ADV TOP
ADV LEFT

DOBROŠITÍ pro Lulu (Praha)

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Ursus » neděle 08. leden 2017, 15:35
Super akce!

Bylo by možné zkrátit tylovou sukni? Je to jen kus tylu či čehosi průhledného přes minišaty. Já ani nevím, jestli je to reálné :palma:
Kdyby ne, prosila bych taktéž fiktivní bundu
Ursus
Žvatlalka
Žvatlalka

159 příspěvků
18. prosinec 2011
Příspěvekod Mirabilis » neděle 08. leden 2017, 20:52
I já prosím číslo účtu diky
Mirabilis
Diskutérka
Diskutérka

2017 příspěvků
12. březen 2010
Příspěvekod Xsamotar » neděle 08. leden 2017, 21:09
Le_chat_noir píše:Pokud byste měly málo práce, já mám hodně zkracování ;-)

Tak ty jsi hlavně na horách, ne? :)
Jinak si přijeď, stejně tam asi u jednoho stroje budu sedět já :)
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22678 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Pájík » neděle 08. leden 2017, 21:20
Tangerine píše:
Pájík píše:Zip na fusaku do kočáru je asi moc což?? Ale něco tu asi najdu.

Myslím, že by to neměl být problém - zjistím. (Já osobně si troufnu jen na ty lehčí věci - zkracování a tak. Ale možná v rámci získání praxe vyměním pod odborným dohledem zip u manželových kalhot. Ten mě snad nezabije, když to zmrvím.) Každopádně by sis musela sehnat vhodný zip. Zipy v dílně nemáme.

Zip si koupím to je jasný, fusak klidně poskytnu na "pokus". Minule stála výměna cca 500, to seženu jiný na mne, ale když jde o dobrou věc.....
Pájík
Drbna
Drbna

4807 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Pixar » neděle 08. leden 2017, 21:38
Tangerine píše:
Pixar píše:To je naprosto Bozi akce :hura: Jen ja bych potrebovala zasit kousek roztrhle podsivky v kabatu :oops: , pidi kousek ve svu tricka (ja bych to mela urco kostrbaty) a zkratit zavesy, slo by to? Me byste zachranily (ja sotva prisiju knoflik) a mela bych dobry pocit z vydanych penez, cenu bych akceptovala. Pokud bude zdravi, muzu v obou terminech a v jakemkoli case. Dekuji.

Pix, jasně, že by to šlo. ;-)

A pokud by někdo měl o podobné služby v rámci dobroakce zájem a jen by se mu to nehodilo v tu sobotu (kdy se v dílně budeme opravám a úpravám oděvů věnovat), tak není problém se domluvit na individuálním předání a opětovném vyzvednutí oblečení třeba i v průběhu pracovního týdne.

Dekuji, to je skvele :) Jeste bych k tomu poprosila obsit 2 nevelke kusy latky (ze bych uz konecne :palma: mela zaves(k)y na to urcite misto)

Koukam, ze tedy 21. 1., pisu si datum (to je jedno v kolik hodin prijdu ?nebo hned rano?), prosim presnou asdresu do SZ a tlf. kontakt pokud mozno, kdybych bloudila :oops: ci musela vyslat muze (nevim, zda budeme zdravi....). Podsivka v kabatu by prosim spechala na miste, ostatni ani ne, klidne muzu vyzvednout jindy, ale zalezi na vas. Platit muzu vse hned toho 21., i kdyby nebylo vse hotovo, nebo jak reknete, no.

Moc dekuji :)
Od tebe jiskra stačí
Na popel shoří stromy
V dobrém i ve zlém stojíš
Doteky v zemi s pocitem viny
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2799 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Puisek » neděle 08. leden 2017, 21:59
Ahoj, Tange skvělý nápad!!! Ráda bych si také nechala opravit "fiktivní bundu", dejte prosím vědět číslo účtu, nebo můžu přímo na Zrnka pod nějakým VS???? :erik:
Díky dámy! Verča
Puisek
Krafařka
Krafařka

880 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Pájík » neděle 08. leden 2017, 22:11
Tangerine píše:
Pájík píše:
Tangerine píše:

Myslím, že by to neměl být problém - zjistím. (Já osobně si troufnu jen na ty lehčí věci - zkracování a tak. Ale možná v rámci získání praxe vyměním pod odborným dohledem zip u manželových kalhot. Ten mě snad nezabije, když to zmrvím.) Každopádně by sis musela sehnat vhodný zip. Zipy v dílně nemáme.

Zip si koupím to je jasný, fusak klidně poskytnu na "pokus". Minule stála výměna cca 500, to seženu jiný na mne, ale když jde o dobrou věc.....

To je výzva! Tak já už si kdysi zvládla vyměnit zip u bundy, ale je na tom dost znát, že to dělal amatér. :D

Tange, fusak má za sebou 4 děti a je mu 8 let, jako jo, se zipem bych ho asi prodala, ale své si odsloužil, když bude po pokusu schopen odsloužit svou poslední zimu, je mi celkem fuk, že to nebude jako "od švadleny"...hlavně, že batolák neomrzne a já ho nebudu muset motat do dalších dek přes nefunkční fusak a nebo hledat na mmb jiný fusak....
Pájík
Drbna
Drbna

4807 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Xsamotar » neděle 08. leden 2017, 22:26
Pájík píše:
Tangerine píše:
Pájík píše:
Tangerine píše:

To je výzva! Tak já už si kdysi zvládla vyměnit zip u bundy, ale je na tom dost znát, že to dělal amatér. :D

Tange, fusak má za sebou 4 děti a je mu 8 let, jako jo, se zipem bych ho asi prodala, ale své si odsloužil, když bude po pokusu schopen odsloužit svou poslední zimu, je mi celkem fuk, že to nebude jako "od švadleny"...hlavně, že batolák neomrzne a já ho nebudu muset motat do dalších dek přes nefunkční fusak a nebo hledat na mmb jiný fusak....

Já mám třeba doma docela volný fusak.. kdyby náhodou :D
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22678 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Ursus » neděle 08. leden 2017, 22:59
Tangerine píše:
Ursus píše:Super akce!

Bylo by možné zkrátit tylovou sukni? Je to jen kus tylu či čehosi průhledného přes minišaty. Já ani nevím, jestli je to reálné :palma:
Kdyby ne, prosila bych taktéž fiktivní bundu

Mělo by to jít. Přidala jsem tě na nástěnku.

Díky
Ursus
Žvatlalka
Žvatlalka

159 příspěvků
18. prosinec 2011
Příspěvekod Pájík » neděle 08. leden 2017, 23:09
Xsamotar píše:
Pájík píše:
Tangerine píše:
Pájík píše:
Tangerine píše:

Tak ho schovej, kdyby náhodou, na hory asi bude třeba funkční, tady přežiju s dekama :D :D
Pájík
Drbna
Drbna

4807 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Rysavka » pondělí 09. leden 2017, 09:18
Tangerine píše:
Puisek píše:Ahoj, Tange skvělý nápad!!! Ráda bych si také nechala opravit "fiktivní bundu", dejte prosím vědět číslo účtu, nebo můžu přímo na Zrnka pod nějakým VS???? :erik:
Díky dámy! Verča

Děkuji. Nápad nebyl můj. Já jsem jen vrchní organizátor. :D

Co se týká fiktivních objednávek, tak jsem dnes domluvila s Miss, že je až do konce ledna můžete realizovat přes tento Zrnka účet: 2900682819/2010, v platbě uvádějte variabilní symbol 111

Tange díky. Tak já doma konečně pozašívám dětem čepice a sobě roztrženou vnitřní kapsu a pošlu něco na zrnka :-)
Markétka 02/2006 - Maruška 04/2009 - Martínek 09/2010
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2458 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Caresse » pondělí 09. leden 2017, 10:02
Platba odeslána, ale nemůžu slíbit, že se mi doma podaří něco dobro-zašít. Šuplík s věcmi na spravení přetéká a vidím to spíš tak, že vyhážu věci, co z nich děti mezitím stihly vyrůst :oops: tak snad Vám moc nezkazím morálku :)
Caresse
Pískle

51 příspěvků
30. leden 2015
Příspěvekod Missorka » pondělí 09. leden 2017, 10:09
Tange, pls, hoď ty účty na nástěnku, díkes.
Missorka
Adminka

39581 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Kaktuska » pondělí 09. leden 2017, 10:11
Tangerine píše:
Rysavka píše:
Tangerine píše:
Puisek píše:Ahoj, Tange skvělý nápad!!! Ráda bych si také nechala opravit "fiktivní bundu", dejte prosím vědět číslo účtu, nebo můžu přímo na Zrnka pod nějakým VS???? :erik:
Díky dámy! Verča

Děkuji. Nápad nebyl můj. Já jsem jen vrchní organizátor. :D

Co se týká fiktivních objednávek, tak jsem dnes domluvila s Miss, že je až do konce ledna můžete realizovat přes tento Zrnka účet: 2900682819/2010, v platbě uvádějte variabilní symbol 111

Tange díky. Tak já doma konečně pozašívám dětem čepice a sobě roztrženou vnitřní kapsu a pošlu něco na zrnka :-)

Ryšavko, to je geniální způsob dobrošití. :D :erik:

No super, dvě mouchy jednou ranou - přinutím se pokročit v šití a zašívání a pomůžu dobré věci! Díky za nakopnutí!! Ikdyž bych se ráda zúčastnila i osobně, ale Verču neudám a mám to přes celou Prahu.
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1154 příspěvků
25. duben 2007
Praha
Příspěvekod Pájík » pondělí 09. leden 2017, 10:33
Tangerine píše:
Pájík píše:
Xsamotar píše:
Pájík píše:
Tangerine píše:
Pájík píše:
Tangerine píše:

Tak ho schovej, kdyby náhodou, na hory asi bude třeba funkční, tady přežiju s dekama :D :D

No to je mi důvěra! :D

Já ti/vám věřím, ale taky žiju dle hesla "Štěstí přeje připraveným". :D :D :D
Pájík
Drbna
Drbna

4807 příspěvků
20. září 2008