ADV TOP
ADV LEFT

Spalničky v ČR

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bunny » neděle 27. duben 2014, 18:53
Jankop - dekuji mockrat za vysvetleni. Mohla bys me prosim jeste navest, jestli jste tu uz nekde probirali tema Jak zvysit svoji imunitu? V klasicke homeopatii jsem to nenasla, nebo jen casti informaci. Mozna uz tady nekdy toto tema probehlo, ja ho nemuzu najit. Myslim nejak ucelene o tomto tematu. Diky moc.
Bunny
Pískle

33 příspěvků
19. duben 2014
Příspěvekod Jankap » neděle 27. duben 2014, 21:44
Bunny píše:Jankop - dekuji mockrat za vysvetleni. Mohla bys me prosim jeste navest, jestli jste tu uz nekde probirali tema Jak zvysit svoji imunitu? V klasicke homeopatii jsem to nenasla, nebo jen casti informaci. Mozna uz tady nekdy toto tema probehlo, ja ho nemuzu najit. Myslim nejak ucelene o tomto tematu. Diky moc.

Neproběhlo. Probírali jsme to na Nošení dětí, ale v některé vedlejší diskusi.
Podstatné zvýšení imunity lze čekat od celkové (chronické) homeopatické léčby (jen pozor, existují různé homeo směry, které se hodně liší jak výsledky, tak postupy).
Dobrý vliv na imunitu má výživa, ale ne tak podstatný jako homeopatie.
Čínská medicína je také dobrá, ale já o ní nevím vůbec nic.
Ještě ti pošlu do SZ jeden odkaz.
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Blanci » pondělí 28. duben 2014, 21:14
Hm, hm, hm, to mi hlava nebere - o Pražském výskytu spalniček se nikde nepsalo ... žádné haló - nic, ticho po pěšině ...

Proto poctivě hlásím, že min. dne 23.3.2014 byly spalničky na Bulovce - prý tam bylo více osypaných dětí.

Žeby očkování jaksi nefungovalo či co? ;-) , ale no to nee, očkování funguje výtečně, to jenom ty děti jsou dnes nějaké divné :palma:
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006