ADV TOP
ADV LEFT

Dobropiknik ve Stromovce tuto neděli 20.9.

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Frantishka » úterý 08. září 2015, 12:04
Ahoj! A díky!

Fran + 3 ks (bez třetího) + asi pes :)

Ráda vás (zase) uvidím. Akorát to hřiště si nejsem jistá, vláček (pardon tramvaj!) si nepamatuju. Katchen, prosím, je to to hřiště, kde jsme byly před 2 roky společně? Já s tříměsíčním T.?
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2345 příspěvků
28. prosinec 2011
Příspěvekod Katchen » úterý 08. září 2015, 12:54
Fran, jupí!! :hura:

Ne, je to jiné hřiště - u restaurace Vozovna. U planetária doleva a pak stále vpřed. Je to podle mě o něco blíž než to v ďolíku.

Zadej si do map Restaurace Vozovna Stromovka
Katchen
Howgh
Howgh

5232 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Betula » úterý 08. září 2015, 13:31
Ahoj, my bysme možná dorazili taky já+3. Od kolika hodin prosím?
Betula
Kecka
Kecka

1583 příspěvků
29. září 2006
ČR
Příspěvekod Lora » úterý 08. září 2015, 14:32
Karoli, miluji tě, nechceš si mě vzít? :erik:

Velmi se omlouvám, jsem opravdu úplně k.o. - září a k tomu řešíme zoufale bydlení (buď se rozvedeme, nebo přestěhujeme :) ). Ale akci připravím!

Budeme tam cca od toho poledne asi do podvečera.

Je to tu: http://www.vozovna-stromovka.cz/kontakt/

Na opačném konci hřiště, než je restaurace, je taková ta lanová prolézačka "pavouk". U ní je plácek pod stromy, kde budeme mít základnu.

Budu s dovolením přidávat postupně, co mě napadne (kdokoli čiňte prosím totéž, budu vám vděčná), nejsem teď bohužel schopna jakékoli koncepce.

Pokud byste měli něco objemnějšího na prodej, klidně si obchod předjednejte zde, ať máte větší šanci, že věc neponesete domů (a třeba někoho i inspirujete k dalším odvážným nabídkám ;-) ).
Hned začnu: nechcete někdo OPRAVDU OBŘÍ dětský spací pytel (model "na ramínka")? Je bohatě vatovaný, jako peřinka, nepoužívaný, barva neutrální. Tříleté H. akorát.

Těším se moc! Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Gejby » úterý 08. září 2015, 15:54
Dá se tam někde parkovat, nebo se musím táhnout zase tam od Vltavy ?
Zvažuju, zvažuju.
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Karoli » úterý 08. září 2015, 16:22
Tam autem nedojedes, musíš to nechat u Vltavy nebo u výstaviště...
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Karoli » úterý 08. září 2015, 16:23
Lora píše:Karoli, miluji tě, nechceš si mě vzít? :erik:

Velmi se omlouvám, jsem opravdu úplně k.o. - září a k tomu řešíme zoufale bydlení (buď se rozvedeme, nebo přestěhujeme :) ). Ale akci připravím!

Budeme tam cca od toho poledne asi do podvečera.

Je to tu: http://www.vozovna-stromovka.cz/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na opačném konci hřiště, než je restaurace, je taková ta lanová prolézačka "pavouk". U ní je plácek pod stromy, kde budeme mít základnu.

Budu s dovolením přidávat postupně, co mě napadne (kdokoli čiňte prosím totéž, budu vám vděčná), nejsem teď bohužel schopna jakékoli koncepce.

Pokud byste měli něco objemnějšího na prodej, klidně si obchod předjednejte zde, ať máte větší šanci, že věc neponesete domů (a třeba někoho i inspirujete k dalším odvážným nabídkám ;-) ).
Hned začnu: nechcete někdo OPRAVDU OBŘÍ dětský spací pytel (model "na ramínka")? Je bohatě vatovaný, jako peřinka, nepoužívaný, barva neutrální. Tříleté H. akorát.

Těším se moc! Lora

Loro,tebe kdykoliv,jsi v nasi rodine velmi oblíbená a krom toho miluješ moje psy :)
Karoli

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Karoli » úterý 08. září 2015, 16:48
My poptáváme dřevěné malé hračky pro mimi :) a hata by prosila od hedunky odkoupit knížku Anička u moře :)
Karoli

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lachtanicka » úterý 08. září 2015, 17:01
Karoli píše:My poptáváme dřevěné malé hračky pro mimi :) a hata by prosila od hedunky odkoupit knížku Anička u moře :)

Karoli, pokud nám to vyjde a dorazíme, dřevěné hračky pro mimi rádi doneseme. Právě jsme vytřídili... :)
A. + ♀ 10/2011 + ♂ 10/2013
Lachtanicka
Treperenda
Treperenda

1445 příspěvků
29. červen 2011
Příspěvekod Le_chat_noir » úterý 08. září 2015, 17:53
Lachtanicka píše:
Karoli píše:My poptáváme dřevěné malé hračky pro mimi :) a hata by prosila od hedunky odkoupit knížku Anička u moře :)

Karoli, pokud nám to vyjde a dorazíme, dřevěné hračky pro mimi rádi doneseme. Právě jsme vytřídili... :)

Též tridime :-)
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Karoli » úterý 08. září 2015, 19:02
No prima :)
Dále sháníme věci s mimoňskou tématikou :)
Karoli

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lora » úterý 08. září 2015, 22:27

Kájo, jestli se fakt přestěhujeme na tu samotu u hřbitova (kde jsem nikdy, nikdy nechtěla bydlet!), tak kupuju oba tvé psí sympaťáky i když nejsou na prodej a navrch ještě párek argentinských dog :palma: .
Heda už běhá dva dny po bytě a knihu hledá. Strašně se těší na Háťu!
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Rysavka » středa 09. září 2015, 08:25
Měl by někdo zájem o obleční cca 110/116 na holčičku? Jsou to spíš letní věci (trička, kraťasy, šatičky, sukýnky, tepláky), co jsme teď vyřadili. Já za to snad ani nic nechci, jen se toho chci zbavit :-) Kdyby měl někdo zájem, vyberu ty hezký a přivezu.
Pak tu mám sandály KEEN velikost zjistím doma, ale myslím tak 27-28 (?) barva taková lososová s barenými proužky, nošené byli jednu sezonu a pak do tělocvičny. A nějaké baleriny vel.30.
Naposledy upravil Rysavka dne 09. září 2015, 08:37, celkově upraveno 1
Markétka 02/2006 - Maruška 04/2009 - Martínek 09/2010
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2258 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Lora » čtvrtek 10. září 2015, 10:55
Miss, když tak se moc těším!

POZOR!!! Budou na prodej výborné Hedunčiny palačinky!!! :)
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Lora » čtvrtek 10. září 2015, 11:02
Katchen píše:Fran, jupí!! :hura:

Ne, je to jiné hřiště - u restaurace Vozovna. U planetária doleva a pak stále vpřed. Je to podle mě o něco blíž než to v ďolíku.

Zadej si do map Restaurace Vozovna Stromovka

Milá Katchen, stále ještě poptáváte věci na písek?
Taška došla?

STÁLE POPTÁVÁME KABELKY A TAŠTIČKY!

Kdybyste se chtěl někdo zbavit nějakého toho Little Pony nebo jak se to jmenuje :-? . Vytáhla jsem onehdá z poplenice nějakou šílenou plastovou konvici a vyklubal se z ní domeček pro koníčka, kterého nemáme (a asi by udělal radost :roll: )

Bereme jakékoli Spidermany a figurky dalších bojovníků (jména si odmítám pamatovat) a figurky zvířátek.

Kupuji všechno, co vám vyrostlo na zahráce! :)
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha