ADV TOP
ADV LEFT

DS šablona na kalendář a diář 2015 pro ZRNKA

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lucka73 » pátek 26. září 2014, 10:12
Letos opět pro Zrnka Siťa (PST Design) a Iri připravily pro Zrnka o.s. šablonu pro kalendář na rok 2015 a novinku letošního roku šablonu pro diář na rok 2015.

Veškeré utržené peníze půjdou na Zrnka. Při objednání se můžete domluvit i na tom, že by vám byly fotografie do šablony doplněny (za úplatu, která opět půjde na Zrnka) - samozřejmě vše do té doby, pokud to bude reálné stihnout. (takže neváhejte a obejdnávejte!)

Takže si můžete vybrat:

Měsíční kalendář na rok 2015

zakoupit ho můžete ZDE

Obrázek

za 90,- Kč

nebo

Diář na rok 2015

zakoupit ho můžete ZDE

Obrázek

za 140,- Kč
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Kory » pátek 26. září 2014, 12:24
diář užasnej - mam dotaz - to je nastavený pro oboustraný tisk stran za sebou na drátenou vazbu?

moc by se mi líbil pro maminku, ale dycky dene bojuju s tim pořadí listu v tisku.

makytko - pokud si to představuju správne, tak ti to vytisknou v každym copycentru - oříznou a svažou.

jen ten náhled je malej a já nevim zda je to tak jak si myslim.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Lucka73 » pátek 26. září 2014, 17:45
Tak to jsem ráda, že se vám diář líbí. :)

K tisku mám informace od Siti (díky které tato akce vůbec je - je to celé práce její a Iri):

Pokud jde o tisk, tak je to konzultované a upravené podle požadavků www.vytisknuti.cz. (ti by taky měli z každého vytištěného kusu něco málo poslat na Zrnka), takhle je to domluvené s majitelem.
Vytištěný vzor už je na cestě z tiskárny k holkám, co to vyráběly, pak se nafotí důkladněji. Je to takový deníček s tvrdší lesklou úvodní stránkou.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Kory » pátek 26. září 2014, 18:14
tak já počkam na fotky,
ale mysim si že je to tak jak si myslim, což by bylo skvelé, budu delat velké diáře a le moje maminka miluje tyhle uzké a já s tim dycky děsně bojuju, tak bych mela dve mohchy jendu ranou -dárek pro maminku a drobnost pro zrnka.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod IriCreative » pátek 26. září 2014, 18:54
Milé dámy,
malinko se do toho vložím. V pondělí budou z tiskárny odesílat balíček, hned jak dojde nafotím rozevřený diář. Jinak se bude jednat o klasickou sešitovou vazbu. Jde o to, že pružinky jsem zamítla z důvodu, že by mohly v kabelce poškrábat mobil atd. a navíc ta sešitová vazba bude i skladnější :). Diář má celkově /počínaje přední stranou/ 36 stran :).

Viděla jsem náhled už vytištěného a moc se mi to líbí, je to takové pěkné retro, už se na něj těšte :)))) :erik: :erik: :erik:
IriCreative
Pískle

3 příspěvků
26. září 2014
Příspěvekod Claudia » pátek 26. září 2014, 19:27
diář je vážně povedenej !!!!
Claudia
Diskutérka
Diskutérka

2321 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Yvča » pátek 26. září 2014, 19:36
Taky se mi ten diář moc líbí, bezva nápad!
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3053 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Lucka73 » pátek 26. září 2014, 19:52
Iri - jsi hodná, že jsi napsala. Budu se těšit na fotku! Díky!!!
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Kory » pátek 26. září 2014, 20:08
sešitová vazba, fakt ? jéé to je skvelý nesnášim řazení k tisku 1,3,9,11... dycky se seknu :palma: .

no to budu ješteb štastbnejší, to jsem ani nedoufala, tešim se moc :o))))

já to tu hltím,a le fakt nekritizuju, jsem nekriticky nadšená, jedna zpráva lepší než druhá, holky díky
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod IriCreative » sobota 27. září 2014, 09:13
Nebojte holky, ten diář je očíslovaný tak, aby jste to fakt jen vzaly, doplnily a jen v tiskárně daly tlačítko nahrávat... a pak už jen meleme, meleme a diář je doma :)))..... :holka:
IriCreative
Pískle

3 příspěvků
26. září 2014
Příspěvekod Lau » sobota 27. září 2014, 09:44
Holky, to je geniální. Diář na příští rok potřebuju jako sůl a tenhle se mi moc líbí. Jen jsem přemýšlela, jestli ho ve vytisknuti.cz budou umět udělat a ono je to s nimi přímo domluvené.

:hura:
Lau
Klevetnice
Klevetnice

3494 příspěvků
21. září 2006
Kolínsko
Příspěvekod Maty » pondělí 29. září 2014, 10:13
Lucko, stolní a rodinný budou také? Ty bych nutně čepobovala!!!
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10397 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zubejda » pondělí 29. září 2014, 10:26
To už budou zase vánoce?!!

Každopádně super, začnu pomalu vybírat fotky. Dosud jsem objednávala vždycky přes Aprilmouse, to je ale asi bez zrnek? Pak poprosím pro nás pomalejší, jak mám objednávat? Kalendář i diář, ten maličkej budu chtít pro sebe. ;)

Díky!

Zuz
Zubejda
Klábosilka
Klábosilka

593 příspěvků
07. březen 2011
Viničné Hory
Příspěvekod Lucka73 » úterý 30. září 2014, 06:25
Maty píše:Lucko, stolní a rodinný budou také? Ty bych nutně čepobovala!!!

Ne, letos Zrnka vlastní kalendáře vydávat nebudou. Určitě to ještě vyjde v článku, ale abys na ně nečekala.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Lucka73 » úterý 30. září 2014, 06:30
Zubejda píše:To už budou zase vánoce?!!

Každopádně super, začnu pomalu vybírat fotky. Dosud jsem objednávala vždycky přes Aprilmouse, to je ale asi bez zrnek? Pak poprosím pro nás pomalejší, jak mám objednávat? Kalendář i diář, ten maličkej budu chtít pro sebe. ;)

Díky!

Zuz

Zubejdo - možnosti jsou vlastně 2. Záleží na tom, jak jsi na tom s prací s grafickejma programama.

V každým případě je postup následující:
1) koupíš šablonu
2) vybereš vhodné fotky
3) vložíš je do šablony (a tady je ta druhá možnost - pokud to sama nezvládneš a nebo neumíš, domluv se s prodejcem - za úplatu ti to pomůžou udělat)
4) hotový listy kalendáře nebo diáře pošleš do tiskárny
5) dočkáš se hotových výrobků a raduješ se ;)

Tisknout můžeš kdekoliv (vybrat si můžeš sama - podle ceny, kvality, zkušeností....). Diář je dohodnutý na www.vytisknuti.cz. Tam ti samozřejmě rádi vytisknou i kalendáře,a le rozhodnutí je samozřejmě na tobě.

A samozřejmě - šablonu kupuješ jednou, kalendářů a diářů si můžeš vytisknout povícero.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006