ADV TOP
ADV LEFT

Porodnice Příbram

Podělte se o zkušenosti
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » neděle 09. říjen 2011, 13:32
Na nadstanart pozor .. pouze dva pokoje (na odd. klasické gynekologie) jsou fakt nadstandart, kde může být i partner. Ten "nadstandart" na odd. šestinedělí nebrat .. má společné sprchy a dvě lůžka. Bohužel jsem byla zde a nebyla jsem vubec spokojená (budíček v 6, kdy se chodí sprchovat z vedlejšího pokoje apod..). Nakonec jsem šla na předčasně na vlastní žádost domů, déle bych to nevydržela.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Hromi » neděle 09. říjen 2011, 13:47
Inkognito píše:Na nadstanart pozor .. pouze dva pokoje (na odd. klasické gynekologie) jsou fakt nadstandart, kde může být i partner. Ten "nadstandart" na odd. šestinedělí nebrat .. má společné sprchy a dvě lůžka. Bohužel jsem byla zde a nebyla jsem vubec spokojená (budíček v 6, kdy se chodí sprchovat z vedlejšího pokoje apod..). Nakonec jsem šla na předčasně na vlastní žádost domů, déle bych to nevydržela.

ano přesně tak... a ještě jsem chtěla dodat, že mají v porodnici dny, kdy pro veřejnost předvedou a ukáží vše ohledně porodu i šestinedělí. Zodpoví všechny dotazy, takže mě v tomto případě řekly, že pokud si nebudu přát, miminko do inkubátoru neodvezou, leč praxe byla jiná...
Hromi
Howgh
Howgh

5025 příspěvků
24. březen 2009
Příbram
Příspěvekod Delin » neděle 09. říjen 2011, 18:41
aha, tak to je dobré vědět.
Delin
Diskutérka
Diskutérka

2106 příspěvků
12. leden 2011
Příspěvekod Martinas » neděle 09. říjen 2011, 18:46
Ahoj Delin, Markéta mi psala, že hledáš info o porodníci v Příbrami.

Já tam rodila v červenci - písnu ti do SZ svůj telefon - nemám moc času sedět u pc, ale telefonovat můžu :)

Byla jsem tam na prohlídce a dala jsem jim rovnou k přečtení porodní plán - PA co nám to tam ukazovala s ním neměla problém.

Zavolej mi, Lucka brečí, když sedím u pc.
Martinas
Krafařka
Krafařka

841 příspěvků
28. listopad 2006
Příspěvekod Delin » neděle 09. říjen 2011, 19:47
Díky, zavolám.
Delin
Diskutérka
Diskutérka

2106 příspěvků
12. leden 2011
Příspěvekod Dib » neděle 09. říjen 2011, 21:44
já jsem rodila v příbrami v roce 2005 a neměla jsme ani požadavky ani představy ani povědomí, prostě tupoun, tak můžu akorát poreferovat, že ten pak dochtor, co přišel a rozsvítil na plné kule a uprostřed druhé doby a mojí paniky mi vynadal ,že sem nestihla předporodní kurz a teď nevím jak dýchat, a při ještě větší panice a záseku mém na mě křičel "nebuďte hysterická, to nám teď nepomůže", ten si myslím nebude přístupný ničemu. ale nevím, jestli tam ještě je.

před dvěma měsícema jsme rodila v hořovicích, a kdybych nebyla blbá a pořádně poslouchala, že vojtu berou po dvou hodinách tulení na sále nejen na omytí ale i na nahřátí, a došlo mi, že to asi na pět minut nebude, byli bysme spolu furt. asi strašně moc záleží, na koho tam člověk trefí, páni chlapi, co tvoří pravidla porodnice, ti jsou na nic :-/ na mě vyšla, bohudík, paní doktorka veronika (příjmení teĎ nevím) a ta teda k nám přistupovala s úctou a respektem..
Obrázek matýsek (devět) a vojtíšek arnošt (tři)
Dib
Drbna
Drbna

4459 příspěvků
15. listopad 2006
tělem dobříš, srdcem valašsko
Příspěvekod Makysek » pondělí 10. říjen 2011, 09:14
Já rodila v Příbrami v prosinci 2008. Mám jen srovnání s Krčí a z toho Příbram vychází rozhodně líp.
Neměla jsem porodní plán. Šla jsem tam s tím, že prostě nebudu chtít žádné zbytečné zásahy. Jistě nabídli mi klystýr, oxytocin i cosi na změkčení čípku, ale na mé "děkuji nechci" reagovali pozitivně a respektovali všechno, co jsem si řekla. Žádný nástřih. Miminko ošetřili přímo vedle mě, neodnášeli jinam.
Mminko mi po porodu nechali 2 hodiny (pak odnesli na vyšetření cukru, měl přes 4 kila), takže nemám zkušenost jak je to s neoddělením miminka po porodu.
Byla jsem spokojená i s poporodním oddělením, nikdo neprudil, ani když se mnou miminko spalo v posteli.
Makysek
Treperenda
Treperenda

1087 příspěvků
21. září 2006
krásný ostrov Taiwan