ADV TOP
ADV LEFT

CAKE POPS do formy, jaky recept?

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Michalka » úterý 22. duben 2014, 13:07
Receptu na tvarovane Cake pops bez formy jsem nasla hodne, ale jaky nejlip pouzit k naliti do formy. Napadlo me testo na pernik nebo na biskupsky chlebicek, ale urcite je nejake vhodnejsi :-)
Michalka
Treperenda
Treperenda

1108 příspěvků
22. srpen 2010
Příspěvekod Kory » úterý 22. duben 2014, 19:48
já bych zkusila recepty na mufiny
Kory
Howgh
Howgh

6919 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Rysavka » pondělí 16. únor 2015, 13:35
Zkusím oživit tuto diskuzi.

Čím cake pops zdobíte?

Dcera - 9 let - by chtěla oslavit narozeniny tak vymýšlím co by holky (bude jich cca 6) mohly dělat a napadla mě lízátka cake pops. Doma jsme již dělali a zdobili jsme čokoládovou polevou - tmavou a bílou (od Dr Otkera myslím+ nějaké barevné sypání. Markétku to bavilo moc, zdobila statečně asi hodinu a půl. Ale ráda bych aby to holky měly barevné - jak udělat barevnou polevu na lízátka? Šla by obarvit třeba bílková co se dává na perníčky? Nebude moc stékat dolu? I s tou čokoládou mi to moc nešlo a když byla nahřátá moc tak tekla dolu a když málo nedalo se namáčet. A nebo obarvit bílou čokoládovou polevu? Vím, že se prodává barevná čoko poleva, ale přiznám se, že se mi ji naposled nepodařilo rozpustit tak aby se to dalo jako poleva použít. Poradí někdo? Holky si myslím by to mohlo bavit, místa na to je v kuchyni nebo na stole dost aby se všechny vešly a nepřekážely si. Zas by to bylo něco jiného a ještě si odnesou něco domů.
Za každý nápad předem děkuji. R
Markétka 02/2006 - Maruška 04/2009 - Martínek 09/2010
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2257 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Rysavka » pondělí 16. únor 2015, 13:43
Teď mě ještě napadlo, že by šel vyrobit mléčný marcipán - vyválela by se placka a ta by se dala na lízátka + by si dělaly drobné zdobení kytičky a tak také z marcipánu. Myslíte, že by to šlo?
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2257 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Pájík » pondělí 16. únor 2015, 22:28
Rysavka píše:Teď mě ještě napadlo, že by šel vyrobit mléčný marcipán - vyválela by se placka a ta by se dala na lízátka + by si dělaly drobné zdobení kytičky a tak také z marcipánu. Myslíte, že by to šlo?

Šlo, neumím to, jen jsem u kamarádky co peče i dorty na FB viděla Cake popsy obalené v potahovce. Já to nezkoušela. Mě se osvědčila jen tmavá čoko poleva, z čokolády ne koupená poleva tu už nikdy nekoupím nerozpouští se to, hrudkuje to a není to dobrý.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3763 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Rysavka » úterý 17. únor 2015, 08:45
Pájík píše:
Rysavka píše:Teď mě ještě napadlo, že by šel vyrobit mléčný marcipán - vyválela by se placka a ta by se dala na lízátka + by si dělaly drobné zdobení kytičky a tak také z marcipánu. Myslíte, že by to šlo?

Šlo, neumím to, jen jsem u kamarádky co peče i dorty na FB viděla Cake popsy obalené v potahovce. Já to nezkoušela. Mě se osvědčila jen tmavá čoko poleva, z čokolády ne koupená poleva tu už nikdy nekoupím nerozpouští se to, hrudkuje to a není to dobrý.

A prosím, když děláš čokoplevu z čokolády přidáváš do té čokolády nějaký tuk? A jde udělat i z bílé? Díky
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2257 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy