ADV TOP
ADV LEFT

Diskuse o očkování Eleková X Prymula POZVÁNKA

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Porrima » čtvrtek 15. srpen 2013, 15:59
Helča píše:Já jsem chtěla dceři oddálit očko, volala jsem do očkocentra, že je po operaci, má stomii, čeká ji do zimy druhá operace - to neviděla paní v telefonu jako problém, že se očko odkládat nemusí. Ale když jsem přidala, že všichni tři starší sourozenci mají kartu u neurologa, nejstarší SPU+ADHD, prostřední autista a nejmladší minimálně OVŘ .... tak že mám poslat neuro zprávy a dceru doporučí očkovat nejdříve ve 4m a ne hexou. .... ovšem dcera už 4m má a z očkocentra furt nic, asi tam taky přes prázdniny nejsou jako na proktologii. Zkouším se tam dovolat a nedaří se, mail jsem posílala před 1,5měsícem a naše dr. chce na kontrole za dva týdny už mít to doporučení od nich v ruce :-?

V Motole v centru určitě byly koncem července . Zkus zavolat odpoledne kolem 14-16 hodin a připomenout se.
Porrima
Krafařka
Krafařka

714 příspěvků
19. srpen 2010
Příspěvekod Blanci » čtvrtek 15. srpen 2013, 22:19
Llevelyn píše:čím dál víc si myslím, že to nebude :(

... se toho již taky obávám :palma:
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Blanci » čtvrtek 15. srpen 2013, 23:46
Holky, hnuly se ledy, zde čerstvý písemný materiál:

http://www.vitalia.cz/clanky/ockovani-p ... i-lekarka/

můžeme zde udělat "výcuc" nejlepších výroků

:D
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Inaina » pátek 16. srpen 2013, 10:13
Blanci píše:Holky, hnuly se ledy, zde čerstvý písemný materiál:

Moc děkuju za odkaz, aspoň něco!

Stále neztrácím naději, že záznam nakonec bude...
Inaina
Pískle

25 příspěvků
31. květen 2011
Příspěvekod Trixl » pátek 16. srpen 2013, 10:48
Hm no hezká odpověď P na zvýšení výskytu autismu, že jim se to v Hradci neděje. A kam myslí, že se děti posílají na stanovení diagnozy třeba zrovna autismu? Do Dětské v Brně a do Phy, asi se nic moc nezměnilo? Vidím to ve škole, středisková obec a běžná populace na prý nejzdravější Vysočině, když sem do školy chodili naši staršáci žádný autista tam nebyl. Teď co chodí mladšáci jsou ... plus když si vezmu potíže s řečí u staršáků nulové, mladšáci je mají a ve školce je toho po zavedení hexy do hrazených naky nárůst dětí s vadami řeči. Tak co si z toho mám vyvodit? Pro mě jako pro rodiče hnusná zkušenost a velký pocit bezmoci.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Blanci » pátek 16. srpen 2013, 19:58
... se mi líbí např. tohle: ten diametrální rozdíl se nedá lépe popsat ...

Cituji: Naše malá má alergii na bílkovinu kravského mléka a další, zatím jsme ve fázi testování potravin (kojím a držím dietu). Má 6 měsíců a neočkujeme. Na základě čeho, jakých skutečností mě lékař nutí očkovat? Nemůže mít dcera po očkování alergickou reakci, anafylaktický šok?

LE: Samozřejmě, že by mohla mít šok a rozhodně se jí alergie zhorší. DTP vakcína se pěstuje na živné půdě, která obsahuje kasein, tedy bílkovinu kravského mléka. Důvod, proč vás lékař nutí očkovat, je, že tuto skutečnost neví a také neví, že vakcíny obecně způsobují alergie. Chtějte od něj písemně, že vakcína neobsahuje nic, na co je vaše dítě alergické a že pečlivě vyloučil, že by se její stav mohl zhoršit. Kromě toho je v příbalovém letáku každé vakcíny výslovně napsáno, že se nesmí podat pacientovi se známou alergií na JAKOUKOLI složku vakcíny.

RP: Je třeba individuálně zhodnotit případná rizika. Na jedné straně hrozba infekčních nemocí, na straně druhé polyvalentní alergie a riziko alergické reakce po očkování. Zde doporučuji specializované pracoviště Praha, Brno či Hradec Králové. Možné je i očkování na lůžku.
Konec citace.

Víte, co je to "očkování na lůžku"? Ne, není to čokování v leže, ba ani očkování doma na posteli. Je to očkování pro záchranu lidstva před epidemií = vakcína se podává na JIP, ARO či jiném specializovaném pracovišti, které je technicky a personálně vybaveno tak, aby v případě očkováním nastálých komplikací byla možná včasná a účinná resuscitace umírajícího ...
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Naja » sobota 17. srpen 2013, 06:33
Nečeta jsem to ještě celé, ale i tak mám z toho takový pocit... že by depka? Mám totiž dojem, že je P. celou svojí bytostí přesvědčen o tom, co říká. Což je snad horší, než kdyby to dělal pro prachy. :-Z
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Mae » sobota 17. srpen 2013, 06:54
ano, očkování na lůžku, doktorka v jeslích nutila při potvrzená alergii syna na vejce, že ho MMR naočkují v nemocnici, že v případě problémů ho tam umí nahodit zpátky. Tak jsem se jí ptala, jestli si vážně myslí, že teď tam poběžím.

Naštěstí naše pediatra řekla, že v žádném případě a napsala jí (a další alergolog), že očkování MMR bude na zodpovědnost doktorky v jeslích. To už to přestala hrotit.
Mae
Krafařka
Krafařka

626 příspěvků
12. prosinec 2009
BE
Příspěvekod Trixl » sobota 17. srpen 2013, 09:45
Oni kalkulují jen s nahozením ... vědí prd ve skutečnosti o fungování imunity a mozku, no dobře i když i to je hnusné, kdo nechá dobrovolně svého blízkého uvést do stavu smrti a doufat, že ho včas oživí? To je zvrácenost. Kdyby šlo jen o to, ale škála postižení je širší a ruská ruleta naopak je očkování. Kdy to přestanou bagatelizovat, to by všem těm očkovačům a prodejcům muselo být poškozeno usmrceno dítě, aby začali přemýšlet kapánek jinak?
Píchnout alergen přímo do těla to je prasárna.

Aco očkování v 60., 70. letech? Když to vezmu tak od těhle ročníků není v rodině zdravý člověk, minimálně alergie a to už se na to pohlíží pomalu jak na rýmu.
Nemůže tohle dokupy nějak pozměnit genetickou výbavu?
Beru denně léky na alergii, včera se mi zase udělal velký flek s otokem ani nevím po čem, myslela jsem, že co jím je už prověřené a bezpečné :-? Problémy tyhle mám od cca 30 let. Očkování běžné, ani chřipku ani klíšťovku nemám a nedám si, jsem alergická mimo jiné na vejce.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Blanci » sobota 17. srpen 2013, 17:38
Naja píše:Nečeta jsem to ještě celé, ale i tak mám z toho takový pocit... že by depka? Mám totiž dojem, že je P. celou svojí bytostí přesvědčen o tom, co říká. Což je snad horší, než kdyby to dělal pro prachy. :-Z

... můžu potvrdit, že stejného dojmu jsem nabyla na té přednášce. Je prostě přesvědčen. V jednom okamžiku vyprávěl, jak tam kdesi v Hradci měli jakéhosi kluka, který nedlouho po očkování zemřel a vypadalo to jakoby to byl následek očkování - v tomto okamžiku byl zcela zdrcen. Najednou pookřál, jakoby si poklepal pravicí na levé rameno a s velkou úlevou dodal, že se jim nakonec podařilo stanovit jinou dignózu úmrtí a očkováním to tedy nebylo :palma: :-Z :? :roll:
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Naja » sobota 17. srpen 2013, 18:23
Blanci píše:Najednou pookřál, jakoby si poklepal pravicí na levé rameno a s velkou úlevou dodal, že se jim nakonec podařilo stanovit jinou dignózu úmrtí a očkováním to tedy nebylo :palma: :-Z :? :roll:

Tady se mi dere na rty pochybovačné "kdo ví, jestli". Nikdo dokonale neví, co to v tom těle vlastně dělá.
Naja, Michal 7/96, Terezka 10/04, Eliška 09/13

Diskuze Alternativní léčba

Poradna Modrý had - PRAHA; Facebook
Naja
Howgh
Howgh

6102 příspěvků
28. říjen 2006
Praha
Příspěvekod Gehenna » sobota 17. srpen 2013, 18:39
To je stejné nepochopení jako s těma porodama, vyřešit to vymalováním a oranžovým křeslem.
Přece nejde jen o bezprostřední reakce, ty děti se mění během týdnů.
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Blanci » sobota 17. srpen 2013, 20:45
Naja píše:
Blanci píše:Najednou pookřál, jakoby si poklepal pravicí na levé rameno a s velkou úlevou dodal, že se jim nakonec podařilo stanovit jinou dignózu úmrtí a očkováním to tedy nebylo :palma: :-Z :? :roll:

Tady se mi dere na rty pochybovačné "kdo ví, jestli". Nikdo dokonale neví, co to v tom těle vlastně dělá.

ano, prostě některý orgán vypověděl službu po otravě očkováním, a tak se negativní vliv očkování vyloučil - to je logika, že by se jeden pokakal :palma:
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Annabobr » pondělí 19. srpen 2013, 16:38
Blanci píše:Holky, hnuly se ledy, zde čerstvý písemný materiál:

Holky, vyznáte se někdo v těch studiích - jak ve skutečnosti je koncipovaná ta, co ji P zmiňuje tuna konci?
Annabobr
Krafařka
Krafařka

921 příspěvků
29. červen 2010
Brno
Příspěvekod Llevelyn » pondělí 19. srpen 2013, 16:46
http://www.remedia.cz/Clanky/Lekove-pro ... ticle.aspx

a je to dlouhý, nezáživný. Ale perla Tak jako u jiných vakcín má být podávání odloženo u osob s mírným nebo závažným akutním horečnatým onemocněním.

studire si platí ten, kdo je vyrábí ( logicky) , vzhledem k stálému nedostatku peněz ve výzkumu, nevím nevím, jak moc ty studie jsou objektivní. Asi jako datování vykopávek.. podle tabulek má toto být z takového a takového období, tak to z něj je, i když to leželo níž, než... atd.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..