ADV TOP
ADV LEFT

Dobroprázdniny u Milevska 2.-16.8.

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuzka84 » sobota 05. červenec 2014, 19:11
Ivca79 píše:Je možný, že v tuhle dobu budeme s dětma 15 km od vás. Pokud budu s autem, tak bysme vás možná jeli nějaký den navštívit, případně by to šlo i opačně :makeup:

a my to zase máme kousek a jezdíme za Milevsko k babičce a ráda bych některé BC členky viděla naživo :mrgreen: , takže by jsme vás tam případně taky mohli navštívit :)
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Zuzka84
Howgh
Howgh

7721 příspěvků
21. září 2006
české budějovice
Příspěvekod Zuzka84 » sobota 05. červenec 2014, 19:16
ad operátor - my máme vodafone a O2 a u manželovo rodičů v pohodě. Dřív jsme lezli na schody, aby jsme mohli telefonovat, ale teď poslední dobou už je to úplně OK.
Zuzka84
Howgh
Howgh

7721 příspěvků
21. září 2006
české budějovice
Příspěvekod Frndulka » sobota 05. červenec 2014, 19:30
Na chalupě jedeme všichni na T-mobile, volání i internet. Mobilní internet mi tam frčí rychle, wifi od T-mobilu je dost pomalá.
Ale to záleží místo od místa, po půl kilometru to může být jinak. Spíš bych se zeptala majitele statku, jaké oni tam používají připojení.

M.
Frndulka
Drbna
Drbna

4560 příspěvků
20. září 2006
Prágl
Příspěvekod Ame » pátek 18. červenec 2014, 20:46
NA NÁSTĚNCE AKTUALIZACE STAVU - všichni, kdo mi napsali včetně termínu, se vejdou do domu, od 7.8. je v domě ještě místo.
Jeden rodinný stan bereme s sebou a rozložíme, bude k dispozici (případně starším dětem, pokud by chtěly někdy přespat venku).

Víska rozkošná, hospoda kousek otevřená pouze ve středy, pátky a soboty, s výtečným točeným Bernardem desítkou a jedenáctkou - chůvičky s sebou :) hřišťátko přes cestu, ve Lhotě "dávají lišky dobrou noc" = auto projede výjimečně. Obchůdek se základními potravinami v místě.
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Mirabilis » sobota 26. červenec 2014, 10:09
já bych chtěla prosím 7. - 9.8 jeden velkej dva malý, miminu beru postýlku
Mirabilis
Kecka
Kecka

1799 příspěvků
12. březen 2010
Příspěvekod Ame » sobota 26. červenec 2014, 10:13
Mirabilis píše:já bych chtěla prosím 7. - 9.8 jeden velkej dva malý, miminu beru postýlku

super, těšíme se!

vazmu s sebou nějakou mýdlovou výbavu a musím z něčeho vyrobit dobropokladničku :)
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Katchen » středa 30. červenec 2014, 10:53
Ahoj Ame,
tak se pomalu chystáme... Prosím pěkně - statek má nějaké číslo popisné, nebo nelze minout? Pojedeme od Strakonické. V pondělí možno přijet hned ráno/dopoledne?

Jak budeme spát - mám brát miminí postýlku? Pokud budeme mít k dispozici alespoň jednu manželskou postel, tak se s dětmi vejdu a postýlku s chutí nechám doma.

Hospodu, krámek i liščí "dobrou noc" registruji a těším se. Zatím počítám s odjezdem ve středu, případně bychom setrvali do čtvrtka, bude-li místo (bude záviset na našem dalším odjezdu na dovolenou rodinnou a na mé panice).

A ještě bych poprosila do SZ (mně i Lachtaničce) telefon, na kt. budeš k zastižení, kdybychom bloudili apod.

díky a těšíme se
Katchen
Katchen
Howgh
Howgh

5266 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Lachtanicka » středa 30. červenec 2014, 15:10
Ahoj,
my dorazíme v pondělí odpoledne až navečer; dopoledne má mimino (doufejme poslední) kontrolu na rehabilitaci v Motole, takže odjezd z Prahy vidím nejdřív tak ve tři.
Stále platí, že bychom se rádi zdrželi do čtvrtka.

Místo postýlky bych raději vzala cyklovozík coby kočárek pro starší - asi by nám úplně stačil nějaký ten rozkládací gauč, případně možnost sundat si matraci z postele a spát (mimino a já) na zemi. Šlo by to?

A ještě mi straší v hlavě, co s vařením, ovšem P. se právě probudil, tak kdyžtak napište, jak se to jeví vám (společné, zvlášť, hospoda?). Zkusím taky něco vymyslet, večer nakouknu a napíšu.
A. + ♀ 10/2011 + ♂ 10/2013
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Ame » středa 30. červenec 2014, 16:58
ŠTĚPÁNCE VYLEZLY NA DLANÍCH PUCHÝŘKY, PODEZÍRÁM HAND-FOOT-MOUTH. Je bez teplot. Ozvu se, jak to vypadá zítra.
Nepředpokládám zatím rušení akce, upozorňuju, že se u nás něco děje :( Kdyby se mělo cokoli měnit, budu rozesílat SZ.
Naposledy upravil Ame dne 30. červenec 2014, 20:42, celkově upraveno 1
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ame » středa 30. červenec 2014, 20:35
Katchen píše:Ahoj Ame,
tak se pomalu chystáme... Prosím pěkně - statek má nějaké číslo popisné, nebo nelze minout? Pojedeme od Strakonické. V pondělí možno přijet hned ráno/dopoledne?

Jak budeme spát - mám brát miminí postýlku? Pokud budeme mít k dispozici alespoň jednu manželskou postel, tak se s dětmi vejdu a postýlku s chutí nechám doma.

Hospodu, krámek i liščí "dobrou noc" registruji a těším se. Zatím počítám s odjezdem ve středu, případně bychom setrvali do čtvrtka, bude-li místo (bude záviset na našem dalším odjezdu na dovolenou rodinnou a na mé panice).

A ještě bych poprosila do SZ (mně i Lachtaničce) telefon, na kt. budeš k zastižení, kdybychom bloudili apod.

díky a těšíme se
Katchen

jsme od soboty, takže v pondělí můžete dorazit kdykoli. čp neznám, ale je to tam malinkaté, dáme si sraz u obchodu/kostela/hospody (všechno hned vedle sebe) a prozvoníme se..? telefonní číslo pošlu sz

hned z kraje, jak plánujete přijet 4 bc-uživatelky (chacha, snažím se vyhnout slovu "maminky" :palma: ) současně, pokud některá jedete autem a máte místo, raději jednu cestovní postýlku vezměte s sebou, část těch lůžek tvoří rozkládací gauče a ty jsou vždycky užší, než klasické dvojlůžko. Auto to uveze a pokud na to dojde, vyndat se z něj nakonec ani nemusí..? ;-)

telefon rozešlu všem

teď jde ještě o to, jak dopadne Štěpánčino "HFM" (či co to je) a kdo budete mít odvahu to chytit :-Z - pořád je bez teploty
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ame » středa 30. červenec 2014, 20:41
Lachtanicka píše:Ahoj,
my dorazíme v pondělí odpoledne až navečer; dopoledne má mimino (doufejme poslední) kontrolu na rehabilitaci v Motole, takže odjezd z Prahy vidím nejdřív tak ve tři.
Stále platí, že bychom se rádi zdrželi do čtvrtka.

Místo postýlky bych raději vzala cyklovozík coby kočárek pro starší - asi by nám úplně stačil nějaký ten rozkládací gauč, případně možnost sundat si matraci z postele a spát (mimino a já) na zemi. Šlo by to?

A ještě mi straší v hlavě, co s vařením, ovšem P. se právě probudil, tak kdyžtak napište, jak se to jeví vám (společné, zvlášť, hospoda?). Zkusím taky něco vymyslet, večer nakouknu a napíšu.

Postele viz výše, až to uvidíme, tak se porovnáme. "Dvojpokojový" stan je v záloze taky. Na počet vychází všechno v domě, ale není lůžko jako lůžko, znám to od nás.

Vaření bych navrhovala společné, ale domlouvat se dá, až když je "směna" na místě, podle alergií, diet, preferencí. Nějaký základ potravin beru s sebou.
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Lachtanicka » středa 30. červenec 2014, 20:52
To je pech, chudák Štěpánka...

Já bych se taky přikláněla ke společnému vaření, jen v tom případě právě moc nevím, jaké s sebou v tom případě tahat suroviny apod. Asi bych brala nějaký základ, a pak bych se klidně zhostila zásobovací funkce a dojela třeba do Milevska do nějakého supermarketu. Když mi dáte přesný seznam, nákupy zvládám. :D

Ad postýlka - se zpožděním mi došlo, že mi v tom děti nebudou chtít spát. :oops: P. ještě možná, ale nevím, jak bych ho odtamtud v noci dolovala na kojení, ale C. ani náhodou. "S tebou, mami, s tebou!" :palma:
A. + ♀ 10/2011 + ♂ 10/2013
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Ame » středa 30. červenec 2014, 21:04
fakt si myslím, že se složíme, do stanu mám navíc nafukovací matrace (které se taky dají rozložit uvnitř). Právě z toho kraje, když nás je 5 mamin, nejsou u toho otcové, takže nejsou zvlášť zvýšené nároky na soukromí ;-)

o Štěpku by nebylo, (teda s horečkou ji samo že nikam nepotáhnu), ale čistě podle standardního průběhu by se měly "už jenom" dohojovat puchýřky - nicméně právě ta tekutina v nich je infekční. Takže strach mám o návštěvy a hlavně mimina a batolata - leda že by to někdo bral jako dobroburzu viru, že jo :holka:
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Kvjetina » středa 30. červenec 2014, 21:23
Ahoj, my jednu cestovni postylku vezmeme. Pocitam, ze v ni bude spat Eliska. Hrozne v noci cestuje a z normalni postele by spadla. No a s miminem Luckou jsem predpokladala, ze budu spat na jedny posteli. Nevim sice jak dame uspavani (taky cestuje a musi se nekam zarejt hlavou), ale jsem pripravena ji pripadne i unosit.

Co se tyka jidla, tak jsem pro spolecne vareni vsema deseti. :)

Jo a holky berete pro batolata treba odrazedla? Bude tam na to teren? Resp. co planujete vzit s sebou? Omlouvam se za nejapny dotaz, ale poprve jedu sama s holkama. :palma:

Co se tyka HFM, tak se jdu mrknout co to vlastne je.
Kvjetina
Žvatlalka
Žvatlalka

228 příspěvků
07. listopad 2011
Příspěvekod Ame » středa 30. červenec 2014, 21:43
jestli si můžu vybrat :oops: naberu radši odrážedla, než cestovní postýlku, naše nebyla víc než rok použitá a je zapadaná prachem :mrgreen:
Ame
Howgh
Howgh

6254 příspěvků
07. listopad 2006