ADV TOP
ADV LEFT

Látkové vložky

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kdoule » pátek 17. únor 2012, 20:01
A ještě, můžu se zeptat, jak dlouho schnou? Bude to v létě a při dobrém počasí venku, ale ne na slunci, díky.
Kdoule
Pískle

25 příspěvků
12. únor 2012
Příspěvekod Kdoule » pátek 17. únor 2012, 20:04
Klaris,
to je fakt s tím žehlením, to je asi lepší než vyvařit a snížit životnost těch materiálů, které přímo nezničím.
Taky jsem něco četla o "sterilizaci" v mikrovlnce, ale to nějak nevím, jak udělat, i když tomu věřím, tyhle studie se dělaly a mikrovlny opravdu dobře a rychle hubí. Jestli to dát třeba do nádobky a nasucho... ale aby mikrovlna při několika minutách nezlobila, že je tam malý obsah, no nevím...
Kdoule
Pískle

25 příspěvků
12. únor 2012
Příspěvekod Míša » pátek 17. únor 2012, 20:11
Já jsem je žehlila.
Míša
Howgh
Howgh

17468 příspěvků
14. březen 2007
Praha 4 - Záběhlice
Příspěvekod Rudi007 » pátek 25. květen 2012, 22:10
holky, máte někdo zkušenost s dáms.vložkami ze šijemedětem a v porovnání s vložkou anavy? dumám, které koupit. podle fotek vypadá anavy tenčí. už mám doma nějaké nepovedené nákupy, nerada bych rozšířila sbírku neoblíbených kousků :oops:
díky za tipy
Rudi007
Howgh
Howgh

5296 příspěvků
02. červenec 2007