ADV TOP
ADV LEFT

Dobroprázdniny u Milevska 2.-16.8.

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lachtanicka » pátek 08. srpen 2014, 08:22
Pane jo, my měli celou cestu na sever sluníčko, až v Praze jsme vjeli do mírného deště.

Nejdramatičtější část cesty byl vjezd do garáže, neboť sousedi, co stojí na dvoře naproti vratům do naší garáže, zaparkovali poněkud debilně (zacouváno, přední kola hluboko před nakresleným stáním, za zadkem dobrý metr a půl místa). Ale dala jsem to bez ztrát na majetku. ;-)

Dojela jsem opět rozklepaná zimou, pročež bych ráda věřila, že to byla nějaká podivná viróza nebo něco od těch bolavých zad, protože pokud by to mělo být od únavy, tak to znamená, že už asi fakt nic nevydržím a vám supermatkám nesahám ani po kotníky.
Ovšem dnes ráno se probudil s horečkou P., tak už fakt nevím.
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Katchen » pátek 08. srpen 2014, 08:51
Lachtanicka píše:Dojela jsem opět rozklepaná zimou, pročež bych ráda věřila, že to byla nějaká podivná viróza nebo něco od těch bolavých zad, protože pokud by to mělo být od únavy, tak to znamená, že už asi fakt nic nevydržím a vám supermatkám nesahám ani po kotníky.
Ovšem dnes ráno se probudil s horečkou P., tak už fakt nevím.

Hele, supermatko, já bych řekla, že únava je v tvém případě na místě. Měla jsi to z nás nejnáročnější - 10 m hemžící se mimino k nedomluvě je podle mě na takovéhle akce strašně nepraktické a pro singldovolenkáře likvidační. My už ty děti můžem vypustit a občas i z dohledu. Shrnuto, podtrženo si myslím, že to "pouhou" únavou být klidně může a rozhodně to neznačí, že jsi chcípák. Pepíkova horečka může být podle mě klidně taky jen únava - moje děti to tak mívaly.
Katchen
Howgh
Howgh

5200 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Janika3 » pátek 08. srpen 2014, 08:56
Paráda. Konečně něco kam se vyplatí tu dálku jet, a já si všimnu s křížkem po funuse. :-Z To mám za to, že jsem tu dobu nebyla... :D

Zbytku, užijte si to moc!
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Ame » pátek 08. srpen 2014, 17:39
Janika3 píše:Paráda. Konečně něco kam se vyplatí tu dálku jet, a já si všimnu s křížkem po funuse. :-Z To mám za to, že jsem tu dobu nebyla... :D

Zbytku, užijte si to moc!

Až do příští neděle se sem ještě jedna rodina vejde ;-)

jaké supermatky? je to věkem dětí, fakt!
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Lachtanicka » neděle 10. srpen 2014, 07:07
Holky, díky za útěchu. Tak to vypadá, že mimino a já jsme si HFMD fakt dovezli. C. zatím známky nemoci nejeví, ale vzhledem k tomu, že mi ráno upíjí Caro a bratrovi ocucává láhev s vodou, tak si příliš velké naděje nedělám.
Akorát tu máme ještě R. a v úterý mají jet s mužem do Holandska. To mě tedy poněkud znepokojuje a nevím, jak moc má ještě smysl zavádět nějakou karanténu.
To Holandsko jsem jaksi neuvážila - prostě mi vzhledem k mírnosti Š. průběhu přišlo nízké riziko nakažení pro nás a ani jsem neřešila, koho bychom případně nakazili dál (a nějak jsem předpokládala delší inkubační dobu, asi jako u neštovic).

Ale jinak to fakt bylo výborné.
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Ame » neděle 10. srpen 2014, 17:33
poté, co v prvním běhu frčely dopravní prostředky, dohadujou se tu teď děti o dva bublifuky :D

Lachtaničko, přeju posílenou imunitu, a hlavně ať to přežijete i v duševním zdraví :erik:
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ame » úterý 12. srpen 2014, 14:22
včera Tábor v dešti (ze strašidelného podzemí děti rychle vycouvaly, skřítkov a muzeum lega je naopak zaujaly velmi pozitivně), dneska Hluboká (my prohlídku vzdaly, zato jsme vyrazily do galerie - Dorka si kromě Muchy vyžádala i sbírku moderních soch a gotické madony a otočily se na dětském hřišti, největším v ČR)
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Lachtanicka » čtvrtek 14. srpen 2014, 13:41
Tak jen hlásím, že jsme se nakonec neosypali, i když i doktorka v pondělí na kontrole přikyvovala, že ten nástup dost odpovídal.
A doufám, že vám v těchhle dnech není v domečku moc zima.
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Janika3 » pátek 15. srpen 2014, 07:51
Díky za nabídku, kdybych si toho všimla o týden dřív.... můžu sledovat, bude-li se akce opakovat za rok, budu ji čekat :)
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Ame » pátek 15. srpen 2014, 16:29
Lachtanicka píše:Tak jen hlásím, že jsme se nakonec neosypali, i když i doktorka v pondělí na kontrole přikyvovala, že ten nástup dost odpovídal.

to jsem si oddechla, děkuju za zprávu :erik:
Lachtanicka píše:A doufám, že vám v těchhle dnech není v domečku moc zima.

přestaly jsme spát u otevřeného okna ;-)
Janika3 píše:Díky za nabídku, kdybych si toho všimla o týden dřív.... můžu sledovat, bude-li se akce opakovat za rok, budu ji čekat :)

Opakovala bych ráda, potřebuju uprostřed prázdnin při zavřené školce a družině program (=děti na hraní) pro obě holčičky, doma by mě sežraly zaživa :mrgreen: Totožnou lokalitou si ovšem jistá být nemůžu, i když bych ráda směrem na Čechy, nám by přeci jenom vyhovoval aspoň o půl hodiny kratší dojezd (jedeme 2:50, pokud do toho nevlezou kamiony a traktory :palma: )
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Janika3 » pátek 15. srpen 2014, 20:22
Na týden pojedu klidně do Vídně :D
děti taktéž
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Zlutydabel » pondělí 18. srpen 2014, 08:48
Tak my hlásíme, že po krásně stráveném týdnu ve velmi milé společnosti jsme zpět v realitě :-( Je to těžké, nikomu se nechtělo do práce a Elince je smutno za Dorinkou...

Moc děkujeme Ame za nápad a organizaci, bylo to super :-*

Jdu splnit příjemnou povinnost zaslaní našeho příspěvku na tuto dobrodovolenou :D Ame píšu sz. Pa
Zlutydabel
Klábosilka
Klábosilka

407 příspěvků
17. červenec 2009
Berounsko
Příspěvekod Zlutydabel » pondělí 18. srpen 2014, 08:49
Ame píše:
Janika3 píše:Díky za nabídku, kdybych si toho všimla o týden dřív.... můžu sledovat, bude-li se akce opakovat za rok, budu ji čekat :)

Opakovala bych ráda, potřebuju uprostřed prázdnin při zavřené školce a družině program (=děti na hraní) pro obě holčičky, doma by mě sežraly zaživa :mrgreen: Totožnou lokalitou si ovšem jistá být nemůžu, i když bych ráda směrem na Čechy, nám by přeci jenom vyhovoval aspoň o půl hodiny kratší dojezd (jedeme 2:50, pokud do toho nevlezou kamiony a traktory :palma: )

:hura:
Zlutydabel
Klábosilka
Klábosilka

407 příspěvků
17. červenec 2009
Berounsko
Příspěvekod Ame » pondělí 18. srpen 2014, 08:57
Zlutydabel píše:Tak my hlásíme, že po krásně stráveném týdnu ve velmi milé společnosti jsme zpět v realitě :-( Je to těžké, nikomu se nechtělo do práce a Elince je smutno za Dorinkou...

Moc děkujeme Ame za nápad a organizaci, bylo to super :-*

Jdu splnit příjemnou povinnost zaslaní našeho příspěvku na tuto dobrodovolenou :D Ame píšu sz. Pa

nápodobně :erik:
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Ame » pondělí 25. srpen 2014, 10:57
Na účet Zrnek bylo účastnicemi dobrodovolené připsáno 9 600 kč :hura: (z toho 9400 kč pod VS 999 a 200 kč pod VS 111), DĚKUJU :erik: :erik: :erik: :erik: :erik: a posílám po srdíčku pro každou z vás
Ame
Howgh
Howgh

6229 příspěvků
07. listopad 2006