ADV TOP
ADV LEFT

U GRETINY

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gretina » čtvrtek 18. červen 2015, 17:10
Zuziky píše:Greti, najdu doma par pexes a reklamnich drobnosti, pomuze to ? (opravdu spis kusy nez desitky ks...a nebo vyuzijes jinde? )

a jen ze zvedavosti se zeptam, jak se maji "tvoje ovecky" ? :-) nejvic myslim na to, jak dopadlo Maxik s tatinkem a Robinsonka.....a predpokladam, ze Kralovna k sobe nasla Krale (kdyz uz ma princatka :-) ) ....a snad je pani z Ase zdravotne ok (koukala jsem na jeji FB, holky tedy rostou do krasy, mela by si poridit vzduchovku :) )

Zuzi, každej kousek se hodí ;-)

Jinak co se týče tatínka s Maxíkem, ty žijí celkem poklidný, spokojený život, bydlí u jedné staré paní, pomáhají jí s údržbou domu a paní dělá babičku Maxovi - spokojenost na obou stranách. Bohužel o Robinsonce nemám už žádné zprávy, ztratila se neznámo kam :(
Ale Královna už má asi půl roku krále, je moc šťastná, i když ještě trochu zrazená a ublížená, ale myslím, že dvojčata a nový král jí brzy přesvědčí jak vypadá obrovské štěstí.
No a holčičky a paní z Aše tak tam je to tak asi nastejnou, jednou lépe, jednou hůř, ale v zásadě jsou všichni spolu takže vlastně dobrý ;-)
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Katynam » čtvrtek 18. červen 2015, 17:13
Ahoj,

mám nakoupeno - papíry, čtvrtky, nějaké pastelky, krepáky, lepidla atp.), ale na poštu se dostanu až v pondělí, nevadí? Pošlu balíkem do ruky
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katynam
Krafařka
Krafařka

724 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Gretina » čtvrtek 18. červen 2015, 18:27
Katynam píše:Ahoj,

mám nakoupeno - papíry, čtvrtky, nějaké pastelky, krepáky, lepidla atp.), ale na poštu se dostanu až v pondělí, nevadí? Pošlu balíkem do ruky

Nevadí, stačí aby to došlo do 30.6. Děkuji moc :erik:
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Gretina » pátek 19. červen 2015, 18:36
DNES DORAZILY PLYŠÁCI - DĚKUJEME :erik: :hura:
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Gretina » pondělí 22. červen 2015, 10:15
DĚVČÁTKA MOJE, TENTO TÝDEN JE POSLEDNÍ NA ZAPOJENÍ SE DO TÉTO AKCE NA POMOC HENDIKEPOVANÝCH A POSTIŽENÝCH DĚTÍ, PROTO VÁS ZNOVU PROSÍM, POKUD NĚKDO MŮŽE PŘISPĚT NĚČÍM ZE SEZNAMU BUDEME MOC RÁDI :-* :-* :-* :erik:
Gretina
Howgh
Howgh

6000 příspěvků
17. květen 2008
Příspěvekod Katynam » úterý 30. červen 2015, 18:49
Greti prosim, od vcerejska mas neprectenou sz a balik vidim od 24.cervna stale nehnuty :(
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katynam
Krafařka
Krafařka

724 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Martina » úterý 30. červen 2015, 19:02
Ahoj,

doufám, že ten můj sluníčkovej dneska dorazil :palma: jsem samozřejmě posílala včera s dodáním dneska.
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod LauEs » čtvrtek 08. říjen 2015, 22:59
Ahoj Gretino,
zatím jsem pár let pouze sledovala tvoje aktivity tady na BC a musím smeknout.
Blíží se Vánoce a já bych nějak chtěla přispět - takže pokud budou tví chráněnci něco potřebovat, sem s tím (bylo mi v době nouze pomoženo, a tak mám pocit, že je na čase "to vrátit").

LauEs
LauEs
Žvatlalka
Žvatlalka

164 příspěvků
21. prosinec 2013