ADV TOP
ADV LEFT

Co na gril?

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Hanele » neděle 06. duben 2008, 19:10
já ještě přidám jeden receptík na přílohu - vezme se mladá cuketa (nebo velká vyčištěná od semínek), nakrájí se na kolečka (půlkolečka, pár koleček se dá do kytičky na alobal, na to se položí rajče, to se rozkrojí nahoře do kříže. pak smíchám trošku másla nebo oleje s hoooooooodně česnekem, popřípadě bylinky - pažitka, bazalka a dá se to nahoru na to rajče a zabalí se do alobalu a dá se to péct - je to jemné, rychlé a zdravé...
jo a dobré na prohřátí, když je trošku chladnějc (když se tam dá ten česnek)
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Gandelion » pondělí 07. duben 2008, 06:38
Ifko, on ten chleba jen složitě vypadá ;) Ale je to jednoduchý a fakt moc dobrý :D

Hanele, ta cuketa zní dobře, ale chci se zeptat - jak vypadá to rajče, když ho sundáš z grilu - není moc "kečupový"? My jsme jednou zkoušeli grilovat rajčata a dopadlo to katastrofálně - ehm, nikdo to nejedl, protože to bylo moc rozblemcaný :( :-?

Jéé, já už se tak těším, až bude teplo a začne se grilovat! :hura:
Gandelion
Howgh
Howgh

5231 příspěvků
31. říjen 2006
Švábovice :-D
Příspěvekod Hanele » pondělí 07. duben 2008, 16:02
Gandelion - no to víš, že není křupavé :), je takové dušené, ale s tím česnekem a bylinkama a cuketou to je dobré...
Hanele
Drbna
Drbna

4404 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Ifka » úterý 22. duben 2008, 12:18
Ahoj ahoj ahoj, hlásím se po akci a přináším zprávy o její úspěšnsti :hura:
Grilovačka se povedla, ani počasí nás nezastrašilo, sice se psi zrovna nervali o chládek 8-) , ale hlavně, že nepršelo! O vnitřní vytápění bylo postaráno ;)
No a co se týče samotného grilování, koupila jsem asi tunu krkovičky a druhou tunu kuřecích stehen, které mi moje zlatá maminka dobrovolně vykostila, takže výsledek byl naprosto jedinečný! Dva dny předem naložené do marinády z oliv. a sluneč. oleje, hořčice, česneku a koření co dům dal se to málem rozpadalo, no prostě ňamka výborná!
Jak tady někdo radil (už jsem to nečetla zpět, omlouvám se), dětem jsem naložila kuřecí řízky do oliv.ol.s bazalkou a pomerančem a bylo to výtečné!
K tomu zeleninový salátek, různé hořčice a omáčky, no ještě ted slintám :mrgreen: Chlebík jsem upekla se slunečnic. a dýňovýma semínkama, než jsem se k němu stačila dorvat, bylo po něm :D takže jsem tlačila kupovaný..
Hermelíny jsem teda nakonec nedělala, ale asi by na ně ani nedošlo, toho masa bylo fakt dost!
Takže díky mockrát za vaše rady a už at je hezké počasí, at si to zopáknem!
Ahoj Iva
Anežka 2.9.2006
Vítek 15.8.2011
Ifka
Žvatlalka
Žvatlalka

183 příspěvků
02. červenec 2007
Ostrava