ADV TOP
ADV LEFT

Aby párek vklouznul?

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ratta » úterý 13. leden 2015, 09:59
Plenko, škoda, měla jsem domácí hotdogovač, jsem ho tuším vyhodila. Byl super v tom, že tu díru hezky otoustoval, takže byla hladká a tudíž zásun taky.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Katchen » úterý 13. leden 2015, 10:03
Holky, tady už chybí jen fotky a nákresy dokumentující jednotlivé postupy. Fakt vtipná diskuze! :D
Katchen
Howgh
Howgh

5248 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Dib » úterý 13. leden 2015, 10:22
jo jo, plenko, z dlouhého párku udělám polokrátký párek. ale chápu, že to pak není ten pravý jediný.. zas z toho míň teče kečup, ač je po celé délce hojně lubrikován.
Dib
Drbna
Drbna

4459 příspěvků
15. listopad 2006
tělem dobříš, srdcem valašsko
Příspěvekod Jana12 » úterý 13. leden 2015, 11:09
Mám doma kovovou paličku na maso, ale malou. Tak že kdybys měla větší, tj. tlustší rukojeť (nebo topůrko? ), dala by se nahřát třeba v troubě a díra do rohlíku by se dělala lépe.
Jana12
ZRNKA tým
ZRNKA tým

7558 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gondwana » úterý 13. leden 2015, 11:23
Na místním městském bazárku radili starou kovovou kulmu......ale tam je to celkově ujeté a DIVné :hura:
Gondwana
Howgh
Howgh

6515 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Zahradnice » úterý 13. leden 2015, 12:31
Pěkné téma :D .
Kdyby někdo potřeboval starou kovovou kulmu
Gondwana píše:Na místním městském bazárku radili starou kovovou kulmu......ale tam je to celkově ujeté a DIVné :hura:

, tak bych jednu měla někde mít, pokud se nepletu ;-) .
Zahradnice
Krafařka
Krafařka

644 příspěvků
19. říjen 2007
na kopečku
Příspěvekod -rachel- » úterý 13. leden 2015, 14:36
Dlouho jsem se nezasmála u tak banální diskuze. A taky jsem si dlouho nečistila monitor, tak teď už musím, protože je poprskán.
-rachel-
Klevetnice
Klevetnice

3204 příspěvků
28. květen 2007
Příspěvekod Jezule » úterý 13. leden 2015, 14:55
Já to dělám tak, že rohlík uprostřed šikmo přeříznu a dávám do toho buď kratší páreček nebo jen kus dlouhé nožičky (uříznutým koncem dovnitř, aby to vypadalo tak, jak má). Nemám pak problém s tím, že mi kvůli krátké díře půl párku trčí ven.
Díru dělám tupým nožem, kterým uvnitř zakroutím. I prst se dá použít.
Ideální pro menší děti.

Bože :palma:
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Mamamila » úterý 13. leden 2015, 19:31
Dib píše:jo jo, plenko, z dlouhého párku udělám polokrátký párek. ale chápu, že to pak není ten pravý jediný.. zas z toho míň teče kečup, ač je po celé délce hojně lubrikován.

promiň, přestala jsem dýchat.........nebyl by nákres.........má představivost, ehm, jaksi, ehm

8-)
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Mamamila » úterý 13. leden 2015, 19:58
Jezule píše:
Díru dělám tupým nožem, kterým uvnitř zakroutím. I prst se dá použít.
Ideální pro menší děti.
:

Ale no tak, tohle už hraničí úplně se vším.
Jezule, Jezule :? :? :? :? :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Plenka » úterý 20. leden 2015, 19:35
Tak ženy, díky všem za tipy. Má zpětná vazba: při poslední příležitosti jsem koupila Poctivé dětské párky, které jsou mrňavé, krátké i tenčí, a dávala je do půlek rohlíků které skutečně jdou napíchnout podstatně hladčeji nežli celé dlouhé, neb se tam nehromadí střída z celé délky rohlíku

Obrázek

v tomto konkrétním případě jsem to teda podnikla i proto, že jsem si nebyla jista nakolik má kdo z hostů párty hlad, a aby mi každej nenakousal půlku rohlíku a nenechal zbytek :grr: takže jsem jim případně přidávala.

No a na příště teda zkusím trik s nakrojením vnitřku nožem, případnou lubrikaci sádlem, a našla jsem i paličku, co má tlustší držák než vařečka, a i při výběru rohlíků jsem se posledně specielně soustředila a vybírala rovné a tlusté oproti tenkým a zahnutým :-)

To by člověk neřekl jaká to je věda, takovej párek v rohlíku :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2674 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy
Příspěvekod Inkognito » úterý 20. leden 2015, 20:44
Missorka píše:Party s párkama v rohlíku, to je splněnej sen!

švagr chce toustový samoobslužný stůl na své svatbě... :D

inko globus s,
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Plenka » neděle 24. květen 2015, 17:46
tak jsem si na tuto diskusi vzpomněla když jsem zase rvala párek do rohlíku. koukám že již krásné 4 měsíce mám skvělou metodu, párek i rohlík krájím v půlce, prošťouchnu nejdřív vařečkou a následně tlustší paličkou, jde to výrazně líp, i je to pro ty děti lepší že se to líp "dávkuje", že dva párky by nesnědli a 1,5 je akorát :-) tož díky všem za tipy!!! jste zlaté! miluju BCčko :-)
Plenka
Diskutérka
Diskutérka

2674 příspěvků
18. červenec 2007
Praha / Řepy