22:50
Hamino moc prosím o adresu pro zaslání jeřábů.

Miss díky za titulku.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katynam
Krafařka
Krafařka

724 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Le_chat_noir » neděle 16. únor 2014, 22:59
miss, diky. krasne ...

hami, prosim o adresu, dekuji.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8288 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Lucka73 » pondělí 17. únor 2014, 05:00
Myslím, že oba nápady - i je poslat přímo Alešovi a klukům, i je poslat na obřad jsou dobré. To vědomí, že tolik lidí na ní myslelo a podporovalo jí., To vědomí, že nebyli sami, kdo s ní byl v poslední chvíli. To, že tolik lidí vyslalo nejenom myšlenky, ale i kus sebe - ocení to. Možná ne hned přímo ve chvíli, kdy přijdou - teď mají v duši tak velikou bolest, že vnímání všeho kolem je hodně těžké, ale kdykoli pak budou vzpomínat - budou vědět, že někde byla kopice ženských, co na ně myslela, držela jim palce a prožívala to s nima, držela Janičce palce a přála jí z celého srdce, aby ten boj vyhrála.

Jsem pro to, aby se jeřábi spojili a předali Alešovi - a pak to bylo na jeho uvážení. Jestli je zavěsí, obřadně spálí - to už je jedno. Byli složeni, aby se splnilo jedno jediné přání. Svůj účel jeřáby nepslnili - takže kdyby je vzteky roztrhal - zaslouží si to (ti jeřábi). Kdyby tak měli sejmout kapku toho žalu, co na něj teď dolehnu - bude to dobré.

Vždycky ale bude vědět, že tu poslední dobu, co se drželi a bojovali jsme na ně mysleli a posílali sílu.

Hamino - a tobě posílám sílu to zvládnout a dokončit. Jsem si jistá, že to pořád má smysl.

Celá tahle akce měla smysl - díky všem, kdo na Janu myslel. Teď ty myšlenky letí k Alešovi a klukům.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Petraska » pondělí 17. únor 2014, 05:32
Holky, je mi tak smutno. Nemůžu tomu uvěřit.

Dozvěděla jsem se to dnes ráno, osm špagátů po osmi jeřábech připraveno v obálce k odeslání. Tak jsem to, Hamino, odnesla na poštu a poslala nejrychleji, jak to šlo, EMS. Ale obávám se, že nejdřív to tam bude tak ve čtvrtek, v pátek. Kdyžtak na ně nečekej, a pošli je pak po vodě nebo tak nějak.

Miss, moc hezké.

A díky všem, co jste skládaly. Věřím, že to nebylo úplně zbytečné.
Petraska
Krafařka
Krafařka

636 příspěvků
26. prosinec 2011
Příspěvekod Levandule » pondělí 17. únor 2014, 08:33
Holky,je mi to táák líto,já věřila,jeřáby pošleme po vodě na poslední cestu :erik:
Levandule
Žvatlalka
Žvatlalka

296 příspěvků
02. březen 2009
Příspěvekod Lucka73 » pondělí 17. únor 2014, 09:11
Napadlo mi...

Jestli chcete poslat po vodě a protože tady je samá šikulka, která umí skládat - zkuste složit a poslat lodičku se světlem....

Návod

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TDkbl0K5Pc
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 17. únor 2014, 10:53
Poslu i ten zbytek, co mam doma...
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Hamina » pondělí 17. únor 2014, 11:26
Tak jdu na to, mam tu 10 doslych obalek, holky litaji venku, tak si tu budu sama se svyma myslenkama.

H.
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3330 příspěvků
21. září 2006
Doma
Příspěvekod Renatap » pondělí 17. únor 2014, 20:01
I ode mne dnes odesláno. :erik: :erik:
Renatap
Klevetnice
Klevetnice

3615 příspěvků
20. listopad 2007
Příspěvekod Petrisab » úterý 18. únor 2014, 08:53
Já pošlu až zítra, nevadí to? V neděli jsem nakonec neměla na to je zabalit a včera jsme byla do večera v práci.
Hamino děkuji.
Petrisab
Klábosilka
Klábosilka

539 příspěvků
05. září 2010
Příspěvekod Pavka13 » úterý 18. únor 2014, 12:20
Jsem trochu mimoň - kam se ti jeřábi mají posílat? Kde je adresa? Mám další dva, ale pošlu samo, až jich bude víc. díky za nasměrování.
Pavka13
Klábosilka
Klábosilka

394 příspěvků
29. prosinec 2009
Praha 2
Příspěvekod Inkognito » úterý 18. únor 2014, 13:04
Holky já se omluvám, ale já moje jeřábky nepošlu, nějak se s tím nemohu srovnat duševně, že něco co mělo být podpora nebo jak to říct, bude posláno jako tichá vzpúomínka.
Nic méně, jeřábky neskončí vniveč, pošlem je v lodičce u nás po Labi a rozloučíme se.
Já se přiznám, že mě to zasáhlo víc než jsem čekala, možná je to tím, že vím o jedné mé bulce v těle, pro mě byla na takovém místě kdy sem jí považovala za něco tukového nebo tak....no asi je čas se nad tím zamyslet.

Snad neva že poruším pravidla a odešlu inko.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Ivca79 » úterý 18. únor 2014, 13:44
Inko porušující pravidla - myslím, že poslání není povinnost - každý by měl udělat to, jak to cítí, že to chce - všechno je v pořádku.

Já ten svůj zbytek zabalila do obálky a dnes poslala Hamině.
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006