ADV TOP
ADV LEFT

Nože - dárek - SOS

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vydra » pondělí 14. září 2009, 21:36
Pavlisek píše:Dypečku no já jsem je právě taky do myčky nedala, ani jednou... poté, co mi začaly reznout nerezové příbory, tak už jsem poučena :D :D :D

Jinak třeba příboráky a sekyrka od nich je ok ;)

Nevím jak keramické nože, ale nože všeobecně by se do myčky neměly dávat vůbec, páč se v myčce tupí.
I ZA MRAKY POŘÁD SVÍTÍ SLUNÍČKO
Na vola nenarazíš, ten do tebe vrazí sám.
Vydra
Howgh
Howgh

8121 příspěvků
05. říjen 2007
Plzeň
Příspěvekod Lenulda » úterý 15. září 2009, 09:15
No já teda nejsem pověrčivá, takže bych asi neřešila pokud dostanu nože. Takže za mě, já bych byla za takový dárek do kuchyně vděčná :-) Jinak mám klasicky Fiskars, ty jsou teda super a pak jsem podlehla i keramickým nožům. Právě jsem si objednala Ceratio, zdála se mi dobrá cena, dostanu otiž ještě škrabku a stojánek (ten teda nic moc), ale zajímavý. Jsem na to zvědavá, ale nemám problém s noži zacházet. Fiskarsy mám taky v dřevěném špalku na lince a do myčky ani náhodou. Takže u keramických to budu dělat taky tak.
Lenulda
Pískle

6 příspěvků
14. září 2009
Kolín