ADV TOP
ADV LEFT

Reakce na očkování - hexa vakcína

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kikinka » úterý 13. leden 2009, 14:00
Dneska je Klárce líp a teplotu už nemá, tak snad jí už nestoupne a dokonce dneska s chutí snědla celou polívku :mimiholka:

Tohle jsem našla - http://www.lekarna.cz/infanrix-hexa-inj ... l-bc-st-2/

Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Infanrix hexa nežádoucí
účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.
Vaše dítě může pociťovat:
- bolest nebo nepříjemný pocit v místě vpichu;
případně Vy můžete pozorovat:
- zarudnutí a otoky v místě vpichu.
Tyto nežádoucí účinky však většinou během několika dnů zmizí.

Mohou se vyskytnout i jiné nežádoucí účinky jako:
- snížená chuť k jídlu;
- horečka (více než 38 st. C)
- spavost, podrážděnost, neobvyklý pláč, neklid.
Kikinka
Žvatlalka
Žvatlalka

110 příspěvků
27. březen 2008
Příspěvekod Inkognito » středa 03. duben 2013, 09:14
NEVYŽÁDANÁ REKLAMA NA KAPIČKY
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod E-liska » středa 03. duben 2013, 09:55
A kolik za tuhle hloupoučkou reklamu dostaneš kupíků, milé inkognito???
:roll:
lék si strčte za kloubouk, případně si ho tam nakapejte, když se teď dělaj ty bezva kapičky :-Z
To je za poslední dobu už nejmíň pátý pokus, co u na serveru vidím...
Naposledy upravil E-liska dne 03. duben 2013, 17:02, celkově upraveno 1
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Fronicka » středa 03. duben 2013, 13:22
Ahoj, omlouvám se za vpadnutí, ale taky se potřebuju něco zeptat. Syn se byl 21.3. očkovat první dávkou hexy, bylo mu přesně 6m. Týden na to byl takový více podrážděný, ale teplotu neměl. V noci z 28.na 29.3. mu prasklo ucho a vytekl hnis, ráno jsme jeli k dr. Zánět v obou uších, dostal atb. Žádná rýma, žádný kašel, žádná horečka. Dr. tvrdí, že je to sekundární infekce, asi měsíc a půl před tím prodělal zánět v obou uších a i mu je píchali. Prý se mu to prostě vrátilo. A chci se vás zeptat, zda by to mohlo být tím očkováním????? Díky za reakce
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Fronicka
Krafařka
Krafařka

892 příspěvků
31. srpen 2010
Zlínský kraj
Příspěvekod Blanci » středa 03. duben 2013, 19:16
Fronicko,

cituji Tě: "A chci se vás zeptat, zda by to mohlo být tím očkováním?????"

tohle je velice složitá otázka a nikdo na ní nezná odpověď, ani výrobce vakcín, ani pediatr, ani ORL, ani Ty, natož já či kdokoliv jiný.

Když já teď napíšu ANO, přiletí odpověď, že NE, že na to nemám důkazy.
Když teď napíšu NE, asi se tady objeví i názor, že ANO a že na to nemám důkazy.

Po přečtení příbalového letáku, kde je rozsah nežádoucích účinků v obrovském rozmezí od "nic" po neurologické problémy (asi i smrt, ale tu tam nenapsali) bych se nedivila ničemu. Ale v tomto případě očkování asi "jenom" zaměstnalo imunitu natolik, že se organizmus přestal věnovat doléčení dřívějších zánětů středouší a pečlivé reparaci této postižené oblasti, neb byl zaměstnán zcela nečekaným vpádem mnoha cizorodých elementů a jedů zcela nečekaným a neavizovaným způsobem. Jinak řečeno - imunitní systém v době očkování stále ještě pracoval na odstraňování dřívější havárie v uchu (neuvěřitelně složitý a členitý prostor) a potřeboval ještě čas.

Mému synovi byl - mimo jiné - naočkován černý kašel i pneumokokový zápal plic. Holt - slabý jedinec, i to je důvod k zrušení plošné povinné vakcinace hlava-nehlava!

Přeji prckovi brzké uzdravení.

Bl.

PS: Doporučuji Ti, abys trvala na zdokumentování celého průběhu v zdravotní kartě, bez ohledu na názor pediatra. Prostě popis průběhu - na tom přece nic není ...
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Fronicka » středa 03. duben 2013, 19:34
Blanci, děkuji za názor. Ano, máš pravdu, napsala jsem tu otázku blbě. Nikdo mi na to nebude znát odpověď. Spíše jsem to měla podat jinak - zda i vaše děti měly nějakou dosti neobvyklou reakci na očkování? ;-)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Fronicka
Krafařka
Krafařka

892 příspěvků
31. srpen 2010
Zlínský kraj
Příspěvekod Llevelyn » středa 03. duben 2013, 20:57
No, nemyslím že to je neobvyklá reakce na očko ale spíš souběh věcí, nemoci a očkování.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Fronicka » úterý 04. červen 2013, 10:00
Ahoj, tak se hlásím po delší době. Syn se vyléčil a 7.5. jsme šli na druhou dávku Hexy + Synflorix (jsem tak blbá, že jsem to nechala naočkovat dohromady) a ejhle týden na to opět neklid, přičítala jsem to zubům, musela jsem se něčím uklidnit. Jenže to bylo horší a horší, čtyři noci jsme nespali, takže 20.5. jsme naklusali k dr. a opět zánět středouší, jedno ucho píchlé, ATB. Řekla jsem, že si myslím, že je to po tom očkování, to mi bylo řečeno, že ne...ale po chvilce se k té možnosti už i dr. naklonila a posílá nás na imunologické vyšetření, do té doby se nebude nic očkovat. Jenže jak jsem si pročítala různé články na netu, tak mi došlo, že se syn změnil - v noci spí strašně špatně, neklidně, budí se 2x - 3x za noc - tak blbě nespal ani jako miminečko, hlady to není, jen chce být asi u mě, trochu se napije a pak u mě spí. Po zubu v puse ani památky! Poradíte, co mám dál dělat? Vyřeší se něco tím imunologických vyšetřením? Potvrdí mi někdo, že je to z očkování a že by se neměl dál očkovat? Bojím se dalšího očkování, aby těch problémů nepřibylo. Jinak ve vývoji se nezastavil, naštěstí!!!!!!! U prvních synů jsem tohle nikdy neřešila a ani řešit nemusela, takže jsem teď z toho v šoku, že tohle a mnohem víc může být z očkování. Děkuji za názory!
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Fronicka
Krafařka
Krafařka

892 příspěvků
31. srpen 2010
Zlínský kraj
Příspěvekod Blanci » úterý 04. červen 2013, 13:51
Fronicko,

myslím, že teď je řeč toho malého tělíčka ještě jasnější a zřetelnější ...
Bohužel, s imunologií neporadím, neb jsem se na toto (z mého pohledu) zcela zbytečné vyšetření vykašlala (nic neléčí), neztrácela jsem drahocenný čas a hledala jsem raději cestu, jak z toho bludného kruhu ven, jak napravit napáchané škody.

Dostala ses za rozcestí a všichni teď od Tebe budou očekávat důkaz. Zejména lékaři Tvé mimino jako důkaz neberou - jeho stav s očkováním dle jejich vědomostí a poznatků naučených na očovacích seminářích (placených výrobci vakcín) nemá s očkováním žádnou souvislost, ba dokonce Ti můžou i tvrdit, že je potřeba ho rychle doočovat, neb má tak oslabenou imunitu, že by mohl dostat černý kašel. Nevěř jim a studuj.

MMch, teď vyšla v knihovničce Meduňky knížka k očkování od MUDr. Elekové - doporučuji všem
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Fronicka » úterý 04. červen 2013, 13:58
Blanci píše:Fronicko,

myslím, že teď je řeč toho malého tělíčka ještě jasnější a zřetelnější ...
Bohužel, s imunologií neporadím, neb jsem se na toto (z mého pohledu) zcela zbytečné vyšetření vykašlala (nic neléčí), neztrácela jsem drahocenný čas a hledala jsem raději cestu, jak z toho bludného kruhu ven, jak napravit napáchané škody.

Dostala ses za rozcestí a všichni teď od Tebe budou očekávat důkaz. Zejména lékaři Tvé mimino jako důkaz neberou - jeho stav s očkováním dle jejich vědomostí a poznatků naučených na očovacích seminářích (placených výrobci vakcín) nemá s očkováním žádnou souvislost, ba dokonce Ti můžou i tvrdit, že je potřeba ho rychle doočovat, neb má tak oslabenou imunitu, že by mohl dostat černý kašel. Nevěř jim a studuj.

MMch, teď vyšla v knihovničce Meduňky knížka k očkování od MUDr. Elekové - doporučuji všem

Už jsem na ty stránky narazila a asi si ji koupím. Jinak jestli se můžu zeptat, tak jaký způsob jak z toho ven jsi našla?
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Fronicka
Krafařka
Krafařka

892 příspěvků
31. srpen 2010
Zlínský kraj
Příspěvekod Blanci » úterý 04. červen 2013, 19:45
Fronicko,

nevím, jak je to dnes - je to již dva roky, v té době jsem na netu našla jenom jednu jedinou osobu, která veřejně popsala metodu nápravy vzniklých škod - právě dr. Elekovou, která mi syna i uzdravila. Zde i soubor článků o očkování, návod na uzdravení v části č. 8.
http://www.slobodavockovani.sk/news/ock ... ti-8-cast/
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Fronicka » úterý 04. červen 2013, 20:35
Díky moc!
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Fronicka
Krafařka
Krafařka

892 příspěvků
31. srpen 2010
Zlínský kraj
Příspěvekod JanePinky » úterý 03. prosinec 2013, 20:07
Dobrý večer, u nás to bylo tak, že ten den večer a druhý den ráno byla zvýšená teplota a únava, ale třetí den už jsme o očkování naštěstí vůbec nevěděli :-). Takžé také si myslim, že příčina bude někde jinde.
JanePinky
Pískle

1 příspěvků
03. prosinec 2013