ADV TOP
ADV LEFT

Duben 2011

Pro maminky dětí narozených v roce 2011

Moderátor: Matulienka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Salvia » středa 02. duben 2014, 12:50
Ahoj , všechny vás zdravím a děkuji AYE za SMS. Sice sem občas zabloudím a sleduji, jak se vám daří, ale na sraz tentokrát nedorazíme. Je mi to líto, ale máme teď hodně hektický čas.
Řeším školku pro Adrianku a zároveň si budu muset hledat novou práci. Vendulka dělá přijímačky na gympl a Jana bude maturovat. Do toho všeho nám Vendulka , tak trochu záhadně, onemocněla. Bolí jí hlava a měla pozitivní boreliozu, ale pouze z krve, v mozkomíšním moku se neprokázala. Doktoři se nás snaží přepinknout jeden na druhého , již několik měsíců jí vyšetřují a zatím víme jenom to , že má ve velmi špatném stavu páteř. Chodí na fyzioterapii, ale změny zatím moc nejsou a hlava bolí dál. No snad bude lépe.
Doufám, že budete hodně fotit, aby jsem vás viděla , alespoň takhle. Krásně si to v neděli užijte a mějte se fajn.
Salvia
Žvatlalka
Žvatlalka

297 příspěvků
02. září 2010
Příspěvekod Jitro » pátek 05. květen 2017, 11:00
Vážené a milé,

máme domluvený sraz 22.6. okolo 9:30 u lachtanů v ZOO Praha.

Dorazím já, Madla, Jana, Katy, Ája, jestli to bude zapadat do programu Ivě, tak i ona. Eliška asi bude v práci, ale kdyby ne .. :) a Jitka maká v práci za dva, to je pešek.

Byl by tu ještě někdo, kdo by chtěl dorazit?
S. 07/2009 - kluk, R. 04/2011 - kluk, L. 04/2014 - holka
Jitro
Treperenda
Treperenda

1245 příspěvků
27. listopad 2008
Praha 8