ADV TOP
ADV LEFT

U GRETINY

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gretina » pondělí 19. květen 2014, 21:41
TAK JSEM TADY :-*

Konečně jsem se rozhoupala a dokopala přijít zpět a odpovídat na vaše otázky, představovat vám nové příběhy a vůbec být zase mezi vámi a společně vysévat ty zrnka dobrých skutků jako dříve.
Ty co mě znají už vědí a ty co ne, tak stručně popíšu o co tady půjde a čím se zabývám. Jedním slovem Charita - podrobněji se rozepíšu -

- snažím se pomáhat sociálně slabým rodinám hlavně s malými dětmi, například sbírkou oblečení, hraček, školních potřeb....atd
- zavážím azylové domy pro matky s dětmi v tísni, taktéž oblečením, hračkami, povlečením, záclonami, spotřebiči, zkrátka, co je potřeba
- taktéž kojenecké ústavy - oblečení, botičky, hračky 0-4roky
- dětské domovy - 4-15 let
- opuštěné, nebo nemocné matky s malými dětmi - potřeby pro děti i maminy
Bylo by toho na vypisování hodně, já myslím, že většina z vás ví a ostatní časem zjistí.
:) ASI TAK, ŽE TÉMĚŘ NA VŠE CO DOMA UŽ NEUPOTŘEBÍTE SE VĚTŠINOU NĚKDE NAJDE UMÍSTĚNÍ :)
Stačí tady napsat, já zjistím a napíšu adresu, kam poslat. :erik: :erik: :erik:
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Dzana » pondělí 19. květen 2014, 21:48
Jé, tak na tuhle diskuzi jsem čekala :-) Že bych se konečně zbavila toho obřího pytle s dětskýma věcma, co mi stojí už rok v obýváku? Posílám SZ.
Dzana
Krafařka
Krafařka

647 příspěvků
19. listopad 2007
Příspěvekod Gretina » pondělí 19. květen 2014, 21:51
A hned na začátek, jsem dostala před týdnem email od Holčiček z Aše, určitě si na ně vzpomínáte, kde mě paní prosí o oblečení pro holky, které jí už ze všeho vyrostly.

KOPÍRUJI -

ahojky šarko, chtěla jsem tě moc poprosit, jestli by nebylo zase nějaké oblečení- velikosti jsou Janička 152-160 boty 35 Maruška ma velikost 146-150 boty 33-34 moc dekoji moc mi to pomúže holky už melou z posledniho já mám velikost xxxl a boty 42 pokud by se našlo i něco na Míru má velikost L pokud by bylo něco i do domácnosti nebudu se zlobit Marie Grunclová Hlavni 26 Aš 35201 ještě jednou moc děkuji díky díky díky

Pokud někdo může něčím přispět, adresa je tu napsána :erik:
Naposledy upravil Gretina dne 29. květen 2014, 13:02, celkově upraveno 1
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Gretina » pondělí 19. květen 2014, 21:56
Dzana píše:Jé, tak na tuhle diskuzi jsem čekala :-) Že bych se konečně zbavila toho obřího pytle s dětskýma věcma, co mi stojí už rok v obýváku? Posílám SZ.

Ahojky, super, můžeš psát SZ, ale i klidně tady do diskuse, je založena právě jen a jen pro tyto otázky a odpovědi.
Jinak prosím popiš i jestli je oblečení třeba jen holčičí, nebo klučičí a nebo namíchaný, jak asi velké a třeba i jestli zimní, letní a tak, abych asi věděla kam s ním. Děkujíí.
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Dzana » pondělí 19. květen 2014, 22:20
Ahoj, už jsem tu SZ poslala. Je to všechno holčičí, na letní i zimní mimino. Zatím všechno jen do velikosti 86, tříletá je prcek a má vel. 92. Po probírce skříně minulý týden přibyl další 120l pytel, nechápu :-) A pak všechny možný potřebnosti pro mimina. Časem budou i další velikosti.
Dzana
Krafařka
Krafařka

647 příspěvků
19. listopad 2007
Příspěvekod Michaela1975 » úterý 20. květen 2014, 09:21
Ahoj Greti,
pro holky do Aše tu stopro budu něco mít. Oblečení teda, boty ne. Max. do tří týdnů ať paní čeká balík.
Nemohla bys mi na ni dát mail, domlouvala bych se třeba pak už přímo s ní, vždycky tu něco budu po naší K. mít.
Nebo obráceně, dej jí můj (máš SZ) a pokud bude chtít, ať se ozve, jo?
Michaela1975
Howgh
Howgh

8782 příspěvků
11. leden 2011
Příspěvekod Shellovka » úterý 20. květen 2014, 09:34
Ahoj Greti, super že jsi zpátky :hura:
holkám určitě něco pošlu a zbývá mi tu obr krabice věcí po klukách, letní i zimní, (vel. tak 116-140) a pytel bot.
Dále pár maličkostí na vybavení pokojíčku (tapetová bordura, kapsáře na stěnu vedle postele, polštářky), knížky, hračky.
Můžu rovnou někam odvézt, když mi písneš kontakt, ať tě nezavalím doma :-)
Stejně tak nabízím pomoc při odvozu když budeš kdykoliv potřebovat
ahoj Daniela
Shellovka
Pískle

90 příspěvků
18. prosinec 2012
Geowest a okolí
Příspěvekod Rrendy » úterý 20. květen 2014, 09:39
Ahoj Greti, zdravím tě, fajn, že jsi se zase ozvala,
holkám do Aše pošlu balík. Oblečení mám spousty.
Rrendy
Klábosilka
Klábosilka

560 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Leela » úterý 20. květen 2014, 11:51
Kde jsi se toulala? :)

Greti, jak hodně poničené ještě oblečení může být, aby se dalo poslat dál? Asi ani ne potřrhané, to jde zašít, ale co různé nevypratelné fleky? Já bych po klukách leccos i vyhodila, Schovávám vše, ale už teď jsem zjistila, že třetirozené, to kolikrát neobleču... ale jestli i takové věci někomu pomůžou, nebudu vyhazovat. Malá vyrůstá z velikosti 68, takže postupně bude hromádka vyřazeného narůstat, převážně klučičí ;)
Jáchym 09/2007, Eliáš 04/2011, Tereza 02/2014
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Josefka » úterý 20. květen 2014, 11:58
Greti, tvoje práce mi byla inspirací ;-)
A jak se vůbec máš? A co Královna? Nemáš nějaké info?
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Jolajka » úterý 20. květen 2014, 12:17
Ahoj Gretino,
aktuálně tu mám pytel plyšáků (většina zcela nových,děti si s nimi nehrály) plyšáci malí i velcí. Nevím co s nimi,je mi líto je vyhodit a pokud by jsi věděla o někom,komu by udělali radost,ráda je předám dál.
Díky moc za info.J
Jolajka
Klábosilka
Klábosilka

435 příspěvků
08. prosinec 2009
západní čechy
Příspěvekod Claudia » úterý 20. květen 2014, 16:31
Greti, je bezva, ze jsi zpet !!!!!!
Urcite se i u nas neco do Aše najde, jsem rada, ze je opet kam posilat :-) !!!
Claudia
Diskutérka
Diskutérka

2321 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Felicity » úterý 20. květen 2014, 19:40
Super, že jsi tu zpátky a za diskusi díky, ukládám do záložek a určitě se časem zúčastním...
:erik:
Obrázek
Obrázek
Felicity
Krafařka
Krafařka

977 příspěvků
29. srpen 2010
ČB
Příspěvekod Mischkad » středa 21. květen 2014, 13:47
Gretino, pro holčičky tu nic nemám, ale mohla bychprobrat šatník něco poslat paní, může paní poslat nějakou konfekční velikost ? ono to xxxl je dost zavádějící :-)

M.
Mischkad
Klevetnice
Klevetnice

3288 příspěvků
03. březen 2009
Květníček
Příspěvekod Gretina » středa 21. květen 2014, 21:33
Shellovka píše:Ahoj Greti, super že jsi zpátky :hura:
holkám určitě něco pošlu a zbývá mi tu obr krabice věcí po klukách, letní i zimní, (vel. tak 116-140) a pytel bot.
Dále pár maličkostí na vybavení pokojíčku (tapetová bordura, kapsáře na stěnu vedle postele, polštářky), knížky, hračky.
Můžu rovnou někam odvézt, když mi písneš kontakt, ať tě nezavalím doma :-)
Stejně tak nabízím pomoc při odvozu když budeš kdykoliv potřebovat
ahoj Daniela

Děkuji moc, určitě využiji tvojí nabídky :-*
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008