ADV TOP
ADV LEFT

"KRÁMY" :-)

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) :( :hura: :-Z :? :-? :oops: :palma: ;-) :roll: :grr: :holka: :kluk: :erik: :mimiholka: :mimikluk: :-* 8-) :kafe: :xx: :mnam: :-| :mrgreen: :makeup: :sunny: :cry: :milos: :kladivo:
BBCode je zapnutý, [img] je zapnutý, [flash] je zapnutý, [url] je zapnuté, Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu

Rozšířit náhled Přehled tématu: "KRÁMY" :-)

Re: "KRÁMY" :-)

Příspěvek od Mermaid » 07. leden 2018, 13:15

Poptávám 2 autosedačky 15 - 36 kg, nebourané a z nekuřáckého auta. Jako náhradní do druhého auta, takže na barvě, vyšisování apod. mi nesejde.

Příspěvek od Nelinda » 06. leden 2018, 19:33

Přebývá mi tu úpravu vyžadující fusak zn. Kaiser s beránčím kožíškem, tmavěmodrý, s jedním zipem uprostřed, starší typ.
Podobný jako toto
https://www.babyplace.cz/fusak-kaiser-iglu-aktion/
V místě, kde má dítě prdelku, podivně vylínal, je to plocha tak 15 na 10 cm. Říkala jsem si, že buď byste si to byla některá schopna opravit nebo alespoň přešitím ten báječný beránčí kožich nějak smyslupně využít, asi by se z toho dala udělat nějaká podložka, zimní capáčky nebo nevím co.
Kdybyste ho někdo chtěl, dejte vědět, pošlu zadarmo. Je mi líto ho vyhodit.

Příspěvek od Gondwana » 03. leden 2018, 21:17

Před dvěma lety jsme pořídili dceři waveboard. Já se na něm málem zabila, tudíž naše plašanka na něm nikdy nestála. Má najeto cca kilometr od dceřiny kamarádky.
Původně stál 1700,- upřednostním osobní odběr za 700,- nebo odvezeme na trase Přerov-Luhačovice, Přerov - Olomouc.
Nebo cenu nabídněte, nechci aby mi ležel nevyužitý doma.

Příspěvek od Claudia » 18. prosinec 2017, 10:10

Nabízím - s os.odběrem v Praze

Interaktivní chodítko Chicco
včetně orig.krabice, vhodné i jako dárek

hraje melodie a dělá zvuky při vhození tvaru, jde s ním jezdit a nebo kolečka zablokovat a melodie lze také vypnout.
Cena 400,- Kč

je to toto ro ilustraci (můj obrázek nejde vložit)
https://www.mimibazar.cz/inzerat/85636902/choditko

Příspěvek od Zubejda » 18. prosinec 2017, 09:22

3) Mašinka pro nejmenší - plně funkční, bliká, hraje, cinká. 90,- Kč.

Obrázek

Obrázek

Příspěvek od Zubejda » 18. prosinec 2017, 09:21

2) Autojeřáb. Zcela funkční, pouze jedna bočnice postrádá "čudlíky", takže se dá nasadit, ale nedrží tak pevně, jako ty ostatní. 90,- Kč.

Obrázek

Obrázek.

Příspěvek od Zubejda » 18. prosinec 2017, 09:19

Ahoj!

úplně na poslední chvíli, ale po včerejším úklidu nabízím tři takové méně skladné kousky, co by ještě mohly udělat někomu radost. :) K osobnímu odběru na Žižkově/Vinohradech. Tedy:

1) Kočárek pro panenky, golfáč, s Myškou Minnie. Téměř nehraný, nikdy nebyl venku (můj zoufalý pokus obrátit pozornost dcerky k panenkám namísto aut a stříleček...). Má pouze trošku "odrbanou" samolepku mašličky - viz foto. 150,- Kč.

Obrázek
Obrázek

Příspěvek od Adrianab » 12. prosinec 2017, 21:00

Katchen, díky!

Příspěvek od Katchen » 12. prosinec 2017, 14:59

Adri, projednám to s majitelkou, nehraje si s ním. Kupovaný loni k Vánocům, hraný minimálně... Pokusím se ozvat do konce týdne, kdyžtak mě klidně popostrč via SZ.

Příspěvek od Adrianab » 12. prosinec 2017, 10:32

Ahoj!
POPTÁVKA
Nepřekáží někomu doma nějaký větší domeček či stavba s klouzačkama apod k pet shopkám?

Příspěvek od Kika » 12. prosinec 2017, 08:46

Prodávám téměř nové, v podstatě nehrané, ale rozbalené koleje Percy na farmě od Fischer Price. Elektrický vláček, vše funguje. V originál krabici. Cena 400,- Kč, ideálně předání v Praze.
https://www.megahracky.cz/hraci-sada-pe ... n-na-farme

Příspěvek od avolla » 11. prosinec 2017, 23:58

Romisku,
poslala jsem ti SZ.

Příspěvek od Claudia » 11. prosinec 2017, 19:19

Poptávám:

PEJSEK FISHER PRICE

mluvící, hrající, s tím svítícím srdíčkem co se mu mačkají tlapky a bříško.
V plně funkčním stavu neušmudlaný
český, česky mluvící
nejraději bych Prahu

díky

vkládám nějaký odkaz z mmb pro ilustraci
https://www.mimibazar.cz/inzerat/842932 ... ici-pejsek

Příspěvek od Romisek » 11. prosinec 2017, 14:27

Také se přidám se svou troškou Salewou Koalou II do mlýna :) . Červenočerná v super stavu, s pláštěnkou. 1200 s poštou - foto mám kdyby byl zájem.

Příspěvek od Zooey » 11. prosinec 2017, 10:53

Ahoj Gven,

my zrovna koukáme po krosničce, tak bych si ji vzala :) Napíšu SZ.

Poslední diskuze
    Poslední příspěvky
      Poslední komentáře
        © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

Partnerské odkazy