ADV TOP
ADV LEFT

12mýtů o jogurtu

Moderátoři: Trixl, Hope

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Norreen » pondělí 06. únor 2012, 20:34
Taky dělám a protože nemám po ruce mlékomat, tak kupuju selské mléko od olmy a do něj Holandii. Ale nenamáhám se skleničkama, protože ten hrnec stejně z lednice zmizí takovým tempem, že se to ani nevyplatí. Mladej je jogurtovej závislák
Norreen
Diskutérka
Diskutérka

2453 příspěvků
13. prosinec 2007
Mělník
Příspěvekod Trixl » pondělí 06. únor 2012, 20:47
na vápníček ještě krabičku sardinek mi radili, mlíčko nemůžu :)
Farayo proč odmítáš i sýr a jogurt, máš alergii nebo něco? Kdybych mohla tak syrovátku, tvaroj, jogurt, sýry bych moc ráda.
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Biba » úterý 07. únor 2012, 18:09
K výrobě první várky jsme použili bílý jihočeský ve skleničce, jinak necháváme asi lžičku z posledního.
Biba
Howgh
Howgh

5127 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Biba » úterý 07. únor 2012, 18:14
Llevelyn píše:Greti, já jsem kuchařský partyzán, sypu od oka :D ve fázi.. a vmíháme kulturu. Takže nasypu to sušený mlíko, přidám živej jogurt a dokopy zamíchám metličkou. Recept povídá 8 lžic na 1l

A nebo s kulturou.. http://conovehonakopci.cz/?p=4012

Dávám 4 lžice sušenýho nízkotučnýho na litr plnotučnýho, zamíchám do studeného, zahřeju a pak zamíchám kulturu a naliju do skleniček
Biba
Howgh
Howgh

5127 příspěvků
21. září 2006