ADV TOP
ADV LEFT

Špinarka :(((

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod -rachel- » pondělí 27. březen 2017, 10:07
Holky, vona fakt umřela. Já ji měla tak ráda...
a nejedou mi repráky, abych si ji pustila.
-rachel-
Klevetnice
Klevetnice

3355 příspěvků
28. květen 2007
Příspěvekod Peggy » pondělí 27. březen 2017, 10:11
Taky mi bude moc chybět. :(
Peggy
Drbna
Drbna

4707 příspěvků
13. únor 2008
Praha
Příspěvekod Amynka » pondělí 27. březen 2017, 10:13
Od rána tomu nemůžu uvěřit, pořád jsem doufala, že to bude dobrý :( :( Chtěla jsem na její koncert.

Byla skvělá zpěvačka, PANÍ zpěvačka, proto ji "přeju", že odešla bez bolesti a trápení. :erik: :erik:
Amynka
Krafařka
Krafařka

721 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Trixl » pondělí 27. březen 2017, 10:49
škoda, ještě jí zas tak moc nebylo
:erik:
Trixl
Howgh
Howgh

16294 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Julianna_ls » pondělí 27. březen 2017, 13:07
Další čistá duše odešla.

J.ls.
Julianna_ls
Treperenda
Treperenda

1036 příspěvků
20. srpen 2012
Příspěvekod Inkognito » pondělí 27. březen 2017, 13:11
Trixl píše:škoda, ještě jí zas tak moc nebylo
:erik:

Právě. :( Tahle smutná zpráva mě zasáhla nejen proto, že odešla úžasná ženská a zpěvačka, ale čím dál tím častěji si uvědomuji, že stát se může kdykoliv cokoliv ... Moje máma je o rok a půl starší než Špinarka a můj táta o půl roku mladší, prostě vrstevníci. (A možná mě to děsí i proto, že s oběma rodiči nemám tak úplně dořešené vztahy. Nic zásadního, ale přece.)

Inko (příliš osobní)

:milos:
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Linka » pondělí 27. březen 2017, 14:56
Linka
Howgh
Howgh

7588 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Carsa » pondělí 27. březen 2017, 15:38
Linka píše:https://www.youtube.com/watch?v=CUQwLTDXLr8 :milos:

Taky od rána poslouchám... :erik:
Carsa
Howgh
Howgh

5566 příspěvků
21. září 2006
Matička naše stověžatá
Příspěvekod Inkognito » pondělí 27. březen 2017, 16:22
Spinarka :erik: neskutecne skutecny HLAS. Skvela baba - mam rada jeji mysleni, mluveni, prirozene "od rany" chovani a vždycky me to zahreje, když mi připomene me koreny. Je s ni sranda, rozhovory nemaji chybu.

Jizdenka: https://www.youtube.com/watch?v=eOOOvqIXwZU

A tady, zeru ji: "Vite, my jsme Ostravaci, my takove blbosti na jízdenkách vzadu napsane nemame, to mají jen Prazaci" (berte to, prosim, jako nadsázku). S ni si pripadam tak uplne normalne :D

https://www.youtube.com/watch?v=D68iRPh9OM0

Když odesla do nebe moje maminka Veruska, bylo samozrejmosti, ze zpivala Verka "Jednoho dne se vratis". Je tam všechno :erik:

Palim cely den svicku a jo, placu.

InkoVerka
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Malvína » pondělí 27. březen 2017, 18:47
:erik: Mrzí mne to. Měli jsme lístky na koncert a nestihli jsme. :erik:
Měla bezkonkureční hlas.
Malvína
Drbna
Drbna

4230 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Misicka » pondělí 27. březen 2017, 19:26
Mrzí mne to, je to moje mládí, ale na druhou stranu aspoň měla krásnou smrt (já vím, jestli to tak jde říci), i když moc brzy, co to dneska je 65, to mi bude za "chvíli"... . Upřímnou soustrast pozůstalým, ale "Špinarka" bude s námi snad pořád.
Misicka
Howgh
Howgh

5411 příspěvků
01. leden 2007
Česká Lípa
Příspěvekod Wingec » pondělí 27. březen 2017, 20:05
koncert na Artu je super ..
my jsme ji tedy stihli i naživo, jsem za to hrozně šťastná
byli jsme celá rodina,v Sonu v Brně, musím se přiznat, že jsem si trochu říkala, co ta tetina už v letech může zazpívat, měla jsem docela strach, ale hrozně jsme ji chtěli vidět, milujem ty písničky
dodnes se jí omlouvám, protože co následovalo, mě úplně uzemnilo
tolik energie, já jsem vůbec nechápala, kde se to v ní bere, ona byla úplně neunavitelná , všem nakázala se zvednout a tancovat, bylo tam spousta starších, i dost starších lidí a všichni se fakt radovali jako blázni :)
jo a ještě byla děsně vtipná, ona si uměla dělat legraci nejvíc ze sebe, takový lidi mám ráda
dneska dávali odpoledne dokument, a nechtěla jsem se dívat, ale pak jsem si ho pustila, a jak tam líčila, jak jí přišel Pavlík na nevěru s Vávrou , tak jsem si skoro učůrla smíchy :mrgreen:
byla senzační :erik:
Naposledy upravil Wingec dne 27. březen 2017, 20:23, celkově upraveno 1
Wingec
Howgh
Howgh

10146 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Wingec » pondělí 27. březen 2017, 20:21
Missorka píše:
Wingec píše:koncert na Artu je super ..
my jsme ji tedy stihli i naživo, jsem za to hrozně šťastná
byli jsme celá rodina,v Sonu v Brně, musím se přiznat, že jsem si trochu říkala, co ta tetina už v letech může zazpívat, měla jsem docea strach, ale hrozně jsme ji chtěli vidět, milujem ty písničky
dodnes se jí omlouvám, protože co následovalo, mě úplně uzemnilo
tolik energie, já jsem vůbec nechápala, kde se to v ní bere, ona byla úplně neunavitelná , všem nakázala se zvednout a tancovat, bylo tam spousta starších, i dost starších lidí a všichni se fakt radovali jako blázni :)
jo a ještě byla děsně vtipná, ona si uměla dělat legraci nejvíc ze sebe, takový lidi mám ráda
dneska dávali odpoledne dokument, a nechtěla jsem se dívat, ale pak jsem si ho pustila, a jak tam líčila, jak jí přišel Pavlík na nevěru s Vávrou , tak jsem si skoro učůrla smíchy :mrgreen:
byla senzační :erik:

Wingec, není ten dokument někde online? Dík!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... -spinarova
Wingec
Howgh
Howgh

10146 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Inkognito » pondělí 27. březen 2017, 21:03
Miss, tech rozhovoru na YouTube je hafo, stoji za to! Dostala od syna dotykac (se chtela "pochlubit", jak pokrocila, pac ona a technika nee, jak vysledujes v ruznych poradech) a koukala, kdyz ji rika Sip, ze pry chytry telefon. Mno, pohoda, proste "u nas" se fakt rika dotykac, zadny smart. Koukala jsem snad na vsechny mozne porady s ni dneska ("Mela jsem starsiho, stejne stareho a mladsiho a je to uplne jedno". "Chlap je bud hezky nebo chytry nebo proste chlap" apod. :D ). Vecer davali i starsi Vsechnoparty a curala jsem, jak vypravela, jak nasla stipky a Sip nechapal. Tez jsem patrala v pameti, ze cesky je to skvor :D No, to bych nerekla, stipka je proste stipka. Ted skoncil koncert s ni a Petrou Janu TV Barrandov a Spinarka teda valcovala... Wingec, co davala, jsem si dneska tez pustila a dobre, fakt stoji za to :mrgreen: Mam rada jeji bezprostrednost. Co si ji na zivo pamatuju, energicka byla.

InkoVerka
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Bazalka » pondělí 27. březen 2017, 21:29
Taky jsem zaplakala. A úplně nejraději mám "Kouzlo bílejch čar v duetu s Langerovou... :erik:
Bazalka
Pískle

65 příspěvků
10. říjen 2006
Kladno