ADV TOP
ADV LEFT

Konvektomat - halogenová trouba

Moderátoři: Trixl, Hope

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Karkulka » středa 05. září 2012, 21:41
Dobrý večer všem,
v duchu motta "Tady se ví vše" sem letím pro rady. Viděla jsem teď několikrát reklamu v televizi na konvektomat neboli halogenovou troubu a ačkoliv bývám vůči věcem z Tv shopů naprosto imunní, tentokrát mě to (i manžela) nějak zaujalo a přemýšlíme o koupi. Máte jí někdo? Co všechno v ní děláte? Prostě a jednoduše, je to k něčemu? ;)

kód cibulka - no tu bych tam samozřejmě dala taky. :)
Karkulka
Kecka
Kecka

1983 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Evaas » čtvrtek 06. září 2012, 08:18
Ja to nevlastnim, ale počula som o tom a asi aj jedla z toho. Pretože som si v jednej rešte dala vypražený syr a vobec nebol mastný ale ani trochu. čo sa mi velmi páčilo a keď som sa na to spýtala človeka od fachu tak mi vysvetlil , že to mohlo byť robené práve v tom konvektomate a potom som si tam dala aj kuracie prsia vypražené a tiež super mne sa to páčilo a ani som netušila, že sa to dá kúpiť aj do domácností ale ak je to ono,tak určite pre to niečo podniknem aby som to mala.
Obrázek

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrázek
Evaas
Kecka
Kecka

1938 příspěvků
31. květen 2008
Banska Bystrica
Příspěvekod Chnapik » čtvrtek 06. září 2012, 08:21
Tak za nás - k ničemu :D My to teda dostali, ale jednou jsem v tom zkusila udělat kuře + brambory a vůbec nás to nenadchlo.
Možná bude mít někdo jiný názor...

Jinak když už, tak určitě ne ten z reklamy v TV, ale nějaký dražší a hlavně aby se tam toho dost vešlo.
Chnapik
Howgh
Howgh

6159 příspěvků
24. únor 2007
Břeclav
Příspěvekod Marhulka » čtvrtek 06. září 2012, 09:09
Za nás též k ničemu :( - máme to ve sklepě - zkoušela jsem dělat hranolky - nechutnali nám z trouby jsou lepší, pak jsem v tom dělala maso, brambory zalité smetanou a pak jsem to musela předělat do pekáčku a dopéct v troubě
ale je fakt , že k tomu nemám žádné recepty, takže to byl pokus omyl :(
Marhulka
Treperenda
Treperenda

1186 příspěvků
05. březen 2008
Příspěvekod Mischkad » čtvrtek 06. září 2012, 11:44
Hlavně jestli k tomu nedávají i Horsta ...

Obrázek

:D
M.
Mischkad
Klevetnice
Klevetnice

3288 příspěvků
03. březen 2009
Květníček
Příspěvekod Karkulka » čtvrtek 06. září 2012, 12:59
Horsta nechci! :D
Karkulka
Kecka
Kecka

1983 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod potatofield » středa 01. únor 2017, 16:07
My konvektomat máme doma už roky a jsme s ním naprosto spokojení. ;-) Maso z něho je výborné i jiné další věci, celkem často to využíváme. Koupili jsme ho tuším asi před 4 lety a pořád slouží stejně, takže já můžu jenom doporučit. Dost se nám líbí, že kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. Tím pádem může produkovat jak suché, tak vlhké teplo. Má opravdu spoustu využítí :) Určitě doporučuji si o konvektomatech něco přečíct, pokud se rozhodujete o jeho koupi.
potatofield
Pískle

1 příspěvků
01. únor 2017