ADV TOP
ADV LEFT

DMS pro BABYKLOKÁNKY po novu

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lucka73 » pondělí 20. březen 2017, 08:33
Zdravím všechny BCkafařky i náhodné nahlížející.

Protože BabyKlokánci jsou součástí Zrnek a Zrnka - to je prostě Baby-cafe, dovoluji si i touto cestou upozornit všechny, kteří již BabyKlokánky podporují a zároveň třeba i nalákat ty, kteří by se chtěli BabyKlokánky podpořit, že dnešním dnem dochází k inovaci zasílání dárcovských SMS.

Dnešním dnem, tj. od 21.března 2017 je možné BabyKlokánky podpořit ve třech cenových hladinách a nebo trvalou dárcovskou SMS.

Podrobnosti lze najít na stránkách poskytovatele - www.darcovskasms.cz, nebo na stránkách Zrnek, nebo na stránkách BabyKlokánků.

Ve zkratce tedy návod, jak můžete BabyKlokánky podpořit...

Pro zaslání jednorázového příspěvku
je třeba zaslat SMS na tel. číslo 87 777 ve tvaru

DMSmezeraBABYKLOKANCImezera30

DMSmezeraBABYKLOKANCImezera60

DMSmezeraBABYKLOKANCImezera90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč a BabyKlokánci z této částky získávají 29, 59 nebo 89 Kč.

Jako potvrzení dostanete zpětnou SMS ve tvaru:
Dekujeme. Vase DMS BABYKLOKANCI ve vysi 30 nebo 60 nebo 90 Kc byla prijata. Vice informaci na www.darcovskasms.cz

Pro zaslání trvalé podpory
tedy pro trvalou podporu, tj. na dobu neurčitou, a to až do doby, kdy dárce trvalou DMS odvolá je třeba zaslat SMS na tel. číslo 87 777 ve tvaru

DMSmezeraTRVmezeraBABYKLOKANCImezera30

DMSmezeraTRVmezeraBABYKLOKANCImezera60

DMSmezeraTRVmezeraBABYKLOKANCImezera90

Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč/měsíc a BabyKlokánci z této částky získávají 29, 59 nebo 89 Kč/měsíc.

Jako potvrzení dostanete zpětnou SMS ve tvaru:
Dekujeme. Trvala podpora BABYKLOKANCI ve vysi 30 nebo 60 nebo 90 Kc je aktivovana. Pristi platba probehne za 30 dnu. Pro ukonceni zaslete STOP BABYKLOKANCI na 87 777. www.darcovskasms.cz

Prosím tedy všechny, kteří BabyKlokánky podporujete, abyste těmto změnách věnovali pozornost.
A rozhodně se vůbec nebudeme zlobit, kdybyste se někdo rozhodl "vyzkoušet, jak to funguje" a nějakou DMS nám zaslat. :)

Za celý tým Zrnek a BabyKlokánků chci poděkovat za veškerou podporu, kterou nám věnujete a za veškerou finanční pomoc, kterou nám zasíláte.
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod Petulka82 » úterý 21. březen 2017, 08:37
Děkuju za nakopnutí :-*
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka

2575 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Lucka73 » úterý 21. březen 2017, 09:06
Petulka82 píše:Děkuju za nakopnutí :-*

Díky moc za podporu :erik:
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006
Příspěvekod -evka- » pondělí 27. březen 2017, 18:48
Možná by bylo vhodné dát na stránky nové informace. Když jsem vloni sháněla info, kde a jak pomoci, tak na obou stránkách (zrnka i babyklokánci) to vypadalo, že již nefungují.

Poradila jsem si, ale bylo mi to líto.
-evka-
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lucka73 » úterý 28. březen 2017, 05:59
-evka- píše:Možná by bylo vhodné dát na stránky nové informace. Když jsem vloni sháněla info, kde a jak pomoci, tak na obou stránkách (zrnka i babyklokánci) to vypadalo, že již nefungují.

Poradila jsem si, ale bylo mi to líto.

Máš pravdu. Ovšem s tímhle "bojujeme" pořád. Asi nějak dost dobře neumíme "prodat" to, co se dělá.

Zkusím na tom zapracovat ;).
Lucka73
Howgh
Howgh

8402 příspěvků
11. listopad 2006