ADV TOP
ADV LEFT

Snažilky 2009

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mamtalenta » sobota 24. březen 2012, 17:18
Ahojky,

tak já užívám od rána bez dětí,babička si pro ně přišla okolo půl 9h,já jsem pak šla na školení,které trvalo do 15h a potom do města.. :hura:
Dětem jsem v Takku pokoupila trička a v Tescu Matýskovi ponožky a slipky,aby měl do zásoby a z ponožek některých ač mi přijde že mu noha nijak extra nevyrostla,tak už jsou mu menší,y měli ve slevě i slipky,takže super!
Jinak Maty teď naprosto zbožňuje bleska McQueena tak jsem mu koupila tričko,ponožky a něco do sbírky už v šatníku má,no raději budu kupovat auta,než debilního Spidermana toho nesnáším tak ani omylem.. :D Domči triko Hello Kitty,je krásný.. :hura:
Sobě jsme chtěla koupit balerínky,ale bohužel neměli moje číslo,no nevadí!

Teď si dávám v klidu kafe,doma hrobový ticho,šílenej nezvyk,tak si to užívám..čekám jestli zavolá kamoška a chceme jít večer posedět.. 8-)

Přeji pěknou sobotu,já si ji užívám teda neuvěřitelně...myslím,že si to zasloužím a hlavně už to bylo potřeba.. ;) Volala jsem babičce co děti,tak se mnou Maty mluvil a už chtěl abych přišla,závisláček můj.. :-* ale jen ať si to s babičkou užije!
Jinak jedem 4 den bez plín,úspěchy i neúspěchy jsou,ale snaží se,tak si myslím že to za čas vypilujem.. ;)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno
Příspěvekod Mamtalenta » sobota 24. březen 2012, 17:36
Baru-tady máš nafocený ty boty,vel. jsem u toho přiložila,pokud si nějaký vybereš přeměřím stélku. ;)
Jinak ty fialový polobotky a bílý sandálky s Jahůdkou jsou obutý max.3x,takže prakticky nový.
Však uvidíš! ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno
Příspěvekod Mamtalenta » sobota 24. březen 2012, 17:38
Domini2005 píše:Baru-tady máš nafocený ty boty,vel. jsem u toho přiložila,pokud si nějaký vybereš přeměřím stélku. ;)
Jinak ty fialový polobotky a bílý sandálky s Jahůdkou jsou obutý max.3x,takže prakticky nový.
Však uvidíš! ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

jo a nejsou umytý..po sezoně sem je lupla do krabice a vytáhla až teď,tak bych ti je dala dopořádku.. :oops: ;)
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno
Příspěvekod Barulátko » sobota 24. březen 2012, 21:47
Domi - mně se to vůbec nezobrazuje :-( Pošli mi to na mail, prosím. Díky. A užívej si klid - u nás to vypadá, že ho ještě dlouho mít nebudu. Z Jeníka se stal hrozný maman :-Z
Barulátko
Klevetnice
Klevetnice

3064 příspěvků
15. červenec 2007
Olomouc
Příspěvekod Mamtalenta » neděle 25. březen 2012, 08:15
Baru-no nemysli si,z Matyho taky...včera když jsem volala babičce,tak jsem neslyšela nic jinýho než mamí pošem,mamí domů.. :( Ale měl přes noc suchou plínku.. :hura: a ráno šel sám čůrat... :hura:

pošlu ti to navečer...teď mažu za dětma a po obědě jdeme s kámoškou ven,je nádherně.. ;)

zatím pa pa
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno
Příspěvekod Rendule1 » neděle 25. březen 2012, 20:14
hezký večer,

my měli krásný den dneska,strávili jsme ho od 10 do 6 v Praze :) děti to zvládli u babičky,tak to budeme dělat častěji :D něco málo jsme koupili v Ikee,pak do makra a Hornbachu v Hk a pro děti ;)

krásný víkend za náma :)
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Rendule1
Howgh
Howgh

9734 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Terynka » neděle 25. březen 2012, 22:48
ahoj holky,

tak se i ja po case zase hlasim,

koukam, ze uzivate krasneho jarniho pocasi. Ja uz se take odvazila vyjit ven a celkem to slo, poprve jsem to prehnala, to se mi udelal pod jizvou boule, ktera vytlacila jeden vnitrni steh a musela jsem s tim k doktorovi. Pry se to stava, protoze se mi pod jizvou po namaze udelal obrovska boule a ta to vytlacila. Musim holt s pohybem a se vsim pomaleji. Potreti se to asi bude hojit pomaleji. A taky je jizva takova citlivejsi. Je to sranda, treti cisar, treti typ stehu - poprve mi je klasicky 5ty den tahali, podruhe jsem mela kovove svorky a ted samovstrebavaci. A nekde jsem cetla, ze prave ty samovstrebavaci se nejhure pak hoji jizva, tak nevim.

Miminko je stale zlaticko (tuk tuk), krasne spi, pije, pribyva na vaze. Place vetsinou kdyz je doma tatinek, tak se ji ujima on ;) . Verca je samostatna a prekvapive hodna, Josifek reaguje na spostu veci prilis emotivne,ale musim rict, ze si na Danielku rychle zvykli a uz ji berou jako soucast rodiny. Zitra mi odjizdi mamka, tak uz mi skoncila pohoda a od pondelka zacina pekne rezim se vsim vsudy. Nejvetsi nervy mam z vodeni do skolky. Po sekci se tu nesmi 6 tydnu ridit, a tak musime pesky, coz je cca 40minut, s mou rychlosti mozna jeste dele...tak to budu muset poradne spocitat a rano naorganizovat,abychom to stihli.

Helu_myslim si, ze hodne u Tebe pracuji tehotenske hormony, spojene s prvotrimestrialni unavou a do toho obdobi mamankovstvi u Oliverka. Je to teda pekne neprijemna kombinace a presne jsem si vzpomela, jak jsem pri druhem a tretim tehotenstvi vzpominala na tu pohodicku pri prvnim, kdy nebyl nikdo, kdo by mi rusil odpocinek. Myslim na Tebe,at se to brzy srovna..... :erik:

Verca je bez plinek jen pres den, na noc teda ani nahodou, kdyz jdeme ven, tak ji taky jeste pro jistotu davam. Preci jen vazi 12kg a to se neodvazim zvedat. Zkusila jsem trosku cvicit na bricho,ale porad to jeste pali na jizve, tak si pockam na sestinedeli, co rekne doktor.

jeste Vam sem hodim fotku nasi "velke" rodinky
Obrázek
Terynka
Kecka
Kecka

1768 příspěvků
23. červenec 2007
Dobrissko
Příspěvekod Rendule1 » pondělí 26. březen 2012, 07:54
Dobré ráno,

Mátu mám doma ted 2 dny, potřebuju pracovat,tak oba doma bude lepší řešení,navíc nemá mi s ním kdo jít ráno i odpoledne do školky a Adélka se mi v 7 fakt budit nechce ;)

Terynko,moc vám to sluší :) :-*

Helu,musíš vydržet :-* To je období,Adéla byla děsná od října do toho února,období vzdoru,už jsem nevěděla co s ní,ted se už trochu zklidnila,je fakt že jsme i přitvrdili trochu ve výchově ;)
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Rendule1
Howgh
Howgh

9734 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Mamtalenta » pondělí 26. březen 2012, 08:45
Ahojky,

tak víkend je zas pryč...strašný jak to vždycky uteče.. :(

Tery-krásná fotka..moc Vám to sluší.. :erik: je fajn,že si děti tak rychle zvykli a maličká je pohodový miminko..akorát to hojení po císaři teda vůbec nezávidím.. :roll: A ta cesta do školky,40minut pěšky,tak na to bych asi neměla,ale zase aby byl Josífek 6týdnů doma to taky nejde.. :-?

tak dětičky byli ze soboty na neděli u babičky a v pohodě,Maty spal celou noc nalepenej na babičce,ale nevzbudil se...a o víkendu přišel zlom a miláček si začal říkat a až na jednu nehodu chodí čůrat na nočník nebo záchod.. :hura: plínu přes den vůbec nemá ani na polední spaní a nepočůral se a dokonce teď 2 NOCI PO SOBĚ BYL SUCHEJ I RÁNO!!! :hura: Mám táááááááááááákovou radost,jak kdybych vyhrála ve sportce! :hura: :D :hura:

Helu-tak na tohle si taky pamatuju,jak jsem při druhém těhu myslela na to,že si nemůžu lehnout kdy se mi zachce a to byla Domča už 3letá Olíí je jěště prďolka...snad to bude po prvním trimestru pryč a nebo aspoň lepší! ;)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno
Příspěvekod Helu » pondělí 26. březen 2012, 08:58
Ahojky
Holky děkuju za povzbuzení. :erik:
Terynko: vy jste krásná rodinka. :hura: :) A Verunka jaká je už velká... :?

Holky to máme krásné počasí co? :hura: Takhle už by mohlo být pořád. Ani bych nepotřebovala letní vedra. :D
Obrázek

Obrázek
Helu
Treperenda
Treperenda

1340 příspěvků
01. leden 2009
KM
Příspěvekod Helu » pátek 30. březen 2012, 08:24
Ahojky,
holky tak těhotenství potvrzeno, bylo i srdíčko, počet dětí: 1. :D :hura:
Už jsme to i oznámili rodině a všichni jsou moc rádi... :erik:

Holky vnímáte to ochlazení? To je mazec co? :? Já chci zase teplíčko. :oops: :oops:
Helu
Treperenda
Treperenda

1340 příspěvků
01. leden 2009
KM
Příspěvekod Rendule1 » pátek 30. březen 2012, 11:27
Jdu vás pozdravit :)

to ochlazení je masakr,no ale nemohli jsme si myslet,že tak hezky bude už od půlky března :D

helu,super,gratuluju :-*

Já zítra mám bezdětný den,jedu na focení sama,pak oběd,nákupy,paráda :hura:
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Rendule1
Howgh
Howgh

9734 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Barulátko » pátek 30. březen 2012, 12:47
Ahoj holky,

u nás se taky ochladilo, ale sluníčko zatím bojuje :D Já jsem za ochlazení i ráda, aspoň udělám resty v domácnosti. Poslední dny trávíme venku od rána do večera a na úklid doma už nezbývají síly. Dnes odpo jdeme do cirkusu - Hani dostala ve školce volňásky a tak nadšeně o tom povídala, že nakonec svolil i táta a dokonce jde s námi :hura: :hura: :hura:

Tery - nádherná fotečka. Verunka jak je najednou vedle Danielky veliká a Josífek ... už teď je vidět, že nedopustí, aby sestřičkám někdo ublížil. Jéééžiš, jak já si přála staršího bráchu :D

Helu - gratuluji k :erik: , určitě vše půjde tak jak má a na podzim bude mít Oli parťáka či parťačku :D

Domi - teda Matýsek se nezdá... furt nic nic nic a najednou během 3 dní bez plín. Klobouk dolů - Jeník mívá ještě plínu na noční spaní a zatím ji teda suchou neměl.
Barulátko
Klevetnice
Klevetnice

3064 příspěvků
15. červenec 2007
Olomouc
Příspěvekod Mamtalenta » pátek 30. březen 2012, 19:44
Ahojky,

Baru-jo jo,takhel to bylo i u Domči,furt nic a pak to bylo ze dne na den a byla bez plín i na noc.. ;) Já teda Matymu plínu na noc dávám,páč nemám jěště koupenej chránič matrace,ale z 6 nocí 5 suchých.. :hura: :hura: takže jsem nadšená! :erik:

u nás se taky ochladilo,ale od středy byla Domča doma a denně jsme byli na návštěvě,tak to bylo fajn,i když neobešlo se to i bez scifi,hlavně cesta vlakem...člověk když nestihne vystoupit,tak by nevěřil jak to 6tileťačku sebere.. :D ale všechno dobře dopadlo a dojeli jsme nakonec tam kam jsme měli.. ;) Maty mě teda z každé návštěvy za chvíli tahal domů.. :D

zítra si pro děti přijde babička a měli by u ní zase spát,tak se rýskuje další volný večer pro mě,druhý víkend po sobě..nevídané! :D

Helu-gratulace k :erik: hlavně ať vše běží tak jak má.. ;)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno
Příspěvekod Mamtalenta » úterý 03. duben 2012, 18:50
Čau holky,

teda koukám,tady je to úplně mrtvý.. :(

Tak Matýsek je bez plín už i na noc.. :erik: :-* tak mi dělá strašnou radost šikula...vzal to tak stejně hopem jak tenkrát Domča.. :erik:
Jěště tu mám 3/4 balíku plínek,tak ty nechám jěště a balík učících plínek s bleskem McQueen který si Maty koupil a použili jsme jen dvě..tak kdyby měl někdo zájem je to vel.7-18kg jsou to ty učící kalhotkový.. :)

Jinak byl dnes Maty po 4x ve školce a končíme,chudák už dnes plakal jen jsme vystoupili z trolejbusu a celou cestu prosil ať jdeme domů.. :( Nepomohl ani kamarád,teta co ji má Maty tak rád,říkala že se od ní nehl a když šla na záchod tak strašně plakal,prý jen venku byl vklidu a hrál si...prej je to zlatíčko,ale strašně smutnil a nemám srdce na to ho takhle trápit... :( Doma usnul během chviličky jak byl vyřízenej i z toho pláče,závislák můj malej.Domluvím se s ředitelkou a zkusím to zase od září,třeba už to bude lepší.. ;)

A co vy holky,dejte o sobě taky vědět.. ;)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mamtalenta
Howgh
Howgh

6237 příspěvků
14. listopad 2007
Brno