ADV TOP
ADV LEFT

Čtvercové x vícevrstvé x kalhotkové

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ame » úterý 25. únor 2014, 15:22
miluju totsbots bamboozle stretch :erik: PULky mají taky dokonalé
Ame
Howgh
Howgh

6226 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Le_chat_noir » úterý 25. únor 2014, 15:42
ashley, miluji vazacky ;-)

pokud ma nekdo zajem o vv, myslim popoliny, nevim. rada poslu dal. za prispevek treba na zrnka.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8279 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod Ivca79 » úterý 25. únor 2014, 16:00
A pokud má někdo zájem o NOVÉ přírodní vícevrstvé popolinky 12x S a 24x M a barevné Bummis 5x S a 5x M, tak mi leží a čekají na můj megavýprodej skladu co sem si na jaro naplánovala :D
Od Missorky to mám povolené,tak snad neva, když to takhle nabídnu i tady :oops:
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Pajis » úterý 25. únor 2014, 16:09
Já a vázačky nejsme kompatibilní :D (koupila, párkrát zkusila, zamotané ruce, následně pračka... prodala jsem je ;-) )
Svrchňáky nejoblíbenější jsou Thirsties (jedny mám 4,5 druhé 3 roky, vypadají na to :roll: ). Na nejmenší mimino se hodí nějaké menší, pak už se ale velikost tolik nemění - nosili od půl roka do 2,5 let v podstatě stejné svrchňáky; větší jen v případě většího vycpávání.

Ty vkládačky/vícesavé plíny jsem používala u prostředního na ven - čůral dost a když to občas doma plína nepobrala, vyměnila jsem tepláky - ale venku se mi ho převlíkat nechtělo.

Potvrzuji teorii, že je každé dítě jiné i moje preference se v čase mění ;-) Takže má "plenková školení" pro kamarádky dělám tak, že jim předvedu, co tu všechno mám (skoro, aby neutekly :D ), naznačím možnosti, doporučím střídmé nákupy na zkoušku - dokoupit se dá vždycky to, co bude vyhovovat... Netroufnu si vychválit jednu konkrétní značku - protože jednak znám jen něco, používám to, co už mám; druhak nakonec bude každému dítku/matce sedět něco jiného.
Miri 3/09 + Viki 10/10 + Zuzanka 4/13
Pajis
Klevetnice
Klevetnice

3868 příspěvků
10. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Janika3 » úterý 25. únor 2014, 17:57
Le_chat_noir píše:ashley, miluji vazacky ;-)

pokud ma nekdo zajem o vv, myslim popoliny, nevim. rada poslu dal. za prispevek treba na zrnka.

Ahoj Le Chatko! já myslela, že už je máš pryč.... má to nějaké velikosti? chci to zkusit. Kolik? za co? :) Ze já sem lezu :D Díky
Ehm, tak SZ se nezdařila. Dneska mám den :D
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Llevelyn » úterý 25. únor 2014, 19:32
Johanka83 píše:1) čč - lze použít jakýkoliv? Nebo musí mít určitou hustotu - gramáž?

nejvyšší gramáž mají Libštát Extra ( nově i nebělené) nebo Imse 100g, čím vyšší gramáž, tím silnější, savější a víc vydrží

Johanka83 píše:2) Chápu dobře, že bambus je savější než bavlna?
´
ano, nejsavější je bambusový filc
Johanka83 píše:3) čč - přeložím na třetiny a šup s nima do svrchňáku a hotovo? Nebo tam musim ještě něco nacpat - zmiňujete ty tvarované vkládačky - je to nutné? Nestačí v případě nezbytné nustnosti jen dát dvě čč?

na novorozence doporučím novorozenecký sklad, pak na draka.. pleny narovno nemaj tu boční zachytávací funkci :D a hovňous proleze okolo nožiček, nacpáváš pro zvýšení savosti, když mimino víc čurá

Johanka83 píše:4) lze jako ty tvarované vkladačky použít třeba ty náhradní vkladačky do anavy easy?

jakékoliv vkládačky lze použít kamkoliv, nebo ajko vkládačku použiješ kdeco - složenou čtvercovku, složený ručník z Ikea, plenkový ubrousek ( ideálně bambusový 30x30)..
Johanka83 píše:5) kikko bavlněné - ty se taky srážej? nebo je to problém jen těch bambusů?

kiko čtverce bavlna se nesrážej, kiko bambus strašně, do obdélníku ale pořád využiješ jako skvěle savou vkládačku, jen sklad neumotáš
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Gedžitka » úterý 25. únor 2014, 20:11
Holky, já se taky hlásím, vyprodávám obchod... Odkaz pod ikonkou. Mám tam ještě hafo svrchňáků a vkládaček, pořád je z čeho vybírat.

Kdyžtak to smázněte, jestli je to zu viel
Gedžitka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

4521 příspěvků
16. červen 2008
Praha
Příspěvekod Ivca79 » úterý 25. únor 2014, 20:25
Že by nějaký společný výprodej skladu :D

Já mám pouze předpředloňské modely, ale myslím, že několik dětí dokážu komplet zaplenkovat od narození po nočník a to včetně separaček :-Z A dokud mi nezmizí sklad, tak nejde ukončit podnikání (jde, ale musí se to dodanit, což se mi nechce, raději pod cenou prodám a zaplatím daň z toho, co vydělám)
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Llevelyn » úterý 25. únor 2014, 20:28
Gedžitky výprodej http://www.detskeplenky.eu/

Karlindy výprodej http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=654111

Ivčo, máš odkaz??
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Johanka83 » úterý 25. únor 2014, 22:03
Všem moc děkuju!!! Dřív jsem se sem nedostala, miminko mě nepustí. Jdu vás pročíst. :)
Johanka83
Diskutérka
Diskutérka

2205 příspěvků
16. březen 2009
Příspěvekod Jezule » úterý 25. únor 2014, 22:35
Co se týká dotazů, můžu reagovat asi jen na svrchňáky, protože čč jsem měla ještě po mně a moc jsem je nepoužívala. Ale už tenkrát v nich byly rozdíly, po mně držely tvar, po manželovy byly řídší a hnuly se.
Tedy ke svrchňákům. Obvykle jsem to dávala se třemi kusy, měly flísové lemy, takže málokdy něco pustily a v případě nouze je šlo otřít vlhčeným ubrouskem a pak byly zase k použití.Používala jsem menší velikost na vv a větší na kalhotkové plíny. A ty větší jsem zase později použila třeba na ty vv. Mívala jsem ještě nějaké vlňáky, igelitky nebo starší propouštějící pulky, ale na ty většinou nedošlo.
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Zuzajda » středa 26. únor 2014, 13:18
Ashley píše:Holky četla jsem, že pokud se do vázaček dá vlněnej obdelník mezi plínu a vázačku, tak se nemusí použít svrchní kalhotky. Takže teoreticky když uháčkuju ze zlatíčkové vlny obdelník a pravděpodobně tedy nalanolinuju, nemusím dávat v létě svrchňáky... neodhadnu jak dlouho trvá než by to proteklo jen s vloženýma plínama, jen bych chtěla kdyby náhodou (jakože doufám že nebudou) byly zas příšerný vedra, tak mít co nejprodyšnější variantu...
Máte s tím někdo zkušenost?

a není lepší si udělat rovnou vázací vlňáčky?
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Llevelyn » středa 26. únor 2014, 13:27
Ashley píše:Holky četla jsem, že pokud se do vázaček dá vlněnej obdelník mezi plínu a vázačku, tak se nemusí použít svrchní kalhotky. Takže teoreticky když uháčkuju ze zlatíčkové vlny obdelník a pravděpodobně tedy nalanolinuju, nemusím dávat v létě svrchňáky... neodhadnu jak dlouho trvá než by to proteklo jen s vloženýma plínama, jen bych chtěla kdyby náhodou (jakože doufám že nebudou) byly zas příšerný vedra, tak mít co nejprodyšnější variantu...
Máte s tím někdo zkušenost?

jj, vlněný doubler :D Pro malé mimi super, pro větší jsem dávala ještě do vlňáků na noc, jako neprůstřelnou variantu. Lze i střihnout z vlněné metráže a obšít http://www.latka.cz/91-poso-m13-040_val ... po7ln5ibvo
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Leela » středa 26. únor 2014, 15:21
to je vážně v pytli, totok, třetí, rozhodně POSLEDNÍ dítě, a já se stejně neudržím :palma:
jdu okouknout ty vaše výprodeje 8-)

látkovala jsem s prvním, prochcal s prominutím naprosto cokoli, byl věčně v mokrým, kalhotkový bambusový vycpaný bambusovou vkládačkou nebo dvěma (totsbots, babylucy) a stejně mokrý skrznaskrz natotata. Ono teda jak kluci čuraj víc dopředu, tak kolikrát i pročůral skrz nebo přes. s druhým jsem na to už nenašla morál a spoustu toho prodala... jako co tak píšete, tak bych mohla vyjít i s tím, co zbylo, měla jsem fakt arzenál, mám 12 vv bavlněných jak S tak M, už nevím od koho, jen mi přijdou takový tuhý. No mám teď :mimiholka: tak uvidíme, jak je učůraná. Musím projít zbylou výbavu, fakt jsem z BC zase na látkovky ultranaladěná :)
Jáchym 09/2007, Eliáš 04/2011, Tereza 02/2014
Leela
Diskutérka
Diskutérka

2024 příspěvků
26. listopad 2007
Zvičina na dohled
Příspěvekod Llevelyn » středa 26. únor 2014, 15:24
Já balila extra učuraný dítě do bambusových BBH, s bambusovým prefoldem a vkládačkou navrch :D

kdyžtak k plenkám http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=7907 ( jsem spoluautor, mnogo let tomu nazad ) :grr:
Llevelyn

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..