ADV TOP
ADV LEFT

Červenec 2010

Pro maminky dětí narozených v roce 2010

Moderátor: Matulienka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Venaan » pondělí 04. červenec 2016, 17:42
Taky všem všechno nejlepší, nás oslava čeká příští týden. Dvojitou, já jsem si loni porod v těch vedrech musela opakovat, jednou mi to asi bylo málo :D
Edouch jde v září taky do školy, tak věřím, že to zvládne, bude mít stejnou paní učitelku jako měla Juli
Venaan
Klábosilka
Klábosilka

300 příspěvků
20. květen 2008
Příspěvekod Irysek » sobota 09. červenec 2016, 22:06
Ahoj holky, taky vás všechny moc zdravím a přeju dětem krásné narozky!
Míša jde taky v září, úplně chápu tvé obavy Sedmi, páč už jsem to jednou zažila s Tomíkem - ty rozdíly se bohužel neztratí ani dál, teď v jeho třetí třídě jsou tam partička velkých kluků (takže desetiletí skoropuberťáci), a pak skupinka těch malých, co jim teprve během prázdnin bude devět...no i šikana už proběhla, snad už to bude lepší.
Ale nevím, proč bych měla dávat dětem odklad, když jsou šikovní a do školy se těší, jenom holt jsou nejmladší a nejmenší. Míša má i jinou povahu než Tom, ten se o sebe postará :)
Tak krásné prázdniny, a třeba se se školákama zase rozepíšem ;-)
Irysek
Treperenda
Treperenda

1138 příspěvků
18. červenec 2007
Brno