ADV TOP
ADV LEFT

"KRÁMY" :-)

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :hura: :-Z :? :-? :oops: :palma: ;-) :roll: :grr: :holka: :kluk: :erik: :mimiholka: :mimikluk: :-* 8-) :kafe: :xx: :mnam: :-| :mrgreen: :makeup: :sunny: :cry: :milos: :kladivo:
BBCode je zapnutý, [img] je zapnutý, [flash] je zapnutý, [url] je zapnuté, Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu

Rozšířit náhled Přehled tématu: "KRÁMY" :-)

Re: "KRÁMY" :-)

Příspěvek od Katest » 19. leden 2017, 15:31

Prodám otočné křesílko IKEA modré.
Osobní odběr Plzeň
cena 500,-

edit: nabízím i jinde

Příspěvek od Ajuska79 » 18. leden 2017, 08:22

Nikdo jiný se neozval, takže je tvůj.
Napíšu do SZ adresu.
Pajous píše:Ahoj,
pokud si robot ještě nikdo nevzal, tak já bych ho brala. Jsem pražská a osobní předání by bylo ideální.

Pavla

Ajuska79 píše:
Alík píše:Ajusko, když si ho nevezme E-liska, tak já bych ho brala.
Děkuju Alik

Tak Alíku, co ty? :-) Ještě pro jistotu upozorňuji, že jsem z Prahy a pokud není možné osobní předání, tak musím připočítat ještě poštovné. Děkuji za pochopení

Příspěvek od Nelinda » 18. leden 2017, 08:00

Klaris píše:nabízím dvoje brusle pro malé holky, oboje v bílorůžové kombinaci, oboje nastavitelné . Jedny jsou jen jen lední, vel 27-30, druhé jsou s přehazovacími kolečky/noži, vel 29-32
Používané, po dvou až třech dětech. Cena dohodou :-) Fotky možné zájemcům na mail

Klaris, posílám sz.

Příspěvek od Kvjetina » 18. leden 2017, 06:18

modrinka píše:Milé dámy, sháním tento kapsář z IKEA, který už nemají v nabídce. Neválí se některé z vás doma nevyužitý a chce se ho zbavit? Ráda koupím, na barvě nezáleží.

Obrázek

Ahoj, my máme a dáme. :) Napiš SZ, domluvíme se. K.

Příspěvek od Pajous » 17. leden 2017, 21:41

Ahoj,
pokud si robot ještě nikdo nevzal, tak já bych ho brala. Jsem pražská a osobní předání by bylo ideální.

Pavla

Ajuska79 píše:
Děkuju Alik

Tak Alíku, co ty? :-) Ještě pro jistotu upozorňuji, že jsem z Prahy a pokud není možné osobní předání, tak musím připočítat ještě poštovné. Děkuji za pochopení

Příspěvek od Klaris » 17. leden 2017, 21:10

nabízím dvoje brusle pro malé holky, oboje v bílorůžové kombinaci, oboje nastavitelné . Jedny jsou jen jen lední, vel 27-30, druhé jsou s přehazovacími kolečky/noži, vel 29-32
Používané, po dvou až třech dětech. Cena dohodou :-) Fotky možné zájemcům na mail

Příspěvek od Katchen » 16. leden 2017, 16:35

Melino, já bych si ho vzala. Píšu SZ.

Příspěvek od Melina » 16. leden 2017, 14:27

Dámy, nehodil by se někomu voucher do Knihy Dobrovský? Je v hodnotě 500,-, blbec jsem si to špatně přečetla a nelze uplatnit při nákupu přes internet. Dala bych ho za půlku, přece jen mě stál nasbírání bodů.

Příspěvek od modrinka » 12. leden 2017, 11:41

Milé dámy, sháním tento kapsář z IKEA, který už nemají v nabídce. Neválí se některé z vás doma nevyužitý a chce se ho zbavit? Ráda koupím, na barvě nezáleží.

Obrázek

Příspěvek od Kacerice » 12. leden 2017, 09:46

Jeste nabizim:
1. aniball pouzivany s kondomem
2. Kolotoc nad postylku hrajici melodii, je to na natazeni (neni potreba baterie), plastovy se zavesenymi zviratky.
V pripade zajmu vse nafotim.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Příspěvek od Kacerice » 12. leden 2017, 09:42

Holky, mam tady monitor dechu nany, je po trech detech, ale funguje bezchybne, zadbe plane poplachy.
Za 500 + posta, nebo osobni prevzeti Praha, Praha Zapad.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Příspěvek od Ajuska79 » 12. leden 2017, 09:02

Děkuju Alik

Příspěvek od E-liska » 12. leden 2017, 08:29

Tak asi ne, přecejen myslím, že bych ho plně nevyužila a zabíral by místo... Přenechávám dalším zájemcům :)

Příspěvek od Alík » 10. leden 2017, 17:06

Ajusko, když si ho nevezme E-liska, tak já bych ho brala.
Děkuju Alik

Příspěvek od E-liska » 10. leden 2017, 13:41

Ajusko, předběžně bych možná měla zájem... Rozmyslím se a dám vědět, jo? :)

Poslední diskuze
    Poslední příspěvky
      Poslední komentáře
        © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

Partnerské odkazy